r.kruger
02.03.06, 23:15
wspaniale się bawiłam w kinie, mojemu M tez się film podobał
Doskonała intrga, lekka kompozycja i wartka akcja, muzyka jak malyna,,,
bardzo dobra obsada (Zakościelny na deserek)
no polecam normalnie
a w zapowiedziach kolejne dwa dobre filmy, nie polskie ale zapowiadają się
całkiem całkiem