11.12.06, 14:41
na zajecia...bede wieczorem...macie byc!!:)

Mi i Olianna licze na Was:))

Oczywiscie na Mrooweczke i inne stworzonka rowniez;))

bo ja sie wieczorem nudzic nie zamierzam...:))
jakies winko wypijemy moze co?;)
Obserwuj wątek
    • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:19
      jestem juz:))

      a Wy?
      • normalna_ja Re: lece.... 11.12.06, 18:33
        ja się melduję na posterunku :)
        • chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 18:34
          Obecna!! Ale u mnie dzis raczej bezalkoholowo, chyba, ze Absyntha rodzicom
          podwedzę :D
          • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:38
            eee...ja skonczylam na herbatce...:))

            ale takiej z cytrynka i cukrem (z cukrem! podkreslam:))....


            a jak Wam minal dzien:)
            ??
            • normalna_ja Re: lece.... 11.12.06, 18:44
              baaardzo leniwie..chociaż umyłam okno na święta :).
              wybrałam sobie prezenty gwiazdkowe i odpoczywam :D
              • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:45
                co sobie wybrałas na te prezenty??:)
                • normalna_ja Re: lece.... 11.12.06, 19:26
                  piżamkę, rajstopki grube, nowy telefon, a facet niech sam się głowi, co mi kupić :P
            • chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 18:45
              U mnie też lenistwo wzieło górę:-)
              Poszykowałam obiad, oglądałam TV, popisałam ywkłady na kompa, też umyłam okna
              (!!!) i dalej się leniłam, uczyc sie bedę poźniej;)
              • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:57
                a ja musze poprasowac troszke:))
                ale to pozniej pzred filmem jakims najlepiej...
                • chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 18:59
                  M jak miłość :D
                  Prasować przed TV mozna, uczyc sie średnio ... do głowy bym dostała ucząc sie
                  przed tV :)
                  • shameeka Re: lece.... 11.12.06, 19:01
                    ja jestem :D
                    wrocilam z angielksiego wlasnie.
                    i mysle co zjesc na kolacje :D
                    • chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 19:03
                      Uuu ja tam byt wielkiego wyboru nie mam ... szynka (bleee) albno alternatywnie
                      ser (juz lepiej;)) z pomidorem i sałatą :D
                      • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:04
                        a ja mam jakas wedlinke z domku wywieziona przez mamusie sporzadzona:))
                        • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:05
                          tylko chcleba nie mam:(
                          • chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 19:07
                            Makaron masz? Zrób sobie zupę mleczną z makaronem :)
                            Albo smażony makaron z jajkiem pyycha!
                            • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:10
                              nie chcleb przyjdzie za 15 minut:)
    • olianka Re: lece.... 11.12.06, 18:41
      Jestem już! Postaram się sprostać oczekiwaniom!
      • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:43
        hehe.....:))

        NO to jak Olianno dzisiejsza wycieczka??:)
        • olianka Re: lece.... 11.12.06, 19:12
          monalajza napisała:

          > hehe.....:))
          >
          > NO to jak Olianno dzisiejsza wycieczka??:)

          Świetnie! Spotkałam dawno niewidzianych przyjaciół i spędziłam cudowny dzień w
          towarzystwie cudownego Mężczyzny...
          • shameeka Re: lece.... 11.12.06, 19:15

            no ja dalej nie wiem co zjem :)
            ale cos wymysle ..
            makaron z przyprawami poelcam :D i jajakiem :D
            • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:16
              Atusiu idzze te kolacje zrob i wroc do nas:))...bo nam z glodu padneisz i dopiero bedzie:)
          • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:16
            a moj pojechal....i milczy....:((...chyba napisze...chociaz kurcze mialam nie pisac.://

            i cannot sleep because of fear:(
    • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 20:15
      idem dziouszki prasowac:)))....buzkli:***


      wroce jeszcze...a co!
      • mala_mi80 Re: lece.... 11.12.06, 21:36
        jestem!
        uciekłam z pracy po 19
        mnie nie zatrzymali
        :)

        ale pić nie będę...
        drinkowaliśmy wczoraj razem z Połówką i w nocy nie mogliśmy spać...
        całą noc nas wybudzało ;)

        dlatego dziś jestem...
        ale chyba abt Was uściskać i pomachać
        a potem
        <fajt>
        na łóżko
        <chrrrr....>
        i jutro będę wcześniej, powinnam być nawet ok. 15-16!
        :)
        • monalajza Re: lece.... 11.12.06, 22:12
          no to z niecierpliwoscia jutro CIe bede oczekiwac:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka