kora3
13.09.06, 22:21
Myślę o braciach Kaczyńskich :(
Naprawdę już nei chodzi o fizjonomie tych panów skądinad podobnych:) czy nawet
sposób odziewanie swej nagości, ale o jakieś podstawowe zasady.
prezydent i premier niestety w naszymn przypadku niestety reprezentują nasz
kraj także poza jego granicami...
i coz my widzimy ? Lecha Kaczyńskiego podczas spotkania z móodzieżą izraelską
jak mu dzwoni komóra, a on bezradnie gmera po kieszeniach, wreszcie malżonka
Pierwsza Dama (hmmm??) mu wyłacza te komórę oraz Jaroslawa Kaczyńskiego
obcalowującgo rece facetom .. No zgroza ...
mMożna kaczorów lubić, czy nie lubić, ale serio nie zauwazyć tych wpadek nie
sposób. To ostatecznie nie sa proste chłopy, jak Wałesa, chyba powinni być
troche bardziej obyci?
Rozumiem tanie państwo, ale moze zamiast w mebelki ministrow, albo w loty
rzadowymi samolotami zainwestowaliby troche w jakiegos speca od wizerunku i od
tego, jak sobie radzić ze stresem i zachowywac się hjak najwazniejsze osoby w
państwie, a nie jak Kargul i Pawlak na Batorym ?