hedonista.oswiecony 14.05.06, 15:34 jest super:). Ludzie gotują, gadają, piją, palą, gra muza... wow, jak jest fajnie :) ukłony uśmiechnięte ed Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
apple_seed Re: homing hedonistycznie oświecony :D 14.05.06, 16:18 no to milej zabawy! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony witaj apple_seed 14.05.06, 16:20 a znasz taki zespół Seeed? grają ragga i reggae :) uśmiechy ed Odpowiedz Link Zgłoś
apple_seed Re: witaj apple_seed 14.05.06, 16:24 nie, to nie jest moja muzyka... ja lubie roznego rodzaju trans, a ostatnio sie zasluchuje w tym: www.seleecta.wic.pl/lofiversion/index.php/t782.html ale to jest do smiechu! Odpowiedz Link Zgłoś
aga_78 nie zapomnij wznieść toastu 14.05.06, 18:55 za zdrówko swoich foremek i foremków ;p miłej zabawy! a ja zmykam na basen. Odpowiedz Link Zgłoś
sereni Bawcie się dobrze :) 14.05.06, 21:27 I zapomnijcie,ze jutro poniedziałek :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
aga_78 Re: Bawcie się dobrze :) 14.05.06, 23:15 już pewnie "z przejedzenia" zapomnieli ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
sereni Re: Bawcie się dobrze :) 14.05.06, 23:41 aga_78 napisała: > już pewnie "z przejedzenia" zapomnieli ;)) > albo z roztańczenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony wybaczcie zamilknięcie, ale 15.05.06, 07:01 działo się dużo i intensywnie i nie wypadało przy kompie siedzieć. Pierogi pycha, muzyka... jak kto lubi (moja ulubiona ;), ludzi sporo, dyskusje i inne takie tam, a tańce też :) ukłony ed Odpowiedz Link Zgłoś
sereni Re: wybaczcie zamilknięcie, ale 15.05.06, 08:26 wybaczam ,choć relacja miała byc na bieżaco ;-) Miłego dnia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oliwka_to_ja Wszystko za sparwą Eda :-) 15.05.06, 11:19 Wiosna wisi w powietrzu. A właściwie kręci się, podskakuje. Wyruszam w poszukiwaniu "gorączki niedzielnego popołudnia" ;-) ... gdzie Ed prognozuje wielki powrót wesołych majówek ;-) Całkiem miłe osiedle w dzielnicy Ursynowa wydaje się oazą spokoju. Tymczasem wewnątrz jednego z przytulnych mieszkań szaleje prawdziwy żywioł :) Kilka osób zgromadzonych przy wielkim stole {ale nie był okrągły} Przybyłam później aniżeli reszta biesiadników ... głodna wprawdzie nie byłam, jednak o tych wymienianych już kilkakrotnie pierogach myślałam ochoczo ... Przekonana jednak byłam, że teraz to już raczej musztarda po obiedzie ... ... a tu proszę ... w słonecznie żółtym talerzu czekały "owe" .. ... dziwne, bo dziwne PIEROGI { w środku twaróg, na zewnątrz cebula ... aaaaa i ślady oleju dość widoczne} {następnym razem poszukamy innych rozwiązań} ... jednak najgorsze nie były ;-) a kefir pierwsza klasa! :-) Jak powszechnie wiadomo Eda fascynacją i domeną - jest muzyka i taniec :-) Trenował więc taneczne wygibasy przy ulubionych brzmieniach, w towarzystwie uroczej partnerki :-) Razem demonstrowali, na czym polega taneczne szaleństwo. Programowy hedonizm i uzależnienie od szaleńczej zabawy :-) ... były też manifestacje seksualnej niepoprawności ;-)) ... debaty nad szybkim postępem cywilizacji, również, a może i przede wszystkim w dziedzinie elektroniki i komputeryzacji, która spowodowałby .... hmmm {niech to jednak pozostanie tajemnicą} .. coś co możnaby osiągnąć poprzez wciśniecię klawisza "enter" ;-)) ... dość głośn dyskutuje :-) Trwały rozważania na temat aktów prawnych ;-) Co można, jak można ... a przede wszystkim w jakim wieku można ;-)) ... uroczy forumowicze rozważali zakup czajniczka do espresso ... Emocje wzbudzało również mieszkanko, w którym łazienka była przecudnej urody :) ... a i oczy wybałuszyłam na 'ciekawsko' wygladające drzwi ;-)) I ja tam byłam i "miód i wino z nimi piłam" :-) _____________________________________ Jestem miłą sygnaturką. Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Oliwko:) 15.05.06, 18:29 piszesz taka ładnie, że aż imprezy nie poznaję ;) dziękuję wszystkim gościom, było mi super fajnie i hedonistycznie tak jak należy. Mam nadzieję, że zasiane ziarnko będzie kiełkowało nie tylko w Wawie. uśmiechy ed Odpowiedz Link Zgłoś
goldenfisz Re: homing hedonistycznie oświecony :D 15.05.06, 15:50 Ale musiało być fajnie... No i te pierogi... A ja mam tak blisko... Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony Witaj Goldenfish 15.05.06, 18:29 zapraszamy do grona miłośników przyjemności :) ed Odpowiedz Link Zgłoś
goldenfisz Re: Witaj Goldenfish 16.05.06, 09:24 Dzięki! Przy najbliższej okazji postaram się skorzystać z zaproszenia ;-) Jej, szkoda mi tych pierogów... Pociesza mnie tylko to, że ten łykend spędziłam w pięknych okolicznościach przyrody :-) Odpowiedz Link Zgłoś