Dodaj do ulubionych

Mitchell jeszcze raz

19.04.06, 00:11
Czwatra powiesc ("Black Swan Green") juz na rynku, a ja jeszcze nie przeczytalam "Atlasu chmur"...
Podobno "Swan" jest zupelnie inny od pozostalych, a podobienstwo to jedynie struktura rozdzialow.
Jesli ktos przeczyta, prosze o opinie!
A czy Jagodka albo ktos inny byl na spotkaniu z Mitchellem?
Obserwuj wątek
    • blue.berry Re: Mitchell jeszcze raz 19.04.06, 09:03
      ja byłam ale nie na spotkaniu tylko na rozdawnictwie autografow
      ale poniewaz dopchalam sie z przyjaciolmi jako druga to udalo nam sie urwac
      spory kawal rozmowy.
      o mojej fascynacji Mitchellem juz mi sie wymsknelo w innym temacie (ale tematu
      juz nie ma:)))

      aktualnie czytam Atlas wiec za jakis czas moge podzielic sie wrazeniami.
    • formaprzetrwalnikowa Re: Mitchell jeszcze raz 19.04.06, 13:31
      a ja swoje wrazenia z nr9dream opisuje na sasiednim forum.
      w skrocie: na kolana mnie nie powalilo.
      i ze tak jeszcze raz powtorze pytanie: czy the beatles tak sie mocno wryli w
      kulture japonii, ze sa nadal zywi do dzis? do tego stopnia, ze mlodziez nadal
      spiewa ich piosenki a starsi o owych piesniach ksiazki pisza?
      • braineater Re: Mitchell jeszcze raz 19.04.06, 13:41
        mieli i to ogromny:

        www.taisei.co.jp/museum/news/news/030701_e.html
        www.beatlesagain.com/breflib/japan.html
        P:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka