Dodaj do ulubionych

HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM

16.11.01, 22:47
co tak cicho w te noc?
Zyjecie ludzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: kakadoo Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 22:53
      żyjemy czy umarliśmy...
      cóz to za róznica...
      • czort Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM 16.11.01, 22:57
        O matko boska elektryczna - zjawił(a) sie filozof(ka)!!!!!!
        Dobra, bedziemy filozofowac.
        czort
        • Gość: kakadoo Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 23:00
          zyjemy ale co to za życie :-(((
          • czort Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM 16.11.01, 23:02
            Trzeba żyć, a nie wlec żywot!
            • Gość: kakadoo Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 23:05
              chodź na jeden dzień z zycia tam jest samantha i zmęczony

              a mnie sie nie chce nic
              nawet zyć
              ale zabić też nie hihih
              więc siedze w necie :-)))
              • czort Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM 16.11.01, 23:09
                OK, tego pana nie znam.
    • pan-z-listy Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM 16.11.01, 23:44
      bo prawie same baby zostaly i to zmijki
      • Gość: samanta1 Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.01, 23:52
        ty mi tu papugi i meza nie obrazaj bo przyleje!!!;)
        • pan-z-listy Re: jak ? 16.11.01, 23:54
          wirtualnym kopytkiem, ups nozką
          • Gość: samanta1 Re: jak ? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.01, 23:56
            Bi.........................??????????????????????:))))))))))))))
            • Gość: kakadoo Re: jak ? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.11.01, 12:24
              Dzięki Sammy za dobre słowo :-)))))
              • jasmina_tdi ...........dzien dobry... 17.11.01, 12:26
                jak dobrze ze taki dobry.... tylko dlaczego takie pustki....az mi smutno....
                • Gość: Men Re: jasmina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 12:29
                  Dzien dobry, ładna pogoda ?:))
                  • jasmina_tdi Re: jasmina 17.11.01, 12:30
                    Ujmująca :-))))))
                    jak tam kącik????

                    Gość portalu: Men napisał(a):

                    > Dzien dobry, ładna pogoda ?:))

                    • Gość: Men Re: jasmina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 12:33
                      Kącik i jego własciciel cholernie przepracowani i zapracowani:))
                      • Gość: jasmina Re: jasmina IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:35
                        Biedactwo!!!! widzisz - bylo isc na to piwo....zastanawiales sie jak baba! :-)

                        Gość portalu: Men napisał(a):

                        > Kącik i jego własciciel cholernie przepracowani i zapracowani:))

                        • Gość: Men Re: jasmina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 12:37
                          Bom ja tez Baba ? hi,,hi jak sobie przypomnę tę Twoja logikę Kobietko ..:))
                          • Gość: jasmina Re: jasmina IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:38
                            hihihihi... bardzo smieszne! z drugiej strony lepsza taka niz zadna :-))))

                            Gość portalu: Men napisał(a):

                            > Bom ja tez Baba ? hi,,hi jak sobie przypomnę tę Twoja logikę Kobietko ..:))

                  • Gość: samanta1 Re: jasmina IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:31
                    Cozes taka nie w sosie mila moja?:)))
                    • Gość: jasmina samanta IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:32
                      Jestem w sosie mandarynkowym!!!!!!!!

                      Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                      > Cozes taka nie w sosie mila moja?:)))

                      • Gość: samanta1 Re: samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:33
                        To uwazaj bo jak sie nawinie amator mandarynek...!:))))))))
                        • Gość: jasmina Re: samanta IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:33
                          mmmmmmmm..........przydalby sie....mmmmmmmmm.....

                          Gość portalu: samanta1 napisał(a):

                          > To uwazaj bo jak sie nawinie amator mandarynek...!:))))))))

              • Gość: samanta1 Re: jak ? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:30
                Moze tak Caroline i Forwarda tu sciagniemy???Hi,hi!!!:)))
    • Gość: jasmina a tak wogole to zaraz uciekam IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:40
      Do poniedzialku potworne potworki z potwornego forum.......
      • Gość: samanta1 Re: a tak wogole to zaraz uciekam IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:49
        Pa potworku !!!:)))
    • czort Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM ZNOW 17.11.01, 12:58
      Witam ciebie samanto! Jestem taka niewyspana
      czort
      • Gość: ........ A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:05
        • czort Re: A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) 17.11.01, 13:11
          wlasnie wstal ze snu i jest lekko jeszcze przymulony.
          • Gość: Men Re: A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 13:25
            NO przeglądałem trochę tę waszą nocna balangę - ostro było, oj ostro - Wy to
            tak zawsze :))))
            • Gość: samanta1 Re: A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:39
              Ty czorcie niezle sie wyspalas.Mnie poderwano bladym switem przed 9-ta!!!:(
      • Gość: samanta1 czort IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:38
        mam piach pod powiekami jak czort!!!:)
        • czort Re: czort 17.11.01, 13:39
          Gdzies byla nad rane, kobieto, jak masz piach? plazowalo sie? Samotnie? beze
          mnie?
          • Gość: samanta1 Re: czort IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:40
            Gacie Twoje wiesola na plocie co by wyschli!!;))))))))
            • czort Re: czort 17.11.01, 13:51
              to jesce jam bez gaciow? Uschli???????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka