Dodaj do ulubionych

Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jeszcze.

11.06.06, 21:45
Obserwuj wątek
    • imlardis2 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 12.06.06, 09:09
      No, ja nie.
      Ale witam serdecznie na forum.
    • kropka.nad.zet ja! n/t 06.08.06, 20:22

      • ryszardo43 17 CZERWCA 06.08.06, 20:41
        Jest nas troszkę,jeszcze octopussy,alekxis7,jes3,Rico
        • ryszardo43 Re: 17 CZERWCA 06.08.06, 21:02
          Octopussy zajrzyj do "życzeń imieninowych" ,coś tam dla Ciebie albo dla Was.
          Rico
    • aaagnieszka27 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 07.08.06, 21:54
      ja tez mam 17 czerwca:)))
      • octopussy Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 10.08.06, 20:29
        Ja ta 17, heja wszystkim duuuuzo ostatnio pracowalam
      • rankorn Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 17.08.06, 10:21
        17 czerwca to szczęśliwa data.Właśnie wtedy się urodziłem i nie mam na co w
        życiu nażekać.Rocznik 1979.
        • b_marta26 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 03.09.06, 16:32
          ...
    • rethymnon1 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 07.09.06, 17:40
      Tez się dołączam. 17 czerwca 1974 - podobno mój ojciec w dniu narodzin
      celebrował jeszcze w najlepsze zwycięstwo Polaków na Mundialu (o ile pamiętam z
      Argentyną;)
    • 84gusia Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 14.09.06, 10:05
      Hej ja też mam urodzinki 17 czerwa :)
    • b1roger Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 16.09.06, 10:59
      ja mam 18 :)
    • kubalan Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 19.09.06, 12:08
      i ja - w 73 sie rodzilam - qrde do tej pory poznalam tylko jednego czlowieka z
      tego dnia.. A tu prosze...
      pozdrawiam,
    • warmiak2 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 19.09.06, 13:52
      Ja też urodziłem się 17.06.1958 a w pracy spotkwłem kolegę , który urodził się
      dokładnie tego samego dnia (dokładnie!) w tym samym mieście i w tym samym
      szpitalu.


      BN

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka