kubissimo
03.08.06, 15:12
to mój 7000-ny wpis w zalogowanej postaci. chociaz gdyby doliczyc jeszcze
produkcje pod wczesniejszym loginem, to pewnie by wyszło 10.000 (o ile nie
więcej). w kazdym razie moja wizytowka na forum, mowi, ze jestem od zawsze i
to brzmi dumnie ;)
i tylko tak sobie mysle: ile pozytecznych rzeczy mógłbym zrobić w tym czasie,
ktory poswiecilem na wklepywanie literek. ehhh ;)