Dodaj do ulubionych

cliff richards

07.12.05, 20:44
czy nie wiecie w jakim zespole on kiedyś spiewał??
Obserwuj wątek
    • onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 20:54
      New Kids on the Block?????
      • wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 20:56
        napewno
        wiem ze gdzieś spiewał ale gdzie to nie mam pojecia
        • onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 20:57
          przeciez jest tyle miejsc gdzie to mozna znalesc....
          wystarczy wyszukiwarka...
          • wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 20:59
            z wyszukiwarki mnie wywala
    • bettina75 Re: cliff richards 07.12.05, 20:59
      Chyba The Shadows..
      • wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 21:00
        cześć bettinko
        jak tam idzie czytanie J.W.G.
        • bettina75 Re: cliff richards 07.12.05, 21:01
          Czytam sobie i bardzo mi sie podobaja:)
          Widzialas te nazwe grupy, to chyba grupa "The Shadows"
          • wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 21:07
            tak widziałam
            zaczytałam sie J.W.G
      • onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 21:01
        The Shadows of New Kids on the Block????


        :)
        • bettina75 Re: cliff richards 07.12.05, 21:03
          NIe tylko "The Shadows" (cienie)
          • onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 21:04
            "cienie" w znaczeniu "cieniasy"?????


            :)
            • bettina75 Re: cliff richards 07.12.05, 21:05
              cienie w znaczeniu: liczba mnoga od slowa "cien":))
              • onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 21:07
                no ale to moga byc w takim razie cienie chlopcow z New Kids on the Block????



                :)
                • wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 21:08
                  cieniasy
    • monterx Re: cliff richards 07.12.05, 21:30
      właściwe nazwisko Henry Webb ,pseudnim Cliff RICHARS.Wystepował z zespołemThe
      shadows,ale nie był członkiem tego zespołu .Byłem na ich występie na jeśieni w
      roku 1965 ,w Sali Kongresowej.W roku 1963 był wyświetlany w kinach film p.t
      Chcemy się bawić,z ich udziłem.Dla młodych to historia ,a moja młodośc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka