mr.pawian 11.07.06, 13:34 o w pipe!! jestem nie lada muzgiem! mister pawian zdal mature i to jeszcze jak!! oł je! najmniej- 75% z rozszerzonej biologii!!! jeahhh! na bank sie wszedzie dostane! ot co! i ci siurdaki wam zwiedły!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:37 No "mUzgiem" to na bank jesteś. I takie tumany mają maturę... Ech... Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:41 ja nie chcę prorokować ale to na pewno pomyłka;) to była matÓra specjalna;)) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:57 Myslisz, ze kupil? Kurcze, myslalam, ze to kobieta. Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:56 Teraz to chyba wystarczy jakis papierek o dysleksji i dysortografii i mozna mature zdac bez problemu. No, chyba, ze nie ma sie wiedzy na zdawany przedmiot. Widocznie autorka taka posiada, skoro tak sie cieszy. Gratulejszyn. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:57 Jedyne co toleruje z przedrostkiem *dys, to DYSKALKULIA. Wszystkiego innego można się nauczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 13:59 Dys-kobol, dys-cos tam pewnie jeszcze sie znajdzie. Dyskalkulia? Nie wiem co to takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:03 Juz wiem, sprawdzilam co to takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:09 Czy to on czy ona-nie ma różnicy i tak totalny idiotyzm! Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:13 Jak zawsze, ja się już przyzwyczaiłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
omacka Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:19 Nie przegladalam co on-ona pisuje i czy to idiotyzm czy nie. Nie wnikam w szczegoly. Zerkam sobie na "towarzyskie" czasami :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 14:24 wredna.suka napisała: > Jak zawsze, ja się już przyzwyczaiłam :) Ja niestety też:) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:29 GRatuluje -a teraz idz dziecko uzupełnij płyny bo się nam odwodniłaś wczoraj :- )) Jeszcze raz gratuluje , czy piszesz mUzg , czy mózg .:-) Czy pisujesz tu bzdury czy nie -gratuluje:-) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:37 dodaj mnie do swoich przyjaciół ... bo mnie nikt nigdzie nie dodał :( Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:39 z największą rozkoszą , tylko , ze ja nie mam nic od Ciebie:-( Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:42 zrobione:-)Przeciez wiesz , ze Ciebie lubie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:45 wiedziałam,że moge na Ciebie liczyć. Odrazu mi lepiej :)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:48 Dopiero zauwazyłam khiniu , juz zaakcepyowałam , wybacz:-) ps: mało mnie tu , stąd małe przeoczenie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Nezja! 11.07.06, 15:06 spojrz w wizytówke , wszytko juz jest:-)khiniu:-) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Nezja! 11.07.06, 15:34 Khiniu , no ja mam u siebie i u Ciebie tez widze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Nezja! 11.07.06, 16:01 a ja u mnie nie widzę :-((( buuuu! U Ciebie tak:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: gratuluje 11.07.06, 14:48 jak to nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dodasz mnie też ? Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: gratuluje 11.07.06, 14:47 Musisz zaakceptować tylko moje zgłoszenie , masz w wizytówce w prawym górnym rogu , a jak chcesz by ktos ciebie do przyjaciól dodał sama popros ododanie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: gratuluje 11.07.06, 14:48 Ależ ja Tobie wysłałam:-)))) Nezyjko, wiem jak to sie robi :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Super 11.07.06, 14:55 W końcu ktoś mnie dodał :) ( a ja tam miałam więcej osób tylko nie wiedziałam że to tak trzeba potwierdzać , gooooooooooopia jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Super 11.07.06, 14:56 Nie gooooopia .............tylko blondynka -ale wybaczamy hahahah ps: Ja tez blondi wiec sie nie unos malenka:-) To zarcik był:-) Odpowiedz Link Zgłoś
margo974 Re: Super 11.07.06, 15:43 > dobrze, żeś mi podpowiedziała :P To jeszcze dodam , skoro niewiedziałas zes blondynka , ze piekna z Ciebie murzynka;ppp;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Super 11.07.06, 15:44 o , własnie .Tez chciałąm to powiedziec buhahah;-) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Idźkaj zobacz:)) 11.07.06, 15:08 Cholipa, chyba cos się schrzaniło-ja Was nie widzę:-(( Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:30 Eeee, chce byśmy zastanawiali się jak jest rzeczywiscie! Paola,nie ma czym głowy sobie zawracać:) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:32 rozumiem , nie zawracam sobie więcej głowy , ide pod kran :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zdałam czy zdałem 11.07.06, 14:39 ja najchętniej poszłabym pod prysznic:))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 17:09 Buhahahaha...sprawdz czy sie nikt nie pomylił.jakoś nie mogę uwierzyc w twoją błyskotliwosc:P Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zdalammmmmmmmmmmmm!!!!!!! 11.07.06, 17:41 Nie Ty jedna możesz uwierzyć,buahahahhahaha:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mr.pawian jedziecie z tym koksem!! 11.07.06, 17:54 no dalij gangsterzy jedziecie z tym koksem!! jeah!! jak ja uwielbiam te wasze wczuty!! ihhhhhaaaaaaa!!!! Odpowiedz Link Zgłoś