Dodaj do ulubionych

Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

12.12.06, 13:23
where are you?
Obserwuj wątek
    • bettina75 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 12.12.06, 13:29
      Kurki sie porozbiegaly po calym swiecie....gdzie jestescie?
      hop!!!! hop!!!!!
      Jedna powinna juz byla powrocic z dalekiej podrozy...a tu ani slychu ani dychu:(
      • light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! 12.12.06, 13:47
        przyjemności się skończyły i teraz robota na głowie...:)))
        cześć Betty..:)
        • bettina75 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! 12.12.06, 13:51
          Czesc:)
          Chociaz jedna sie znalazla...:)
          Wiesz cos o Kini?
          • be_em Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 12.12.06, 13:58
            bettina75 napisała:

            > Czesc:)
            > Chociaz jedna sie znalazla...:)
            > Wiesz cos o Kini?

            świeci się na gg;)
          • light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 12.12.06, 13:59
            pisała, że nie ma czasu... praca ją przygniotła....
            • monnia3 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:02
              Witajcie kochane:)
              Kingus rzeczywiście jest po urlopie zawalona pracą...
              nawet nie ma siły odpalać kompa wieczorem...
              ale myslę że niedługo wróci do nas:)
              • bettina75 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:05
                Czesc dziewuszki, fajnie ze jestescie:))
                Mile wiadomosci, ale robota przygniata nie tylko Khinge....
                Mam nadzieje, ze kiedys znowu bedziemy sie mogly nagadac do woli??:))
              • light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:05
                zamęczyły ją te Camele...:))
                • menk.a Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:25
                  to ilu ich było?;)
                  • monnia3 Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:28
                    To wie tylko Kinga i Camele;)))
                  • light.my.fire Re: Khinga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.12.06, 14:33
                    tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą...:))
    • khinga Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 14:38
      Kochane jesteście:))))))

      Wróciłam:)) Niestety:))) Praca mnie przywaliła-ooo tak:(( dziś troszkę
      spokojniej,ale najlepiej nie jest:(

      Djerba przywitała mnie deszczem i pochmurna pogodą. Od trzech dni padał tam
      deszcz:( Jednak wieczorem "rozchmurzyło się" za sprawą fotografo:))))) I tak
      juz do końca urlopu świeciło słoneczko:))
      Korzystałam z każdego promyczka do godziny 17.00:)) Ludzie tam sa przmili,
      sytmpatyczni:) Poznałam tam wspaniałych ludzi...i smutno było rozstać się:(
      Jednak mamy kontakt i co wspominaĆ:))
      Ujeżdżałam nie tylko camele,ale także konie;PPP
      Przejażdżki skuterem po wyspie...te widoki, palemki:))))

      Najgorsze, że nadal nie mogę wejść w normalny rytm:(( Tęsknię....
      Nawet nie czuję świąt:(

      To tak króciutko;))
      • light.my.fire Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 14:44
        Betty juz chciała Rutkowskiego wzywać ...:)) co by Cie sciągnąć z tych
        Cameli...:)
        i bardzo dobrze, że już wróciłaś.....:))
        • khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 14:54
          heh, nie łatwo było mnie odciągnąć...ale nie od Cameli;)))
          Nie wiem, czy dobrze,ale musiałam:) Choć kto wie...za kilka miesięcy:)))
          • crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:14
            A gdzie obiecany camel?;)
          • goldenfisz Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:24
            Sześć Kinguś! Co, mały szoczek pourlopowy? Nie bój się, może Mikołaj pod
            choinkę wepchnie Ci jakiegoś lokalnego camela ;)))

            Witaj z powrotem!!!
            • crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:39
              Lokalne camele mają mięsień piwny zamiast garba;)))
              • be_em Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 15:55
                crimen napisał:

                > Lokalne camele mają mięsień piwny zamiast garba;)))


                no ewentualnie rogi;)
                • goldenfisz Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 16:15
                  :))))
                  • crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 16:53
                    Precyzja wyrażanych myśli Beemki powala na kolana:)))
                    • be_em Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 12.12.06, 18:49
                      crimen napisał:

                      > Precyzja wyrażanych myśli Beemki powala na kolana:)))

                      życie Misiek, życie;)
                      • crimen Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 10:28
                        Kochanie, życie nie pieści, więc pieśćmy się sami;)))
            • khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 11:23
              goldenfisz napisała:

              > Sześć Kinguś! Co, mały szoczek pourlopowy? Nie bój się, może Mikołaj pod
              > choinkę wepchnie Ci jakiegoś lokalnego camela ;)))
              >
              > Witaj z powrotem!!!

              Witaj Złociutka! Szoczek nie mały...nie wiedziałam, że będzie mi tak trudno
              przestawić się:(( Cóż, takie życie:) W Mikołaju moja przed ostatnia nadzieja;))
              • light.my.fire Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 11:25
                oby nie była to rózga...:PP
                witam sie i znikam...:))
                • khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 11:27
                  Różga? No co Ty;) Ja grzeSZna dziewczynka jestem;P
                  • bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:01
                    Khinga, przestan seplenic:)
                    • khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:09
                      Jeszcze myli mi się z francuskim i arabskim;)
                      • bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:12
                        ......to po francuskim mozna mowic??.....
                        • bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) )) 13.12.06, 12:12
                          znaczy sie: po francusku?:)))))
                          • khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) ) 13.12.06, 12:15
                            Oczywiście to ichny jeden z dwóch podstawowych języków :))))
                            Po francuskim to dopiero zaczynasz śpiewać:))))
                            • bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) 13.12.06, 12:17
                              dziwi mnie tylko dlaczego tylko kobiety??....takie pospiewne:)
                              ....facetom to jakos nie wychodzi:))
                              • khinga Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) 13.12.06, 12:21
                                Powiem Ci Betty w tajemnicy, że co niektórzy to mają pięknyyy głos i świetnie
                                śpiewają:)))))
                                • bettina75 Re: Jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeemmmmmm:)) 13.12.06, 12:27
                                  A ja Ci tez w tajemnicy powiem, ze domyslam sie o kim piszesz:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka