imlardis2 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 12.06.06, 09:09 No, ja nie. Ale witam serdecznie na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszardo43 17 CZERWCA 06.08.06, 20:41 Jest nas troszkę,jeszcze octopussy,alekxis7,jes3,Rico Odpowiedz Link Zgłoś
ryszardo43 Re: 17 CZERWCA 06.08.06, 21:02 Octopussy zajrzyj do "życzeń imieninowych" ,coś tam dla Ciebie albo dla Was. Rico Odpowiedz Link Zgłoś
aaagnieszka27 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 07.08.06, 21:54 ja tez mam 17 czerwca:))) Odpowiedz Link Zgłoś
octopussy Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 10.08.06, 20:29 Ja ta 17, heja wszystkim duuuuzo ostatnio pracowalam Odpowiedz Link Zgłoś
rankorn Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 17.08.06, 10:21 17 czerwca to szczęśliwa data.Właśnie wtedy się urodziłem i nie mam na co w życiu nażekać.Rocznik 1979. Odpowiedz Link Zgłoś
rethymnon1 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 07.09.06, 17:40 Tez się dołączam. 17 czerwca 1974 - podobno mój ojciec w dniu narodzin celebrował jeszcze w najlepsze zwycięstwo Polaków na Mundialu (o ile pamiętam z Argentyną;) Odpowiedz Link Zgłoś
84gusia Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 14.09.06, 10:05 Hej ja też mam urodzinki 17 czerwa :) Odpowiedz Link Zgłoś
b1roger Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 16.09.06, 10:59 ja mam 18 :) Odpowiedz Link Zgłoś
kubalan Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 19.09.06, 12:08 i ja - w 73 sie rodzilam - qrde do tej pory poznalam tylko jednego czlowieka z tego dnia.. A tu prosze... pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
warmiak2 Re: Ja mam urodzinki 17 czerwca - ciekawe kto jes 19.09.06, 13:52 Ja też urodziłem się 17.06.1958 a w pracy spotkwłem kolegę , który urodził się dokładnie tego samego dnia (dokładnie!) w tym samym mieście i w tym samym szpitalu. BN Odpowiedz Link Zgłoś