black_rose 10.03.03, 16:31 i nie wiem co napisac... W kazdym badz razie -pozdrawiam wszystkich:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
onlyania Re: Jestem tu po raz pierwszy... 10.03.03, 17:20 po raz pierwszy w nowym wcieleniu masz na mysli??? Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: Jestem tu po raz pierwszy... 10.03.03, 17:22 akurat! napewno ktos z bywalców tylko pod innym nickiem. Jakos tak ostatnio wrazliwa jestem na nopwe nicki. ps. ale tak czy siak witaj:) Odpowiedz Link Zgłoś
teenagelobotomy a ja tu jestem od zawsze. 10.03.03, 19:57 pozdrawiam tym niemniej. Odpowiedz Link Zgłoś
black_rose Hmmm..... 11.03.03, 09:12 A dlaczego niby to ma byc moje nowe wcielenie? Krotko mowiac -jak sie ktos nowy pojawia to znaczy od razu, ze po prostu ksywe sobie zmienil ktos znajomy? Podoba mi sie taki sposob myslenia, nie ma co... Odpowiedz Link Zgłoś
makary0 Re: Hmmm..... 11.03.03, 09:24 Moda taka na zmiane ksywy a Ty Blada Róża nie jesteś modna? Odpowiedz Link Zgłoś
black_rose Re: Hmmm..... 11.03.03, 15:41 makary0 napisał: > Moda taka na zmiane ksywy a Ty Blada Róża nie jesteś modna? Nie blada tylko czarna jesli chodzi o szczegoly. A na modzie sie nie znam, bo to nie moja dzialka. Odpowiedz Link Zgłoś
teenagelobotomy niestety cos mi sie pojeb@lo 11.03.03, 12:57 Nigdy przedtem tutaj nie bylam. Dlaczego ten z pazurem i miesiaczka pisze "huj" przez samo "h"? Czy tutaj taka moda czyco? Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 09:24 tu i tak jest nudno:P black_rose napisała: > i nie wiem co napisac... > W kazdym badz razie -pozdrawiam wszystkich:) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 09:46 emperor napisał: > tu i tak jest nudno:P dlatego Empecjusz za zadne skarby nie moze sie z tym nudnym forum pozegnac, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
emperor Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 10:12 a skad ty sie tutaj wzielas?? ... wiosne zwiastujesz?? :))) hehehe, a ja myslalem ze 21/03 wszyscy beda cie topic:))) co do forum to nie jestem tylko na gazecie, tutaj wpadam tylko zeby sie zalatwic:)) saqqara napisała: > emperor napisał: > > > tu i tak jest nudno:P > > dlatego Empecjusz za zadne skarby nie moze sie z tym nudnym forum pozegnac, > hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 10:15 jesteś nowy?? i huj z tym!!! kogo to obchodzi!??,.. nie wiesz co pisac?? cos mądrego! Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 10:28 Tiger badz mily, daj sie pokochac:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 10:41 ..no Tobie napewno sie dam!:) ..reszta spierdalać!!:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 10:55 chciałam coś napisać, ale spierdalam... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 10:58 Iwuniu siostrzyczko! pisz , pisz!! ja mówiłem tylko ze reszcie siem pokochać nie dam!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 11:01 na świętego Krzysztofa! Bracie nawet nie mozesz, tyś czystośc przecie ślubował:)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 11:56 Tygrys dasz sie?? nawet przed slubem?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 12:18 no jasne że nie przed!!! tylko po!!!!!;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 11.03.03, 12:37 znaczy sie ze najpierw trzeba Cie o pazur poprosic i znosic Twoje fochy przedmiesiaczkowe???!!! a co ja z tego bede miala?;) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 07:24 niezapomniane wrażenia do końca swych dni!!!:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 09:11 to nie za dlugo, bo znajac zycie, Ciebie i siebie popelnilabym sepuku juz na drugi dzien po slubie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 09:17 hehe,... sepuku podczas stosunku,.... już sie rozmarzyłem,... krew, flaki, Ty martwa a ja w Tobie zażywający rozkoszy :-))) .. ani Miłosz ani Wisia Szymborska lepszej poezji od Ciebie nie tworzą!!!;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 09:32 jak sie bedziesz tak dalej rozmarzal to ja te sepuku zaraz popelnie:)))) Tobie to nawet Sienkiewicz z Mickiewiczem do piet nie siegaja, hehehe:)))jak sobie przypomne te Twoje kocie zawodzenia na daszku, fju fju:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 09:36 nooo,... to były czasy!!, kicia była dla mnie natchnieniem, muzą, wszystkim!!! ...kochałem jom całym swym kocim sercem i dzwonkiem!;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 10:00 Ty tez nie byles kici obojetny... tak sadze:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 10:27 buuuu,.. szkoda że nie wiedziałem tego!:),.. Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 11:42 a gdybys wiedzial, to co wtedy??:) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 11:46 a gdybys wiedzial, to co?:) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 11:54 a gdybys wiedzial, to co?:) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 11:57 och!, co ja bym wtedy zrobił!!!!;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 12:11 no wlasnie sie pytam, co!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 12:23 WSZYSTKO ABY ZADOWOLIĆ MUA KICIA BEBE!!!:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 12:34 ja sie tam nie znam na kocich sprawach ale z tego co widzialam to ta kocia maupa byla calkiem zadowolona z tych Twoich wygibusow:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 13:59 no baaaaaa!!!!, spróbowałaby ino nie być!!!!;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Jestem tu po raz pierwszy... 12.03.03, 15:27 nie wiem jak ona, ale ja juz bym sie najezyla. nie ma prawa byc niezadowolona??!!! wystarczy ze pregus jestes, nie badz jeszcze do tego swinia! :) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Jestem tu po raz pierwszy... 13.03.03, 07:20 nie ma prawa!!!, jedyne jej prawo to służyć mi!!hahah!:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Tajger, cos Ci na mozgu uroslo??!!! 13.03.03, 08:39 jakie sluzyc???? jakie Tobie???!!!! ocipiales???!!!! to TY masz za kocyk pod jej zmarzniete nozki robic, to TY masz ogrzewac jej zimne dlonie, to TY masz byc na kazde zawolanie, to TY masz odczytywac jej kazde najmniejsze zyczenie zanim jeszcze je wypowie.... mam kontynuowac??PANIAL???!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Tajger, cos Ci na mozgu uroslo??!!! 13.03.03, 09:22 Boszszzz...dziewico nasza Frumowa w jakim swiecie iluzji Ty żyjesz!!!!??? obudź siem!!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Tajger, cos Ci na mozgu uroslo??!!! 13.03.03, 09:33 ze co? ze jak? dziewico??? czy Ty mnie przypadkiem nie obrazasz??? co???:))) zadnej iluzji, ja mysle ze to wlasnie po to sa faceci dla kobiet, o!:) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Tajger, cos Ci na mozgu uroslo??!!! 13.03.03, 09:52 ze co??? że jak ??? nie udawaj zaskoczonej!!!:-)) boś Ty czysta jak niezapisana tablica!!!;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 09:59 juz tyle lat na tym padole zyje i sie takich sensacji na swoj temat dowiaduje... jeszcze troche i mi powiesz ze ja niepokalanie poczeta jestem..:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 10:36 a może pokalanie???? albo pod kolanem????:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 11:20 Tygrys powiedz mi wprost o co Ci chodzi, bo ja sie zaczynam bac:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 11:45 skoro tak mowisz to sie przestaje bac:)) a teraz powiedz co Ty chcesz, co? Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 12:49 miiiii??? o nic! jak zawsze zresztom!:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 13:03 dlaczego ja Ci nei wierze... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 13:39 no właśnie nie wiem, nie wiem....:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: ło matko chrystusowa!!! 13.03.03, 14:05 ja Ci powiem... sie dziwnie krecisz, oczy spuszczasz, glowe odwracasz, lapy krzyzujesz a ogon Ci tak nerwowo na boki chodzi.... tak to widze:)) Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Tygrys!! 12.03.03, 12:49 tygrysek_ napisał: > jesteś nowy?? i huj z tym!!! kogo to obchodzi!??,.. > nie wiesz co pisac?? cos mądrego! różyczka chciała się ładnie przywitać a Ty z chujami odrazu wylatujesz:P własnie niech pisze same mądre rzeczy tak jak tygrys heheh Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysek_ Re: Tygrys!! 12.03.03, 13:55 hihi...właśnie! PS...te! a ty już zapomniałaś hasła do skrzynki czy jak!!!????:-) Odpowiedz Link Zgłoś
lena8 Re: Tygrys!! 12.03.03, 16:46 gdzieś kartka z tymi wszystkimi hasłami mi sie zapodziała :P Odpowiedz Link Zgłoś