nekroskop88 17.08.06, 20:57 ww6.tvp.pl/4645.dzialy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ela0508 Re: Zagracie? ;) 17.08.06, 21:59 nie :p (po cichu dodam, że mi ne wyszłoooo...) A tak wogóle to czeeśśśćććć! Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: A to miało być do Zewsi... 17.08.06, 22:09 Zawsze musisz być dwa razy lepsza? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: A to miało być do Zewsi... 17.08.06, 22:17 i czy zawsze musisz mówić nie:( Odpowiedz Link Zgłoś