Dodaj do ulubionych

chciałam się pochwalić

26.10.06, 13:32
że wygrałam książkę na onecie "Wata cukrowa i inne przyjemności" czy jakoś
tak. Nawet nie ja wysłałam zgłoszenie, tylko siostra (dla mnie i dla siebie),
ale wygrałam tylko ja i siostrę teraz skręca:D
Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 13:35
      :-D)))



      jest li to wiadomość optymistyczna czy wprost przeciwnie...?
      • mnietka.kokietka Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 13:38
        zajebiście!!!!!!!!!!
        na allegro są nawet maszyny do robienia takiej waty;))))))))
        • kingapaulina Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 13:46
          a w spożywczaku mozna se kupić watę w pudełku za 0,90groszy:)))
          Ale wiesz co mnieciu, jest to jakaś myśl, mogłabym rozkręcić watowy interes:D
      • kingapaulina Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 13:44
        Dla mnie optymistyczna, bo ostatnio to jedyna dobra rzecz, jaka mnie spotkała.
        • mnietka.kokietka Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 13:45
          ej kinia
          ty sie tak nie dołuj
          a przepraszam a to forum i my to co
          kij na watę czy jak?!
          • kingapaulina Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 13:49
            A skąd, oprócz tej waty jesteście jedną z nielicznych rzeczy (jeśli mogę tak
            napisać), które szczerze lubię:)ew. jak już zabiorę się za masową produkcję
            waty, będę ją wam sprzedawać po promocyjnych cenach
            • mozambique Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 14:39
              kinga , nie bądź skąpiradło
              daaaj siostrze poczyyytaaać
              • drzejms-buond Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 14:43
                ale czy jej wystarczy na te waciki???

                powiedz siostrze,ze ty sie zajmiesz teorią a ona praktyką...
                co będziesz w mróz po mieście latać...
                :-}
                • kingapaulina Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 14:55
                  Książkę przeczytamy we dwie: ja strony parzyste, ona nieparzyste, a później
                  kartki powyrywamy, pozgniatamy i będziemy mieć dwa w jednym: waciki, ktore
                  zdzierając naskórek, dają efekt pylyngu:D
                  • drzejms-buond Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:05
                    waciki pylyngowe?
                    pyszota!
                    • kolagena Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:10
                      Czyli co w końcu powstało z tego projektu?
                      Różowa wata cukrowa obsypana złuszczonymn naskórkiem?
                      Mniam...
                      • kingapaulina Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:12
                        Co, różowa??? Taki kolur to ino pedały noszom, tfu. Moja wata jest jedyną
                        słuszną watą w kolorach patriotycznych
                        • kolagena Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:15
                          Pedały to kolorowe skarpetki noszom. Tak w telewizorze mówili. Powazni ludzie to
                          mówili, przez naród wybrani. Nic nie było o kolorze różowym!
                          • mozambique Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:22
                            pedały to w kolorze tęczy
                            • kolagena Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:24
                              "Ona jest pedałem, właśnie się dowiedziałem, że duszą i ciałem - ona jest
                              pedałem" lalalala
                    • kingapaulina chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:10
                      Zazdrościsz Drzejms, co?:)prześlę ci parę na pocztę, nie będę skapiradłem:)
                      • drzejms-buond Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 15:27
                        wszyscy jesteśmy pedałami a najbardziej ja
                        :-[

                        zara. czy można być bardziej lub mniej pedałem?
                        ach ta semantyka

                        automat do waty, to zawszeć chciałem posiaść- lubię ryzyko!
                        • kolagena Re: chciałam się pochwalić 26.10.06, 16:16
                          Dżejms, wychodzi z tego, że jesteś bi. Bo i automat, i wata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka