Dodaj do ulubionych

'Miłosne' smsy...

17.12.05, 15:01
... pomijam wstęp bo nie wiem jak mógłbym zacząć. Zapewne piszecie smsy do
swoich 'ukochanych' z myślą ,że pamiętacie i wciąż o nich myślicie. Wysyłacie
je żeby tej osobie zrobiło sie miło, żeby po jego przeczytaniu uśmiech
zagościł na jej twarzy. Ja właśnei staram sie to robić. Chciałbym to robić
jak najczęściej. Boje sie jednak że do takiego sposobu mimo wszystko moze
wkraść sie w końcu monotonia. Że zwykłe miłe słowka w końcu mogą
sie 'znudzić'.Chciałbym od czasu do czasu wysłać jej cos co po prostu 'zwali
ją z nóg', coś takiego po czym będzie pewna tego co (ja) czuję. Jeżeli
mielibyście jakieś ciekawe propozycje, doświadczenia to prosze podzielcie sie
nimi ze mną. Nawet nie tlyko ze mną, każdemu pewnei przyda sie taka rada gdy
chce a nie może nic napisać bo ma pustke w głowie. Z jednej strony jeżeli
czuje sie cos naprawde 'silnego' to zawsze znajdzie sie coś do napisania, coś
co uszczęśliwi tą osobę. Jednakże po pewnym czasie naprawdę trudno wymyślić
cos nowego, zaskakującego. Prosze o wpisy w moim pierwszym poście ;-)
Obserwuj wątek
    • irish76 Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:23
      no np taki:
      "czesc, jestem Marsjaninen, przyjąłem postać telefonu, żeby lepiej poznać
      ludzi. Naciskają klawisze tak naprawde smerasz mnie po klejnotach. Ale po Twoim
      usmiechu widze ze ci się to podoba...
    • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:31
      Powinieneś pisać,to, co Ty czujesz a nie my!
    • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:33
      wejdz sobie na tą stronke
      strony.aster.pl/zyczenia/milosne.htm
      do wyboru do koloru
      • irish76 Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:38
        ee no nie robcie z niego kretyna. niech sam wymysli a nie sciagnie gotowca
        • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:39
          też tak uważam(co napisałam),ale to nie koleżanki robią z niego kretyna:-))
        • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:39
          ale nie każdy umie pisać wiersze
          i ciekawe smsy
          • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:44
            pisał,pisał i co? Boi sie monotonii, Eeeee!
            Niech powie!
            • nonmolto Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:46
              ze co!!!
              • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:48
                zwrócił się z prośbą
                więc ja podałam stronke
              • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:49
                czego nie rozumiesz? :-))
                • nonmolto Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:52
                  teraz prawie wszystko
                  ale nierozumie dlaczego sylwestra bede sam?
                  • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:55
                    to zaproś kogoś:-))
                  • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:55
                    sam czy sama
                    ja też z nikim go nie spędze
                    i się tym nie przejmuje
                    • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 16:58
                      i prawidłowo!
                      Ja na dzień dzisiejszy też planów nie mam. Czy sama czy z kimś...
                      Ale jak co roku w dniu Sylwestra wszystko się wyjaśni:-))
                      • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:01
                        a może pojawi
                        sie jakis miły pan
                        i zabierze mnie na jakas imprezke
                        • nonmolto Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:02
                          to sie zbiezmy i zróbmy go razem gdzies
                          • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:03
                            ale gdzie
                            • nonmolto Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:08
                              i to jest problem gdzie???
                              bo ja chetnie bym goscił ale
                              w nieoczekiwanych chwilach straciłem
                              wszystko .....
                              • wesola_kicia Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:09
                                6558523
                                jestem pod ty gg
                                tammozemy pogadac
                          • khinga Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:03
                            Oooo, good idea!
                            Jednak na 100% nie moge nic obiecać!
    • kowianeczka Re: 'Miłosne' smsy... 21.12.05, 17:05
      Mam nadzieje, ze ta "Twoja ukochana" nie ma innego ukochanego- w przeciwnym
      razie mozesz swoj czerowny skafanderek, porcieta w kratke i niezasznurowane
      buciki stracic w pierwszym starciu.

      No, ale poradzic cos trzeba... Moze moglbys pisac codziennie jeden piekny
      wiersz milosny:) i np. na forum "romantica titanica" zamieszczac? Same
      korzysci: smsy sa drozsze niz net, wiersz dluzszy i bogatszy w tresci:), no i
      nie zginie po 2 dniach, jak to bywa z mocno ograniczona pamiecia smsow.

      Czy podac linka na forum?:)

      kowianeczka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka