ja-to-ja16 09.10.06, 15:29 o smaku tiramisu z kawalkami wisni ;)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anulkina Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 07:13 nie jadłam już dawno budyniu, ale tego to nawet musze spróbować :> Odpowiedz Link Zgłoś
anulkina Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 10:45 Delecta proponuje: Budyń na ciepło (38 g) o smaku: · tiramisu z kawałkami wiśni, · czekoladowym z kawałkami banana. Budyń na zimno o smaku: · stracciatella z kawałkami czekolady (36 g), · wanilii i pomarańczy (35 g). wszystkie brzmią smakowicie :D Odpowiedz Link Zgłoś
ja-to-ja16 Re: budyn na cieplo z delecty 10.10.06, 14:49 brzmia i smakuja mowie wam pyychota ;d;d Odpowiedz Link Zgłoś