drzejms-buond 27.11.06, 10:56 nosz proszę państwa Internet nie chodzi a biega jak ta lala!!! i reklam znikoma ilość! bardzo proszę państwa..bardzo! i błędy ort.podkreślają... ...i prowizji nie pobierają... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mameluch Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 11:08 kolejny głosiciel dobrej nowiny?:) się zgadzam, bo jakżeby inaczej? jadę na nim od 2mscy chyba i jest elegancko, szczególnie z plugiem Tab Mix Plus, który tak ładnie pozwala zarządzać panelami, jak kiedyś Tabbrowser Extensions na mozilli (póki się nie jebło). Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 11:39 mów mi dalej ... co robi taki TAB MIX PLUS? tylko proszę ludzkim językiem do mnie... wczesniej miałem 1,5 ale po ostatnich moich przygodach (powiesiłem lisa!) bałem się instalować nowego ale jak mi Erałdka powiedziała że jej HULA wszystko to ja, na ten tychmiast dzisiaj z samego rana... Odpowiedz Link Zgłoś
panisiusia Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:31 Firefox jest super, choć 2.0 jeszcze nie wszystkie serwisy google obsługuje(np. google kalendarz i arkusze kalkulacyjne). W ogóle, to ja polecam serwisy google :) Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 13:22 tym tab mixem możesz konfigurować różniste rzeczy panelowe. tak że np. co chcesz żeby zrobiło się po kliknięciu w jakiegoś linka: czy ma otworzyć w aktywnym panelu, czy ma otworzyć w nowym, czy może ma otworzyć w nowym oknie. i tym podobne sprawy z panelami związane. dla mnie rzecz niezbędna żeby ustawić wszystkie te parametry po swojemu, bo wtedy dopiero mogę hulać po necie po swojemu. kiedy są fabryczne ustawienia, cholernie ciężko się przyzwyczaić, że jak np. kliknę kółkiem myszki, to mi nie otworzy nowego panelu, a w nowym oknie itp. strasznie męcząca sprawa wtedy się przyzwyczaić. możesz spróbować z tym rozszerzeniem, w razie czego odinstalujesz i powrócisz do swoich ustawień:) Odpowiedz Link Zgłoś
romy_sznajder Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 14:17 wlasnie wgralam w pracy..... fiuuuu, nie sadzilam, ze cos mnie jeszcze zaskoczy;) Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:13 ognisty lis na maku pójdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:39 pójdzie! www.mozilla.org/download.html Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:40 nie wiem tylko co to te os x ? Odpowiedz Link Zgłoś
dragon_fruit Re: wątek chwalący Firefoxa 2.0 27.11.06, 12:46 OS X to system operacyjny Odpowiedz Link Zgłoś