Dodaj do ulubionych

Ignorem w szpagaciare

28.06.06, 12:09
Wywiązała sie dzisiaj na czacie dziwna rozmowa .Rozmowa kuriozum , która
wprawiła mnie w zdumienie . Przyznam że powinienem się wstydzić memu
zdumieniu bowiem jako bywalec w sieci spotykałem przeróżne sytuacje i
zjawiska. Jednak to postanowiłem opisać bo wydaje się godne zamieszczenia na
forum.

Mikosz – witam na czacie .
Jaguś – Mikosz witaj , czy to ten Mikosz
ten, ten Jaguś...-odpowiadam
Mróg (Op -na czacie w pokoju 40 latki) – witaj ćwoku i buraku
Mikosz – do kogo to piszesz Mroq?
Do Ciebie tępy ćwoku.
Słowo wyjaśnienia – Mroq ma alergię na mój nick , w zwiazku z tym używa
sobie bezkarnie
na mojej osobie i banuje za najmniejszą oznakę nerwowości z mej strony.
Słynne stało się jego powiedzenie tu cytuję - 14:17:16 ~Mróq
w stosunku do Ciebie będę się trzymał regulaminu i zawsze Cię będę banował
boś ćwok i burak.

Jaguś – jak ja lubię gdy dwóch samców się bierze za łby(szeroki
uśmiech) -pewno myślała że to z jej powodu.
Mikosz – Jaguś -czy Ty czytasz czat? Nie widzisz że mroq nadużywa swego
stanowiska i łamie czatykietę?
I tu uwaga!!! – Jaguś – Uważam że mroq jest mądrym i elokwentnym
człowiekiem i do tego bardzo przystojnym....
I szczęka mi opadła....jedynym kryterium dla Jagusi jest to ze Mroq jest
przystojnym facetem.!.
Ja rozumiem zaślepienie miłośne Jagusi, rozumiem że kobieta zakochana
wszystko wybaczy swemu mężczyźnie , ale żeby takim tekstem w dobrego
znajomego??
Zrozumiałem dlaczego kobiety na czacie znoszą chamstwo Mroqa , udają że nic
nie widzą?
Bo Mroq jest zajebiście przystojnym brunetem – odpaliła Katja...
A co z nami?? pytam ? Tymi brzydkimi? Mniej elokwentnymi?i głupimi ? - na
złom?!
I jeszcze jedno- Zauważyłem że Jaguś ma dziwną manierę zapraszania do
Lokomotywy różne indywidua czatowe , przeważnie są to przestępcy czatowi ,
degeneraci i betony pilnujące regulaminów .Dzisiaj zaprosiła swego Mroqa.
Mikosz – Jaguś po co zapraszasz te indywidua? Czy jest to jakaś forma
cyrku objazdowego ?, co mamy ich podziwiać a może im wybaczać? - zapytałem
naiwnie w Lokomotywie , bowiem Mroq wisiał tam jak miecz Damoklesa nade mna.

Jaguś – doceń milczenie Mroqa Mikosz!! ..strofowała mnie nadal Jagusia i
coś wspomniała o krowach Kalego.
Kurwa- przekląłem cicho w duchu - Ona rzeczywiscie jest zajebista
szpagaciara i dałem jej
IGNORA!!!
Obserwuj wątek
    • miia1 Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 12:43
      No cóż.. prawdą jest, jakoby Mroq swoim animozjom wobec Mikusia dawał upust
      banując go częśto i skrupulatnie, czego byłam świadkiem nie raz i nie dwa.
      Prawdą jest, że wita go stekiem inwektyw, co opowi raczej nie przystoi. Prawdą
      jest również, że wielkie było moje zaskoczenie, kiedy Mroqa zauważyłam w
      Lokomotywie, pewnego pięknego, słonecznego dnia.
      Nie wiem natomiast, czy jest przystojny i być może to jeszcze mnie chroni.
      Jaguśka, a teraz się tłumacz :D
      • justysbytomianka Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 12:49
        ja Mroczkowi też wszystko jestem w stanie wybaczyć, nic na to nie poradę, że
        tak na mnie działa ;))feromon wirtualny ;)
        • justysbytomianka Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 12:50
          Jaguś:>:> nuuuu pagadi ;))
          • miia1 Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 13:02
            Justyś, a czy banowanie nie jest złe? Nawet jeśli banuje reklama pasty do zębów
            i terenowych jeepów w jednym?
            • justysbytomianka Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 13:57
              widzisz , widzisz mijjko do czego jest zdolna women in love :( do wybaczenia
              nawet banów:(((
              • miia1 Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 14:36
                Powariowały babony!
    • jagus007 Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 15:30
      Mikoszku drogi,
      Chyba na innym czacie byliśmy... Przynajmniej mam takie wrażenie, gdyż te
      wypowiedzi wyrwane z kontekstu i pozbawione mimiki czatowej (np. żartobliwego
      przymrużenia oka)- nabierają zupełnie innego znaczenia...
      Wiem, że lubisz kombatanckie wpomnienia utrzymane w patetycznym tonie, gdyż
      kreują Cię na czatowego bohatera. Lubisz - więc sobie lub i wkręcaj gorzkie
      żale w listę czata. A ja sobie tymczasem sama będę wyrabiać opinię o Mroq, bez
      Twojego światłego przewodnictwa. Jako że mnie ignorujesz - to mi tego nie
      zabronisz;)
    • justysbytomianka Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 16:21
      Mijjjko odrobine powazniej:) No więc ;) byłam na 40 stkach ( bywam rzadko to
      fakt ) i sama na własne oczy widziałam sprzeciw Mroka na banowanie i wysmianie
      ciumkajacego opa ( taki nick sobie obrała opka ), która za swoja wybujałą
      erotycznie wyobraźnię zbanowała nick " zwalę przed kamerką " ;) Nikt nie
      wiedział co chciał zwalić wykopany, wiedziała opka ;)i poinformowała 105 osób
      na czacie ,że chciał zwalić spermę :-/ Jesli idzie o Mroczka to odbieram go
      jako osobe na luzie i z duzym poczuciem humoru natomiast jakoś trudno mi
      uwierzyc w niewinność Mikosza:), który lubi prowokować i miewa tzw. "gorsze
      dni".
      Moim zdaniem powitanie Mikosza przez Mroczka było tradycyjne juz i wypracowane
      na czacie od jakiegos czasu ;) i obaj Panowi najlepiej wiedza kto jest autorem
      a kto 'jedynie" kontynuatorem ;). Podobnie "zabawa" obu Panów w jeden banuje
      drugi prowokuje ;)i dziwie sie Mikoszowi,ze do tej wspaniałej zabawy wciągną
      Bogu winna Jaguś :)
      NIE WIDZĘ NIC DOBREGO W BANOWANIU.
      • miia1 Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 19:21
        Justysiu, tylko to ostatnie chciałam przeczytać, bo już nie wiem, kurde, czy te
        upały z nas uczyniły kompletne galarety. Proc miał trochę racji, moim skromnym
        zdaniem, twierdząc, że nie jesteśmy tak kategoryczni w poglądach, jak to
        drzewiej bywało... coś się rozmydla.
      • justysbytomianka Re: Ignorem w szpagaciare 29.06.06, 10:01
        zauwazyłam brak literki:) sorry :) dodaję brakujące "ł":)
    • ruda_strzyga Re: Ignorem w szpagaciare 28.06.06, 19:31
      Mikosz, nie mam zamiaru się tłumaczyć, ale powiem jedno, każ się wypchać!
      Najlepiej niech Mrok wyrazi w ten sposób nawarstwione na czacie uczucia do
      Ciebie:)Liżcie się po fiutach dalej, nic mnie to nie obchodzi.
      Wkurwia mnie Twoje nadinterpretowanie wszelkich tekstów, które przeczytasz.
      Może lepiej będzie porozumiewać się z Tobą idiotikonami? Spróbuję, gdyż mam
      niezmierzone pokłady dobrej woli.<głową w mur>
    • mroq2 Re: Ignorem w szpagaciare 29.06.06, 09:52
      PT czatusie, kilka słów gwoli wyjaśnienia: - mikosz sam wchodził na nicku "ćwok
      czatowy" więc niejako jest to jedna z jego barw rodowych, co upoważnia mnie do
      wykorzystania tej formy. Z pokorą przyznaję ,że słowo czatowy opuszczam z
      lenistwa i przyrodzonego zamiłowania do skrótów. - Mikosz tworzy kombatanckie
      legendy z sobą w głównej roli, a jeżeli są niezgodne z faktami,tym gorzej dla
      faktów. - Raz w życiu mikosz dostał odemnie bana na 1godz. za uporczywe wklejki
      po 4krotnym uprzedzeniu, często otrzymuje kicki, zwykle na prośbę userów. -
      NIGDY mikosz nie dostał kicka ani bana, za jakikolwiek tekst pod moim adresem,
      ja sobie jakoś bez tego radzę...,powyższe fakty były weryfikowane po wielu
      donosach na mnie do adminów.Z wielką ciecawością obserwuję kiedy tez nadęty
      balon pęknie i czy z próżności , czy z zapiekłej nienawiści do niżej
      podpisanego. Pozostaję z należnym szacunkiem do userów i abominacją do mikosza -
      wasz (mam nadzieję) Mroq
      • mikosz8 Re: Ignorem w szpagaciare 29.06.06, 10:22
        Trzy słowa - stek bzdur wypisałeś Mroq
        drugie- nigdy nie robiłem donosów.
        Wydaje mi się ze już jesteś hołubiony.
        • mroq2 Re: Ignorem w szpagaciare 29.06.06, 11:00
          Mikosz,ćwoku, do trzech nie umiesz liczyć :)
    • mikosz8 Re: Ignorem w szpagaciare 29.06.06, 13:38
      Oto kilka reminscencji z dzisjejszego czatu . I zabawy Mroqa ciąg dalszy.
      Ja oczywiście żeby nie denerwować tego mądrego elokwentnego i przystojnego
      opa - zachowywałem stoicki spokój i taktowne milczenie.

      -12:04:33 ~Mróq: pustak ( to o mnie)
      -12:05:08 ~Mróq: ćwoku daj głos !
      -12:06:56 ~Mróq: nie, ćwok się zapowietrzył....
      -12:14:02 ~Mróq: jesteś mikosz w pokoju publicznym a zachowujesz się jakbyśbył
      w domu....
      -12:14:18 ~Mróq: ćwoku
      -12:23:15 ~Mróq: mikosz, co ty ciągle o tych tyłkach, chcicę masz?
      -12:26:06 ~Mróq: "chciałbym na chwilkę"...... ale gramatyka, skąd ty jesteś
      ćwoku????
      -12:30:04 ~Mróq: ja dla mikosza mam granat zaczepny, niech se włoży w d....i
      trochę się rozerwie
      -12:31:47 ~Mróq: mała nie atencją tylko abominacją, znów ćwok wlazł na obce mu
      pole
      -12:38:06 ~Mróq: pamiętaj ćwoku
      -12:51:16 ~Mróq: to gdzie on znilnął??? (ogląda się za mną)
      -12:57:58 ~Mróq: słuchajcie znawcy drobiu, dlaczego mikosz ma 1 zwój mózgowy
      więcej od kury ?
      -12:58:35 ~Mróq: żeby nie srał gdzie popadnie....
      -12:58:47 ~Aleksandra-Krak:< Głośny śmiech" >

      prawda nie cała godzina a tyle czasu przeznaczył dla mnie?
      Proszę zauważyć smiech reda Aleksandry z fajnego dowcipu Mroqa.
      Oczywiscie poza Aleksandrą nikt się nie smiał .
      Miłego dnia miłe Panie . I zapewniam solennie że niczego nie interpretuję by
      ktoś znowu nie oskarżył mnie o nadinterpretację.
      Miłego dnia. Acha - gdyby ktoś był bardzo ciekawy całych zapisów z tego czatu w
      HTML
      mogę przysłać :) oczywiście tylko znajomym.:)



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka