04.06.06, 02:14
Zastanawiam sie po jaka cholere ten kretyn co chwile zmienia nicki i gada sam
ze soba?
Czy on mysli ze... o sorry on nie myśli.
Stąd ta cała paranoja...
Obserwuj wątek
    • anthonette Re: Pawian.. 04.06.06, 14:16
      Slyszalas kiedys o rozdwojeniu jazni?
      • wredna.suka Re: Pawian.. 04.06.06, 14:35
        Noo to zdaje sie choroba psychiczna.
        • wesola_kicia Re: Pawian.. 04.06.06, 15:02
          wredna nie zwracaj na niego uwagi
          to zwykły wariat,który
          chce zwrócić na siebie uwage.
          Pawian ma ze sobą problem
          i che nas zgnębić.
    • lasicc Re: Pawian.. 04.06.06, 16:31
      no wypraszam sobie, tylko nie lasice

      może jam lasica to pawian, ale nie lasicc ;)



      • przeciwiza mathias i kowianeczka 04.06.06, 16:34
        witajcie'
    • lasicc Re: Pawian.. 04.06.06, 16:42
      no właśnie koleżko, bo zamiast się trzymać tego pawiana to namnozyłeś nicków
      • lusia501 Re: Pawian.. 04.06.06, 17:38
        Sprawia wrażenie zrównowazonego psychicznie,
        moze nawet jest sympatyczny.
        • lusia501 Re: Pawian.. 04.06.06, 17:42
          Wg mnie jest ich dwóch.
    • wredna.suka Re: Pawian.. 04.06.06, 21:33
      Ktoś kto popiera pawiana musi być nim samym albo totalnym PSYCHOLEM.
      • dusia731 Re: Pawian.. 04.06.06, 21:51
        Lubię Pawianka.
        • wredna.suka Re: Pawian.. 04.06.06, 21:54
          No a Twoj nick istnieje od 10 min.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka