Dodaj do ulubionych

Nadinterpretacja z kozą w tle

26.05.06, 09:38
Całkiem niedawno temu , i wcale nie za górami siedmioma
Do tlenowej Parowozowni ,zwaną wśród bigotów sodomia
Wpadła małpka Miki - o naiwności ! czatu
spragniona.
Menażerię wielce abstrakcyjną ujrzła i stanęła jak wryta
Co w parowozie tak beczy?? - oczyma zdumionymi pyta.
Beeee! Beeee!!! co rusz bodzie - fika , kopytami stuka
Myśli Miki - skąd w Lokomotywie koza - nerwowa szuka?
Na balkoniku Pong i Josia skrzeczą dwie czatowe papugi
Które w banowaniu Mikiego na 30-skach spore mają zasługi
Pod liściem łopuchu siedzi żaba agusia zwana remizianka
Wsiowych żab królowa zaś u ag miastowych szpagacianka
Parę gacków pilnie nasłuchuje , uwieszonych u ściany
W kącie siedzą Yam i Curt dwa wystraszone orangutany
Tabliczka z wielkim napisem przed Yamem wyliniałym
NIE KARMIĆ! BO PLUJE,WIERZGA I RZUCA KAŁEM!!
Koza łeb skrzywiwszy spojrzała na cudaka Mikiego
Czyś Ty przypadkiem beeee nie z sadu Yapkowego??
Na pewno cylon!! koza beeeeczy .Miki cylonski bies !!!
Wynocha stąd! Papugi rajwach podnoszą - jebał go pies!!
Śmiech głośny, szyderczy w parowozowni się
wzmaga
Rechocze nawet po liściem stateczna dotąd ropucha jaga
Koza beeeee ,beeeee, ze śmiechu pęka i delikatnie cofa
Wprost na wypręzonego członka Yama -zaraz da dupy....
Mosci lady !!! dajesz dupy! -woła Miki z dużej konsternacji
Głupi cyloński Miki !! beeee taż to kwestja NADINTERPRETACJI.....
Jaki morał z tej przygody Mikiego?
Wszystkie kozy które się skurwiły czy z głupoty czy z determinacji
Mają ładną wymówkę - my cnotliwe - w reszta leży w nadinterpretacji....



Obserwuj wątek
    • lejdik Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 13:15
      MikuŚ, zamiast płodzić tego typu notki- zjedz banana, to zajęcie nie będzie
      wymagało od Ciebie jakiegokolwiek wysiłku, intelektualnego tym bardziej...
      • yetq Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 13:20
        Lady, czy Ty go aby nie przeceniasz? Może nie wiedzieć od której strony trzeba
        zacząć.;)
        • miia1 Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 13:21
          Ja w kwestii formalnej. Ile wątków jest potrzebnych do jednego tematu?
          • yetq Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 13:33
            Miia, mnie nie pytaj, ale sadzę że tych "nadinterpretacji" będzie kilka.;)
          • mikosz8 Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 14:07
            Czy jest ograniczona ilość wątków na forum miia? Może inne ograniczenia tutaj
            panują? Poinformuj proszę ,bo odebrałem to jakoś dwuznacznie
            • miia1 Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 14:09
              Niepotrzebnie Mikosz, pytanie jest proste jak konstrukcja cepa.
    • jagus007 Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 26.05.06, 19:13
      O, dobrze wiedzieć, że królową zostałam, jednak to spory awans;)
      Remizianka
    • czatowykaleka Re: Nadinterpretacja z kozą w tle 27.05.06, 11:58
      mikoszku wierszyk był cacy do momentu: dajesz dupu!uśmiałem sie do łez,a tak na
      marginesie, jakby kobiety nam nie dawały to by nas nie było<przepraszam za taka
      forme przedstawienia i spłaszczenia "dawania dupy" miłych czytelników.(wybaczcie
      Mikoszowi bo w swej zapalczywości nie wie co czyni).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka