wredna.suka 04.06.06, 02:14 Zastanawiam sie po jaka cholere ten kretyn co chwile zmienia nicki i gada sam ze soba? Czy on mysli ze... o sorry on nie myśli. Stąd ta cała paranoja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wesola_kicia Re: Pawian.. 04.06.06, 15:02 wredna nie zwracaj na niego uwagi to zwykły wariat,który chce zwrócić na siebie uwage. Pawian ma ze sobą problem i che nas zgnębić. Odpowiedz Link Zgłoś
lasicc Re: Pawian.. 04.06.06, 16:31 no wypraszam sobie, tylko nie lasice może jam lasica to pawian, ale nie lasicc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lasicc Re: Pawian.. 04.06.06, 16:42 no właśnie koleżko, bo zamiast się trzymać tego pawiana to namnozyłeś nicków Odpowiedz Link Zgłoś
lusia501 Re: Pawian.. 04.06.06, 17:38 Sprawia wrażenie zrównowazonego psychicznie, moze nawet jest sympatyczny. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Pawian.. 04.06.06, 21:33 Ktoś kto popiera pawiana musi być nim samym albo totalnym PSYCHOLEM. Odpowiedz Link Zgłoś