Dodaj do ulubionych

Zagracie? ;)

17.08.06, 20:57
ww6.tvp.pl/4645.dzialy
Obserwuj wątek
    • ela0508 Re: Zagracie? ;) 17.08.06, 21:59
      nie :p




      (po cichu dodam, że mi ne wyszłoooo...)


      A tak wogóle to czeeśśśćććć!
    • zewsi Re: Zagracie? ;) 17.08.06, 22:07
      Sześć!
      • zewsi To miało być do Eli... 17.08.06, 22:08

        • ela0508 Re: To miało być do Eli... 17.08.06, 22:08
          12 :)
        • ela0508 A to miało być do Zewsi... 17.08.06, 22:08

          • zewsi Re: A to miało być do Zewsi... 17.08.06, 22:09
            Zawsze musisz być dwa razy lepsza? :-(
            • nekroskop88 Re: A to miało być do Zewsi... 17.08.06, 22:17
              i czy zawsze musisz mówić nie:(
              • ela0508 Re: A to miało być do Zewsi... 17.08.06, 22:19
                bo ja tak mam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka