monalajza 11.12.06, 14:41 na zajecia...bede wieczorem...macie byc!!:) Mi i Olianna licze na Was:)) Oczywiscie na Mrooweczke i inne stworzonka rowniez;)) bo ja sie wieczorem nudzic nie zamierzam...:)) jakies winko wypijemy moze co?;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 18:34 Obecna!! Ale u mnie dzis raczej bezalkoholowo, chyba, ze Absyntha rodzicom podwedzę :D Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:38 eee...ja skonczylam na herbatce...:)) ale takiej z cytrynka i cukrem (z cukrem! podkreslam:)).... a jak Wam minal dzien:) ?? Odpowiedz Link Zgłoś
normalna_ja Re: lece.... 11.12.06, 18:44 baaardzo leniwie..chociaż umyłam okno na święta :). wybrałam sobie prezenty gwiazdkowe i odpoczywam :D Odpowiedz Link Zgłoś
normalna_ja Re: lece.... 11.12.06, 19:26 piżamkę, rajstopki grube, nowy telefon, a facet niech sam się głowi, co mi kupić :P Odpowiedz Link Zgłoś
chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 18:45 U mnie też lenistwo wzieło górę:-) Poszykowałam obiad, oglądałam TV, popisałam ywkłady na kompa, też umyłam okna (!!!) i dalej się leniłam, uczyc sie bedę poźniej;) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:57 a ja musze poprasowac troszke:)) ale to pozniej pzred filmem jakims najlepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 18:59 M jak miłość :D Prasować przed TV mozna, uczyc sie średnio ... do głowy bym dostała ucząc sie przed tV :) Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: lece.... 11.12.06, 19:01 ja jestem :D wrocilam z angielksiego wlasnie. i mysle co zjesc na kolacje :D Odpowiedz Link Zgłoś
chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 19:03 Uuu ja tam byt wielkiego wyboru nie mam ... szynka (bleee) albno alternatywnie ser (juz lepiej;)) z pomidorem i sałatą :D Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:04 a ja mam jakas wedlinke z domku wywieziona przez mamusie sporzadzona:)) Odpowiedz Link Zgłoś
chantal10 Re: lece.... 11.12.06, 19:07 Makaron masz? Zrób sobie zupę mleczną z makaronem :) Albo smażony makaron z jajkiem pyycha! Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: lece.... 11.12.06, 18:41 Jestem już! Postaram się sprostać oczekiwaniom! Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 18:43 hehe.....:)) NO to jak Olianno dzisiejsza wycieczka??:) Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: lece.... 11.12.06, 19:12 monalajza napisała: > hehe.....:)) > > NO to jak Olianno dzisiejsza wycieczka??:) Świetnie! Spotkałam dawno niewidzianych przyjaciół i spędziłam cudowny dzień w towarzystwie cudownego Mężczyzny... Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: lece.... 11.12.06, 19:15 no ja dalej nie wiem co zjem :) ale cos wymysle .. makaron z przyprawami poelcam :D i jajakiem :D Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:16 Atusiu idzze te kolacje zrob i wroc do nas:))...bo nam z glodu padneisz i dopiero bedzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 19:16 a moj pojechal....i milczy....:((...chyba napisze...chociaz kurcze mialam nie pisac.:// i cannot sleep because of fear:( Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 20:15 idem dziouszki prasowac:)))....buzkli:*** wroce jeszcze...a co! Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi80 Re: lece.... 11.12.06, 21:36 jestem! uciekłam z pracy po 19 mnie nie zatrzymali :) ale pić nie będę... drinkowaliśmy wczoraj razem z Połówką i w nocy nie mogliśmy spać... całą noc nas wybudzało ;) dlatego dziś jestem... ale chyba abt Was uściskać i pomachać a potem <fajt> na łóżko <chrrrr....> i jutro będę wcześniej, powinnam być nawet ok. 15-16! :) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: lece.... 11.12.06, 22:12 no to z niecierpliwoscia jutro CIe bede oczekiwac:)) Odpowiedz Link Zgłoś