Dodaj do ulubionych

odejście abaddonki

27.03.06, 20:40
Chciałem was poinformować że Douma nie jest juz Super Userem na tlenie.
Przepraszam wszystkich których niesłusznie banowała i pozbawiała uprawnień na
pokojach.

Pozdro
Navision
Obserwuj wątek
      • navision Re: odejście abaddonki 27.03.06, 20:58
        nie ja
        ____
        Pozdro
        Navision
        www.faq.tlen.brv.pl/
        • wanda_rybka Re: odejście abaddonki 27.03.06, 22:14
          navision napiapisał:
          gdy
          > stwierdzimy, że potrzebujemy pomocy w administrowaniu czatami to my
          przyjdziemy
          > po CIEBIE, a nie Ty do NAS.
          > ____
          > Pozdro
          > Navision
          > www.faq.tlen.brv.pl/

Bardzo mi się to spodobało, zabrzmiało prawie jak perspektywa "Bliskich spotkań
          3-ego stopnia".;)
        • sprawa7 Re: odejście abaddonki 27.03.06, 22:30
          Mam rozumieć, Navisionie, że zostałeś wydelegowany przez pozostałych fioletów
          do wyrażenia skruchy za błędy popełnione przez Doumę? Czy dajesz do
          zrozumienia, że Ty nie pochwalałeś jej zachowania? Możesz określić to jakoś
          dokładniej?
    • proces7 Re: odejście abaddonki 27.03.06, 22:55
      navision napisał:

> Chciałem was poinformować że Douma nie jest juz Super Userem na tlenie.

Ty też wylądujesz na śmietniku historii czata, navision. Razem z doumą,
      torątorątorą, blaky'm, webką, boskim yapkiem, roho i innymi. Zostało po nich
      wielkie gówno, oprócz banów na panelach i zapisów ich głupoty, nic nie ma. Takie
      i po Tobie zostanie, navision. Amen.
      • narcyzka6 Re: odejście abaddonki 28.03.06, 14:26
        Proces a ty nie masz nic do roboty tylko sie plotkami zajmowac i czepiac sie
        Fioletow i Tory.co on ci takiego zrobił.myślalam że jesteś maddrym facetem
        ktory nie zajmuje sie plotkami. i odczep sie od fioletów .zostaw ich w spokoju.
      • slawekskiper Re: odejście abaddonki 29.03.06, 20:43
        hehehe,Aleluja!!! Proces, widzę, że nadal traktujesz ludzi jak śmieci, ale to
        Twój styl, chamstwa i prostactwa się u Ciebie nie wykrzewi, zresztą po co? <lol>
        Szkoda, że siebie nie umieściłeś na tym śmietniku :) Zasługujesz tam na honorowe
        miejsce :D
        • proces7 Re: odejście abaddonki 30.03.06, 14:08
          slawekskiper napisał:

> hehehe,Aleluja!!! Proces, widzę, że nadal traktujesz ludzi jak śmieci, ale to
          > Twój styl, chamstwa i prostactwa się u Ciebie nie wykrzewi

Znowu jakiś banujący głąb? Który za pomocą banów, próbuje tępić chamstwo i
          prostactwo? Ty nie byłeś czasem na służbie u tego BSA w pokoju "Mężatki i
          żonaci"? Tam gdzie znalazłem miia? Wyjatkowy debilizm tam panował:
          szarm.art.superhost.pl/mat/Timeo_opas.htm
          szarm.art.superhost.pl/blogowisko/?p=142
          Obie moje powyższe impresje pochodza z tego pokoju. Byłem tam ostatnio, jest tam
          jeszcze gorzej niż wtedy. Czy Ty należysz do tych, którzy zrujnowali ten pokój?
          Lista banujących zbrodniarzy czatowych z pokoju "Mężatki i żonaci" kategorii
          "Seks i Erotyka" o2:
          BSA
          taran1111
          kaoma
          ania35
          Mam nadzieję, że te nicki już sa na śmietniku, tak?
          • slawekskiper Re: odejście abaddonki 31.03.06, 22:36
            proces7 napisał:

> Znowu jakiś banujący głąb? Który za pomocą banów, próbuje tępić chamstwo i
            > prostactwo? Ty nie byłeś czasem na służbie u tego BSA w pokoju "Mężatki i
            > żonaci"? Tam gdzie znalazłem miia? Wyjatkowy debilizm tam panował:
            > szarm.art.superhost.pl/mat/Timeo_opas.htm
            > szarm.art.superhost.pl/blogowisko/?p=142
            > Obie moje powyższe impresje pochodza z tego pokoju. Byłem tam ostatnio, jest ta
            > m
            > jeszcze gorzej niż wtedy. Czy Ty należysz do tych, którzy zrujnowali ten pokój?
            >
            > Lista banujących zbrodniarzy czatowych z pokoju "Mężatki i żonaci" kategorii
            > "Seks i Erotyka" o2:
            > BSA
            > taran1111
            > kaoma
            > ania35
            > Mam nadzieję, że te nicki już sa na śmietniku, tak?
            >
            Nie :), a czemu? Bo w musiałyby się znależć w Twoim towarzystwie :)to po pierwsze :)
            Po drugie: "zbrodniarze czatowi" hahaha -no comments (na marginasie powiem ,
            współczóje Ci, już za późno na leczenie :) )
            Po trzecie: za pomocą banów się niczego nie wytępi, i w błędzie są Ci, którzy
            tak sądzą :) Chamstwo i prostactwo to rzecz nabyta, spójrz w lustro :), zresztą,
            skąd ta nienawiść, mocne słowa: "tępić", "zbrodniarze" ( a tak poza tym wszyscy
            zdrowi? Może napisz scenariusz na motywach "Listy Shindlera"? proponuje "Lista
            Skipera" <lol> ) Proponuję też nie oglądać tylu filmów, za to więcej ruchu na
            świeżym powietrzu :)
            Po czwarte: fajne zrzuty, które obrazują Twoje zachowanie, nic dodać, nic ująć,
            dzięki :)... cały Ty :)
            Po piąte fajne określenia: "znalazłem Miia", "na służbie" , tu z kolei chyba
            wracasz do czasów dzieciństwa :) Wyrażenia rodem z bajek o smokach,
            księżniczkach itp. :)
            I wreszcie, po szóste: zakończę na tym co obecnie napisałem, nie będę więcej
            kontynuował tego tematu z prostej przyczyny: wypowiedziałem się :), nie będę
            karmił trolla. :)
            Dla zainteresowanych: pl.wikipedia.org/wiki/Trolling , a "żywy przykład"
            trollingu to właśnie założyciel tego forum :)
            Pozdrawiam serdecznie, życząc Ci powrotu do zdrowia i realnego świata :)
            • slawekskiper Re: odejście abaddonki 31.03.06, 22:42
              Acha, jeszcze jedno, szybko pisząc, popełniłem kilka błedów (szczególnie
              poraziło mnie, jak się przeczytalem swoje "współczuję" przez dwa "ó"), za co
              serdecznie przepraszam czytających. :) Pozdrawiam:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka