czort 16.11.01, 22:47 co tak cicho w te noc? Zyjecie ludzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kakadoo Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 22:53 żyjemy czy umarliśmy... cóz to za róznica... Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM 16.11.01, 22:57 O matko boska elektryczna - zjawił(a) sie filozof(ka)!!!!!! Dobra, bedziemy filozofowac. czort Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakadoo Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 23:00 zyjemy ale co to za życie :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakadoo Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 23:05 chodź na jeden dzień z zycia tam jest samantha i zmęczony a mnie sie nie chce nic nawet zyć ale zabić też nie hihih więc siedze w necie :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
pan-z-listy Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM 16.11.01, 23:44 bo prawie same baby zostaly i to zmijki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.01, 23:52 ty mi tu papugi i meza nie obrazaj bo przyleje!!!;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: jak ? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.01, 23:56 Bi.........................??????????????????????:)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakadoo Re: jak ? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.11.01, 12:24 Dzięki Sammy za dobre słowo :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi ...........dzien dobry... 17.11.01, 12:26 jak dobrze ze taki dobry.... tylko dlaczego takie pustki....az mi smutno.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: jasmina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 12:29 Dzien dobry, ładna pogoda ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: jasmina 17.11.01, 12:30 Ujmująca :-)))))) jak tam kącik???? Gość portalu: Men napisał(a): > Dzien dobry, ładna pogoda ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: jasmina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 12:33 Kącik i jego własciciel cholernie przepracowani i zapracowani:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasmina Re: jasmina IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:35 Biedactwo!!!! widzisz - bylo isc na to piwo....zastanawiales sie jak baba! :-) Gość portalu: Men napisał(a): > Kącik i jego własciciel cholernie przepracowani i zapracowani:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: jasmina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 12:37 Bom ja tez Baba ? hi,,hi jak sobie przypomnę tę Twoja logikę Kobietko ..:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasmina Re: jasmina IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:38 hihihihi... bardzo smieszne! z drugiej strony lepsza taka niz zadna :-)))) Gość portalu: Men napisał(a): > Bom ja tez Baba ? hi,,hi jak sobie przypomnę tę Twoja logikę Kobietko ..:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: jasmina IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:31 Cozes taka nie w sosie mila moja?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasmina samanta IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:32 Jestem w sosie mandarynkowym!!!!!!!! Gość portalu: samanta1 napisał(a): > Cozes taka nie w sosie mila moja?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: samanta IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:33 To uwazaj bo jak sie nawinie amator mandarynek...!:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasmina Re: samanta IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:33 mmmmmmmm..........przydalby sie....mmmmmmmmm..... Gość portalu: samanta1 napisał(a): > To uwazaj bo jak sie nawinie amator mandarynek...!:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: jak ? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:30 Moze tak Caroline i Forwarda tu sciagniemy???Hi,hi!!!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasmina a tak wogole to zaraz uciekam IP: 217.96.10.* 17.11.01, 12:40 Do poniedzialku potworne potworki z potwornego forum....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: a tak wogole to zaraz uciekam IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 12:49 Pa potworku !!!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: HA, DO CZORTA, WRÓCIŁAM ZNOW 17.11.01, 12:58 Witam ciebie samanto! Jestem taka niewyspana czort Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ........ A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:05 Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) 17.11.01, 13:11 wlasnie wstal ze snu i jest lekko jeszcze przymulony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 17.11.01, 13:25 NO przeglądałem trochę tę waszą nocna balangę - ostro było, oj ostro - Wy to tak zawsze :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: A CZORT KIEDYKOLWIEK SYPIA ?:))))))) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:39 Ty czorcie niezle sie wyspalas.Mnie poderwano bladym switem przed 9-ta!!!:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 czort IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:38 mam piach pod powiekami jak czort!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: czort 17.11.01, 13:39 Gdzies byla nad rane, kobieto, jak masz piach? plazowalo sie? Samotnie? beze mnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: czort IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.11.01, 13:40 Gacie Twoje wiesola na plocie co by wyschli!!;)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś