Dodaj do ulubionych

zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!!

11.07.06, 13:34
o w pipe!! jestem nie lada muzgiem! mister pawian zdal mature i to jeszcze
jak!! oł je! najmniej- 75% z rozszerzonej biologii!!! jeahhh! na bank sie
wszedzie dostane! ot co! i ci siurdaki wam zwiedły!!
Obserwuj wątek
    • wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:37
      No "mUzgiem" to na bank jesteś.
      I takie tumany mają maturę...
      Ech...
      • menk.a Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:41
        ja nie chcę prorokować ale to na pewno pomyłka;) to była matÓra specjalna;))
        • khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:52
          Na którym targu kupiłeś?
          • omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:57
            Myslisz, ze kupil? Kurcze, myslalam, ze to kobieta.
        • omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:56
          Teraz to chyba wystarczy jakis papierek o dysleksji i dysortografii i mozna
          mature zdac bez problemu. No, chyba, ze nie ma sie wiedzy na zdawany przedmiot.
          Widocznie autorka taka posiada, skoro tak sie cieszy.
          Gratulejszyn.
          • wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:57
            Jedyne co toleruje z przedrostkiem *dys, to DYSKALKULIA.
            Wszystkiego innego można się nauczyć.
            • omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:59
              Dys-kobol, dys-cos tam pewnie jeszcze sie znajdzie. Dyskalkulia? Nie wiem co to
              takiego.
              • omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:03
                Juz wiem, sprawdzilam co to takiego.
                • wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:08
                  ;))))
                  • khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:09
                    Czy to on czy ona-nie ma różnicy i tak totalny idiotyzm!
                    • wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:13
                      Jak zawsze, ja się już przyzwyczaiłam :)
                      • omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:19
                        Nie przegladalam co on-ona pisuje i czy to idiotyzm czy nie. Nie wnikam w
                        szczegoly. Zerkam sobie na "towarzyskie" czasami :)
                      • khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:24
                        wredna.suka napisała:

                        > Jak zawsze, ja się już przyzwyczaiłam :)

                        Ja niestety też:)
    • paola80 gratuluje 11.07.06, 14:22
      siurdak mi nie zwiędł bo nie mam !!!!:)
      • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:29
        GRatuluje -a teraz idz dziecko uzupełnij płyny bo się nam odwodniłaś wczoraj :-
        ))
        Jeszcze raz gratuluje , czy piszesz mUzg , czy mózg .:-)
        Czy pisujesz tu bzdury czy nie -gratuluje:-)
        • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:33
          Nezja ?
          • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:34
            paola?;-))) co tam?;-)
            • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:37
              dodaj mnie do swoich przyjaciół ... bo mnie nikt nigdzie nie dodał :(
              • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:39
                z największą rozkoszą , tylko , ze ja nie mam nic od Ciebie:-(
                • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:42
                  a to trzeba coś mieć ?
                • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:42
                  zrobione:-)Przeciez wiesz , ze Ciebie lubie :-)
                  • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:45
                    wiedziałam,że moge na Ciebie liczyć. Odrazu mi lepiej :))))))))))))))
                  • khinga Re: gratuluje 11.07.06, 14:45
                    A mnie chyba nie lubisz:-(((
                    • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:48
                      Dopiero zauwazyłam khiniu , juz zaakcepyowałam , wybacz:-)
                      ps: mało mnie tu , stąd małe przeoczenie :-)
                      • khinga Nezja! 11.07.06, 15:02
                        nie mam nic :-((
                        Chlip, chlip :)
                        • nezja Re: Nezja! 11.07.06, 15:06
                          spojrz w wizytówke , wszytko juz jest:-)khiniu:-)
                          • khinga Re: Nezja! 11.07.06, 15:08
                            Zobacz...nie ma:(
                            • nezja Re: Nezja! 11.07.06, 15:34
                              Khiniu , no ja mam u siebie i u Ciebie tez widze :-)
                              • khinga Re: Nezja! 11.07.06, 16:01
                                a ja u mnie nie widzę :-((( buuuu!
                                U Ciebie tak:-))
                    • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:48
                      jak to nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dodasz mnie też ?
                      • khinga Re: gratuluje 11.07.06, 15:00
                        Już się tym zajmuję:))
                  • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:47
                    Musisz zaakceptować tylko moje zgłoszenie , masz w wizytówce w prawym górnym
                    rogu , a jak chcesz by ktos ciebie do przyjaciól dodał sama popros ododanie:-)
                    • khinga Re: gratuluje 11.07.06, 14:48
                      Ależ ja Tobie wysłałam:-))))
                      Nezyjko, wiem jak to sie robi :PPPP
                      • nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:49
                        Khiniu to do paolki było:-)
                        • paola80 Super 11.07.06, 14:55
                          W końcu ktoś mnie dodał :) ( a ja tam miałam więcej osób tylko nie wiedziałam
                          że to tak trzeba potwierdzać , gooooooooooopia jestem ;)
                          • nezja Re: Super 11.07.06, 14:56
                            Nie gooooopia .............tylko blondynka -ale wybaczamy hahahah

                            ps: Ja tez blondi wiec sie nie unos malenka:-) To zarcik był:-)
                            • paola80 Re: Super 11.07.06, 14:57
                              dobrze, żeś mi podpowiedziała :P
                              • margo974 Re: Super 11.07.06, 15:43
                                > dobrze, żeś mi podpowiedziała :P

                                To jeszcze dodam , skoro niewiedziałas zes blondynka , ze piekna z Ciebie
                                murzynka;ppp;-))
                                • nezja Re: Super 11.07.06, 15:44
                                  o , własnie .Tez chciałąm to powiedziec buhahah;-)
                      • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:55
                        Khinga , a mi :( ?
                        • khinga Re: gratuluje 11.07.06, 15:00
                          noooo działam, działam :-)))
                          • paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 15:02
                            Super !!!!!!!! jest klasa !!!!
                        • khinga Idźkaj zobacz:)) 11.07.06, 15:01

                          • paola80 Re: Idźkaj zobacz:)) 11.07.06, 15:02
                            Dzięki :))))))))))))
                            • khinga Re: Idźkaj zobacz:)) 11.07.06, 15:08
                              Cholipa, chyba cos się schrzaniło-ja Was nie widzę:-((
    • paola80 zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:28
      ????????????/
      • khinga Re: zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:30
        Eeee, chce byśmy zastanawiali się jak jest rzeczywiscie!
        Paola,nie ma czym głowy sobie zawracać:)
        • paola80 Re: zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:32
          rozumiem , nie zawracam sobie więcej głowy , ide pod kran :)
          • khinga Re: zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:39
            ja najchętniej poszłabym pod prysznic:)))
    • girl32 Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 17:09
      Buhahahaha...sprawdz czy sie nikt nie pomylił.jakoś nie mogę uwierzyc w twoją
      błyskotliwosc:P
      • khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 17:41
        Nie Ty jedna możesz uwierzyć,buahahahhahaha:)))))
        • mr.pawian jedziecie z tym koksem!! 11.07.06, 17:54
          no dalij gangsterzy jedziecie z tym koksem!! jeah!! jak ja uwielbiam te wasze
          wczuty!! ihhhhhaaaaaaa!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka