hiperrealizm 05.01.06, 16:42 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15379&w=34445190 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monikaannaj Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 05.01.06, 17:06 No chyba nie chcesz powiedziec że to było serio! Ale jesli faktycznie było - to zdziwaczał jest odpowiednim słowem... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 05.01.06, 17:46 To ja tutaj, bo u Arcysia nie mogę. Do Oka mogę w tej kwestii napisać sama. :-) A w kwestii listu do papieża też się przydam - znam niemiecki. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 05.01.06, 21:38 Co Wy Arcysia nie znacie /? Od dawna ma takie "genialne" pomysly:) Jak to chodzenie z glowa w dół np. albo gzresznośc depilacji, bo trza pare minut pochodzic nago po dobu, a na dachu sasiedniego wiezowca może być 11 latek z lornetka :) Pamiętacie /?:P Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 05.01.06, 21:50 kora3 napisała: > Co Wy Arcysia nie znacie /? Od dawna ma takie "genialne" pomysly:) Jak to > chodzenie z glowa w dół np. albo gzresznośc depilacji, bo trza pare minut > pochodzic nago po dobu Jak dla mnie, to raczej stosowania balsamu do ciała - co Arcyś chce depilować chodząc nago? ;-)))) A jak się zasłoni okna, to gdzie ten 11-latek może być? W wywietrzniku? Szczerze mówiąc, nie pamiętam tego cennego pomysłu. Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 05.01.06, 22:19 kochanica-francuza napisała: > kora3 napisała: > > > Co Wy Arcysia nie znacie /? Od dawna ma takie "genialne" pomysly:) Jak to > > chodzenie z glowa w dół np. albo gzresznośc depilacji, bo trza pare minut > > pochodzic nago po dobu > > Jak dla mnie, to raczej stosowania balsamu do ciała - co Arcyś chce depilować > chodząc nago? ;-)))) EEE +Kochanico użyłam skrótu myślowego , wiadomo, ze PO derpilacji:), acz trudno wydefilowac byłoby strefę bikini w ubraniu :) > > A jak się zasłoni okna, to gdzie ten 11-latek może być? W wywietrzniku? > > Szczerze mówiąc, nie pamiętam tego cennego pomysłu. a bl Ci on, był ... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 00:16 > > Jak dla mnie, to raczej stosowania balsamu do ciała - co Arcyś chce depil > ować > > chodząc nago? ;-)))) > > EEE +Kochanico użyłam skrótu myślowego , wiadomo, ze PO derpilacji:), acz trudn > o > wydefilowac byłoby strefę bikini w ubraniu :) ja sobie strefę bikini depiluję w wannie - w łazience - mam nadzieję, że tam się żaden nie zaczaił? > Odpowiedz Link Zgłoś
diabollo Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 01:34 kochanica-francuza napisała: > > > > Jak dla mnie, to raczej stosowania balsamu do ciała - co Arcyś chce > depil > > ować > > > chodząc nago? ;-)))) > > > > EEE +Kochanico użyłam skrótu myślowego , wiadomo, ze PO derpilacji:), acz > trudn > > o > > wydefilowac byłoby strefę bikini w ubraniu :) > > ja sobie strefę bikini depiluję w wannie - w łazience - mam nadzieję, że tam > się żaden nie zaczaił? Tak, Czcigodna, puść wodze fantazji w wannie, pozwól sobie pomarzyć o zaczajonym młodzieńcu; nie lękaj się marzyć i dotykać, a zaznasz spokoju i ukojenia... Kłaniam się nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 18:27 > Tak, Czcigodna, puść wodze fantazji w wannie, pozwól sobie pomarzyć o zaczajony > m > młodzieńcu; nie lękaj się marzyć i dotykać, a zaznasz spokoju i ukojenia... Diabollo, co ci odbiło? Po pierwsze ciało namydlone lepiej się depiluje, a po drugie zakładanie nogi na głowę w celu dostania się do depilowanych obszarów też bardziej przystoi w łazience... Mógłbyś się ode mnie od... stosunkować? Odpowiedz Link Zgłoś
diabollo Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 18:35 kochanica-francuza napisała: > > > Tak, Czcigodna, puść wodze fantazji w wannie, pozwól sobie pomarzyć o zac > zajony > > m > > młodzieńcu; nie lękaj się marzyć i dotykać, a zaznasz spokoju i ukojenia. > .. > > Diabollo, co ci odbiło? > > Po pierwsze ciało namydlone lepiej się depiluje, a po drugie zakładanie nogi na > głowę w celu dostania się do depilowanych obszarów też bardziej przystoi w > łazience... Rany... Noga na głowę podczas depilowania "obszarów"... > Mógłbyś się ode mnie od... stosunkować? Wiesz, wiedziałem, że się lubimy choć że aż tak?... W każdym razie bardzo mi miło, też jesteś dla mnie atrakcyjna erotycznie. Pozdrawiam serdecznie i kłaniam się nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 18:53 > Rany... Noga na głowę podczas depilowania "obszarów"... No wiesz, nie jesteś kobietą, nie wiesz, jak upierdliwa bywa depilacja. > > > > Mógłbyś się ode mnie od... stosunkować? > > Wiesz, wiedziałem, że się lubimy choć że aż tak?... Wiesz, chciałam uniknąć brzydkiego słowa... Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 20:00 kochanica-francuza napisała: > Po pierwsze ciało namydlone lepiej się depiluje, a po drugie zakładanie nogi na > głowę w celu dostania się do depilowanych obszarów też bardziej przystoi w > łazience... ======================================================== Hmmmmm..... "Noga za głowę podczas depilowania obszarów"..... Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 20:03 To mi już podchodzi pod joge :P Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 20:06 niceman1986 napisał: > To mi już podchodzi pod joge :P > Eee tam. Jestem elastyczniejsza niż więksszość populacji. Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 20:07 najwidoczniej bywa i tak. Poza tym młody jestem więc się nie znam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 20:09 niceman1986 napisał: > najwidoczniej bywa i tak. Poza tym młody jestem więc się nie znam ;) > a co, Oko nie umie założyć nogi za głowę? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: Nasz pustelnmik z sąsiedztwa zdziwaczał całko 06.01.06, 20:10 Eeee, jak na to, że jesteśmy ze sobą już stosunkowo długo - nie mam pojęcia. Jakoś nie potrzebuję takich informacji do szczęścią - wystarcza Ona :) Odpowiedz Link Zgłoś
vobiska1 Bronię z2006 05.01.06, 22:01 Dlaczego tak malo tolerancji, wyrozumialosci, mało zaciekawienia jego nie tyle dziwacznym ile ortodoksyjnym podejściem ? Wszelka czystośc dobrze się kojarzy.Także wyraziste postawy: zimny lub gorący. Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Re: Bronię z2006 05.01.06, 22:52 oko_jeza napisała: > Grzeszę. > > codziennie :) ====================== To tak jak ja :) Odpowiedz Link Zgłoś
hiperrealizm Re: Bronię z2006 05.01.06, 22:52 vobiska1 napisała: > Dlaczego tak malo tolerancji, wyrozumialosci, mało zaciekawienia jego nie tyle > dziwacznym ile ortodoksyjnym podejściem ? Wszelka czystośc dobrze się > kojarzy.Także wyraziste postawy: zimny lub gorący. ========================================================== Słuchaj! Ja jego dziwactwa TOLERUJĘ, więcej nawet, one mnie śmieszą :) Ale to nie zmienia faktu że dziwactwa pozostają dziwactwami! === Co do czystości. Z czystością też można przesadzić! Można się dorobić niezłej obsesji na tym punkcie! Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Bronię z2006 06.01.06, 00:17 > Co do czystości. > Z czystością też można przesadzić! Można się dorobić niezłej obsesji na tym > punkcie! > Podpisuję się obiema permanentnie mytymi rękami! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
monikaannaj Re: Bronię z2006 06.01.06, 09:56 Krytyka to brak toleranji? Nie sadzę. A co do postawy z2006 - to zal mi go. zmarnuje sobie zycie jak bedzie sie poswięcał głównie szukaniu grzechow dookoła. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 19:17 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15379&w=34539116 a ktoś wie, jak się likwiduje konto? bo zapomniałam. ta dupa mi już teraz nie jest potrzebna (Oko grzeszysz tolerując to słowo na forum!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 19:48 Poszta -> "zmień swoje dane / hasło" i tam po prawej jest "Wpisz nowe hasło i powtórz je, jeśli chcesz je zmienić. Tutaj możesz zlikwidować konto" Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 19:55 niceman1986 napisał: > Poszta -> "zmień swoje dane / hasło" i tam po prawej jest > "Wpisz nowe hasło i powtórz je, jeśli chcesz je zmienić. > Tutaj możesz zlikwidować konto" > Dzięki. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 19:56 niceman, a jak ci się podoba mój nowy nick? nie widzisz w nim jakichś podtekstów? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 19:57 Ojjj nie, a może mam nie tolerowac rozmowy z Tobą i jej zaprzestać bo grzeszę? Heh, ja nie doszukuję się podtekstu w Twoim nicku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 20:08 niceman1986 napisał: > > Ojjj nie, a może mam nie tolerowac rozmowy z Tobą i jej zaprzestać bo grzeszę? > Heh, ja nie doszukuję się podtekstu w Twoim nicku ;) Nie wiem, musisz spytać Arcego. Zanim nie wykopie skąd imienia jakiegoś bożka "podobnego" do Twojego nicka i cię za to nie wyrzuci... Postulowałabym też wyrzucenie hipera - prawdziwy chrześcijanin nie ucieka od prawdziwej rzeczywistości w hiperrealizm. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: Raz, dwa, trzy, próba nowego nicka 06.01.06, 20:12 heh... jestem MIŁYM bogiem, co jest najwyższą obrazą i niedopuszczalnym grzechem. Jak widać po mojej dyskusji na jego forum jeszcze mogę pisać, ciekaw jestem jak długo?! no cóż płakać nie będę Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza to mi się też bardzo podoba 06.01.06, 20:26 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15379&w=34417565&v=2&s=0 nick ze słowem "zielona" , ech... a jakbym się nazwała dupa_dupiasta? to jakby arcy określił mój nick? Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: to mi się też bardzo podoba 06.01.06, 20:30 Trudno powiedzieć, szczerze mówiąc nie znam i nie pojmuje jego toku myślenia. Cóż nie jestem aż tak inteligętny jak mi się wydawało :) dupa_dupiasta może świadczyć o jej "dupiastej" wielkości, zarazem o nieprzyzwoitości i wątku myślowego związanego z dupą :) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: to mi się też bardzo podoba 06.01.06, 20:35 niceman1986 napisał: > > Trudno powiedzieć, szczerze mówiąc nie znam i nie pojmuje jego toku myślenia. C > óż nie jestem aż tak inteligętny jak mi się wydawało :) dupa_dupiasta może świa > dczyć o jej "dupiastej" wielkości, zarazem o nieprzyzwoitości i wątku myślowego > związanego z dupą :) MNie chodzi o eufemizmy Arcego. "Dupa-zielona" = "nick ze słowem >zielona<". Ale dupa_dupiasta? Jak to eufemistycznie określić bez użycia słów brzydkich ("dupa " i "dupiasta")? Odpowiedz Link Zgłoś
niceman1986 Re: to mi się też bardzo podoba 06.01.06, 20:39 zawsze mogła by być dupa_ogromniasta? zresztą zielona dupa może odnosić się do stwierdzenia, że ktoś jest "zielony" może skojarzył sobie to z " głupią dupą" trudno mi powiedzieć, pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiemy kochanico :) więc po cóż się doszukiwać rzeczy nieznanych i niezrozumiałych w jego sposobie myślenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
oko_jeza Re: to mi się też bardzo podoba 08.01.06, 09:49 dzień dobry, dzisiaj jest niedziela a ja pewnie znowu nagrzeszę :P Odpowiedz Link Zgłoś