Dodaj do ulubionych

wątek chwalący Firefoxa 2.0

27.11.06, 10:56
nosz proszę państwa Internet nie chodzi a biega jak ta lala!!!
i reklam znikoma ilość!
bardzo proszę państwa..bardzo!
i błędy ort.podkreślają...

...i prowizji nie pobierają...
Obserwuj wątek
    • mameluch Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 11:08
      kolejny głosiciel dobrej nowiny?:) się zgadzam, bo jakżeby inaczej? jadę na nim
      od 2mscy chyba i jest elegancko, szczególnie z plugiem Tab Mix Plus, który tak
      ładnie pozwala zarządzać panelami, jak kiedyś Tabbrowser Extensions na mozilli
      (póki się nie jebło).
      • drzejms-buond Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 11:39
        mów mi dalej ...
        co robi taki TAB MIX PLUS?
        tylko proszę ludzkim językiem do mnie...

        wczesniej miałem 1,5 ale po ostatnich moich przygodach (powiesiłem lisa!)
        bałem się instalować nowego ale jak mi Erałdka powiedziała że jej HULA wszystko
        to ja, na ten tychmiast dzisiaj z samego rana...
        • panisiusia Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:31
          Firefox jest super, choć 2.0 jeszcze nie wszystkie serwisy google obsługuje(np.
          google kalendarz i arkusze kalkulacyjne).
          W ogóle, to ja polecam serwisy google :)
        • mameluch Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 13:22
          tym tab mixem możesz konfigurować różniste rzeczy panelowe. tak że np. co chcesz
          żeby zrobiło się po kliknięciu w jakiegoś linka: czy ma otworzyć w aktywnym
          panelu, czy ma otworzyć w nowym, czy może ma otworzyć w nowym oknie. i tym
          podobne sprawy z panelami związane.
          dla mnie rzecz niezbędna żeby ustawić wszystkie te parametry po swojemu, bo
          wtedy dopiero mogę hulać po necie po swojemu. kiedy są fabryczne ustawienia,
          cholernie ciężko się przyzwyczaić, że jak np. kliknę kółkiem myszki, to mi nie
          otworzy nowego panelu, a w nowym oknie itp. strasznie męcząca sprawa wtedy się
          przyzwyczaić.
          możesz spróbować z tym rozszerzeniem, w razie czego odinstalujesz i powrócisz do
          swoich ustawień:)
          • romy_sznajder Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 14:17
            wlasnie wgralam w pracy..... fiuuuu, nie sadzilam, ze cos mnie jeszcze zaskoczy;)
    • dragon_fruit Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:13
      ognisty lis na maku pójdzie?
      • drzejms-buond Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:39
        pójdzie!
        www.mozilla.org/download.html
        • drzejms-buond Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:40
          nie wiem tylko co to te os x
          ?
          • dragon_fruit Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:46
            OS X to system operacyjny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka