Gość: Men
IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl
12.11.01, 23:11
tylko dla Nich Dwóch i żadnej innej :)))
Obie są bardzo miłe i czułe tylko, albo tym jeszcze nie wiedzą, albo tylko
czasami o tym zapominają - JUŻ WIEDZĄ - TYLKO JAK IM TO WYPERSWADOWAŁEM, TO
CORAZ RZADZIEJ TUTAJ ZAGLĄDAJĄ !!!
Nieprawdaż moje miłe, przeurocze dwie Panie.
OBCYM WSTĘP WZBRONIONY ! - TYLKO TERAZ MÓWIĘ POWAŻNIE, ŻEBY NIE BYŁO TAK, JAK
NA POPRZEDNIEJ CZĘŚCI TEGO WĄTKA !!!