Dodaj do ulubionych

Przeczytałem sobie

13.05.06, 18:37
wreszcie Sąsiadów, przeczytałem też Ringelbluma i Tomaszewskiego. I doszedłem
do wniosku, że Polacy (moi rodacy i przodkowie) to zakichani antysemici. Jakoś
nadgorliwi byli w szukaniu Żydów.,
Obserwuj wątek
    • makbrajd Re: Przeczytałem sobie 14.05.06, 10:51
      kamilar napisał:

      > wreszcie Sąsiadów, przeczytałem też Ringelbluma i Tomaszewskiego. I doszedłem
      > do wniosku, że Polacy (moi rodacy i przodkowie) to zakichani antysemici. Jakoś
      > nadgorliwi byli w szukaniu Żydów.,

      jeśli przeczytałeś sąsiadów to dla higieny i równaowagi przeczytaj równie
      skrajną książkę Jerzego Roberta Nowaka "Sto kłamstw JT Grossa"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka