goha66 02.02.07, 16:31 jeszcze nie miałam jej w łapach (poluję właśnie). informację o tej gazecie dostałam od Dragona (dzięki Smoku za pamięc :D) www.wmc.media.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
laryska tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 05.02.07, 18:56 oo widze, ze wieści sie niosa szybko. Znalazlam Wasze forum dzisiaj i chciałam się przywitać w imieniu redakcji naszej gazety (dwutygodnika) WMC Wiadomości Motocyklowe. Znajdziecie w nim testy porównawcze, felietony, moto-giełdę oraz news'y. Zachęcam do wysyłania na adres ogloszenia@wmc.media.pl ogłoszeń kupna sprzedaży motocykli oraz akcesoriów - ukażą się BEZPŁATNIE w kolejnym numerze. Jeżeli nie udało Wam się kupić dwóch poprzednich numerów to możecie je przejrzeć na naszej stronie www.wmc.media.pl w Archiwum. Bardzo się cieszę,ze istnieje babskie forum o tej tematyce. Bardzo Was zapraszam do pisania maili lub postów na forum. Każdy kobiecy głos weźmiemy pod uwagę (już ja się o to postaram;-) ). Interesuje mnie szczególnie: - co myślicie o tym "męskim" biznesie, - na jakie zloty jeździcie, - no i jakie ciuchy lubicie najbardziej... Chciałabym dopasować naszą gazetę również pod kątem kobiet, a co! - piszcie o czym chcecie czytać na łamach gazety :) Poki co, rośnie mi brzunio bo spodziewam sie dzidzi...ale juz nie moge doczekac sie letnich wypadów motocyklowych - mam nadzieje, ze brzdac mi na to pozwoli. Nie dopuśćcie proszę żebym wypadła z obiegu ;) Pozdrawiam serdecznie Laryska. Odpowiedz Link Zgłoś
szepa11 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 05.02.07, 21:52 A będzie tam coś o zabytkach ??? Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 06.02.07, 06:55 witamy na forum Panią Redaktor :) Wieści o WMC rzeczywiście rozeszły się szybko, a w nr 3 znalazłam bardzo miłą "niespodziankę" w postaci informacji o tym, że Redakcja zamierza wspierać społeczno-motocyklową akcję "Patrz w lusterka - motocykliści są wszędzie" (TRZYMAMY ZA SŁOWO PISANE :D). Nasze forumowiczki podczas I Babozlotu, który odbył sie w sierpniu 2006 r Kazimierzu nad Wisłą również zebrały "do kasku" pieniądze z przeznaczeniem na druk kolejnych plakatów. Ponadto (po wstępnych ustaleniach z Dragonem) mamy obiecane, że 3 plakat będzie poświęconym nam - kobietom ... jako że motocykl z reguły kojarzy się każdemu przeciętnemu użytkownikowi drogi wyłącznie z mężczyzną. Podpisuję się pod tym co napisała Szepa - BRAK mi w gazecie historii - o klasykach, weteranach, zabytkach ... nie ma nic (mam nadzieję, że redakcja uwzględni protesty wyrażane słabym, damskim głosikiem) ;) Natomiast bardzo podobał i się artykuł o jeździe po Anglii - byłoby fajnie, gdyby redakcja zechciała opisać klimaty jeździeckie w innych krajach (czego np. można spodziewać się jadąc na Węgry, do Rumunii, Grecji czy Włoszech). Wydaje mi się, że taki cykl dałby (tuż przed wakacjami) motocyklistom pewną wiedzę, natomiast redakcji - czytelników :) Gratuluję ciąży (kiedy termin porodu?) . Pozdrawiam - mam nadzieję, że zostaniesz stałą foremką :) - Goha Odpowiedz Link Zgłoś
szepa11 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 06.02.07, 12:38 Dzięki za wspracie. Myśle że nie taki słabym głosem bo jak zaczniemy krzyczeć wszystkie na raz to bedzie całkiem głośno. Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 06.02.07, 13:31 witajcie dzieczyny :) Bardzo sie ciesze, ze mnie stad nie wygnalyscie:) Zgadza sie, wspieramy akcje "Bezpieczny Motocyklista" i z Dragonem mamy juz wstepny plan działań. Niedlugo Targi MOTORBIKESHOW2007 - wiec dodatkowo postaramy sie nagłośnić temat :) No jeśli kolejny plakat będzie poświęcony kobitkom - to extraaaaaaaaa! Grunt to fajne foty I POMYSL na nie a my mamy extra fotografów.... w razie czego znacie do nas maila ;) Odnośnie zabytów - objęliśmy patonat nad: VI WYSTAWA MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH która trwa: 06-11.02.2007 r. oraz INAUGURACJA 15-LECIA CLASSIC VETERAN CLUB GNIEZNO 10.02.2007 r. Niestety, nie mamy stałego korespondenta, który zająłby sie porządnie tym tematem. Temat również pozostawiam otwarty. Jeżeli któraś z Was czuje sie na siłach...to why not ?:) Rozwijamy gazetę, nie chcemy pisać wyłącznie o motocyklach sportowych. W numerze, który zamykamy znajdzie sie test Suzuki Intrudera M1800R - czyli gratka dla chopperowiczek. Cykl o wypadach wakacyjnych jest przewidziany. Na razie zbieramy dane. Obecnie zajęliśmy sie serią felietonów pt "Szkoła Jazdy". Pisane są prostym i przystępnym językiem na prawdę dla początkujących (jak w tytule). P.S no to kiedy planujecie rozpoczęcie babskiego sezonu ? :) dzieki za gratulacje, termin w suwaczku - poniżej. Już mi w redakcji trują o Minimoto dla juniora; ) Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 10:11 Powitać :) Czy odzywka "witajcie dziewczyny" odnosi się także do nielicznych (ale ślicznych) przedstawicieli innej konstrukcji fizycznej? Teraz sprawa ważna, czyli plakat dot. akcji "Bezpieczny Motocyklista". Moim zdaniem należy uwzględnić na nim kilka osób charakterystycznych dl adanego rodzaju motorów - choppery, turystyki, scigacze oraz - nie byłbym soba gdybym nie dodał - harley'e. Sadzę, że w tej akcji chodzi o WSZYSTKICH motocyklistów i to warto zaznaczyc. Co do gazetki - brakuje opisów ciekawych tras w Polsce. Będą? Proooszę:) Byle do wiosny Leo Odpowiedz Link Zgłoś
dragon600 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 11:15 1_leo napisał: > Teraz sprawa ważna, czyli plakat dot. akcji "Bezpieczny Motocyklista". > Moim zdaniem należy uwzględnić na nim kilka osób charakterystycznych dl adanego > > rodzaju motorów - choppery, turystyki, scigacze oraz - nie byłbym soba gdybym > nie dodał - harley'e. > Sadzę, że w tej akcji chodzi o WSZYSTKICH motocyklistów i to warto zaznaczyc. > > Co do gazetki - brakuje opisów ciekawych tras w Polsce. Będą? Proooszę:) > > Byle do wiosny Leo Dzięki za wszelkie uwagi, na temat plakatów. Zapraszam wszystkich do ich zgłaszania, a także do zgłaszania pomysłów. Pytanie jest następujące: Chcemy sprawić żeby motocyklistów traktowano jak normalnych użytkowników, czy chcemy edukować społeczeństwo jakie są kategorie motocykli ? Wydaje mi się że ta pierwsza kewstia jest ważniejsza. Jednak pragnę uspokoić, ze projekt kolejnego plakatu zakłada wykorzystania innego motocykla niż poprzednio. Podobno nie jest ważne na czym się jeździ, ale to że się jeździ. Dla mnie osobiście gość na chopperze jest takim samym motocyklistą jak gość na enduro, czy na ścigu. Nieważne co masz pod du... tylko to co masz nad nią... Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 13:41 Rzeczowa dyskusja, o to chodziło. :) Dragon600 napisał: Pytanie jest następujące: > Chcemy sprawić żeby motocyklistów traktowano jak normalnych użytkowników, czy > chcemy edukować społeczeństwo jakie są kategorie motocykli ? Właśnie napisałem, że chodzi o WSZYSTKICH motocyklistów. Co do kategorii motocykli - zgodzisz się ze mną, ze np. policjant inaczej traktuje jadącego na ścigaczu niż na chopperze? Kilkakrotnie jadąc w trzy, cztery maszyny - tylko ja na HD a pozostali na ścigaczach policja zatrzymywała kolegów/koleżanki a na mnie machali żebym jechał dalej mimo, iż ewidentnie jechałem szybciej. Chodzi więc o edukację "społeczeństwa" że motor to motor, a motocyklista to motocyklista i nie jest lepszy czy gorszy w zależności od tego czym podróżuje. I tu się zgadzamy, ale tylko my motocykliści. Byle do wiosny Leo Odpowiedz Link Zgłoś
dragon600 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 14:10 No i mógłbym ciągnąć temat w tą stronę, że właśnie bardziej trzeba ludziom uświadamiać, że również Ci na ścigaczach są normalni ;-). Bo jak mówisz inaczej patrzą na tych na chopperach. Nie mam zamiaru tego robić, bo nie chce wprowadzać podziałów. Znam takich co przeginają na ścigaczach, ale znam też takich co przeginają na chopperach. Ale podsumowując, założeniem akcji jest ogólne uświadomienie ludziom, że jest taka grupa użytkowników dróg jak motocykliści. I ŻE TO SĄ NARMALNI LUDZIE, a nie jacyś tam "dawcy"... Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 18:58 to witajcie bylo do wszystkich rzecz oczywista! no, no... motocyklisci i motocyklistki. To moze na plakacie umieścić parę ? :) Dziewczyna na chopperze a chlopak na scigaczu (albo na odwrot) i po bólu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dragon600 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 20:06 Jak to mówią papier przyjmie wszystko ;-)))) Tylko trzeba pamiętać, że plakat spełnia pewną bardzo ważną rolę. Ma dotrzeć do psychiki. A żeby to zrobić musi prosty, czytelny, łatwy w odbiorze. I tutaj jest największy problem, żeby wszystkim dogodzić. Jednym plakatem nie da się załatwić całej tematyki, którą chcielibyśmy poruszyć. Odpowiedz Link Zgłoś
cien1100 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 22:42 Z kim już próbowaliście rozmawiać o takiej akcji ? Może jakieś branżowe gazety (Motor, Automobilista ) udało by się namówić do zamieszczenia takiego plakatu, nawet zmniejszonego do pół strony, tak na początek sezonu. Niech Radio Motorbike o takiej akcji trąbi na swoich falach. Do Antyradia też można zapukać, w końcu pracują tam motocykliści. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł niech wrzuca. Jedna parada na początek sezonu to za mało,żebyśmy zostali zauważeni przez innych uczestników ruchu. Odpowiedz Link Zgłoś
dragon600 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 08.02.07, 23:15 Rozmowy były z ŚM i Motocyklem, mogę śmiało stwierdzić, że oba te czasopisma wypięły się na tą akcję. Więcej nie powiem bo znowu mi ciśnienie skoczy... Póki co liczę na owocną współpracę (a na taką się zanosi) z WMC. Powoli wózek się rozpędza ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 09.02.07, 06:55 wydaje mi się, że niezwykle ważną rzeczą jest to gdzie zostaną umieszczone wydrukowane plakaty ... chodzi mi o to, że jeden plakat umieszczony w "dobrym" miejscu daje wiecej niż 20 poprzylepianych byle gdzie (tak jak ten w gablocie przed największym kościołem w Zawierciu). szukajmy więc "dobrych" miejsc i dojścia do ludzi, którzy decydują o tym, czy plakat można umieścić - w przedszkolach, żłobkach, urzędach, przychodniach, ośrodkach egzaminacyjnych, sklepach z częściami samochodowymi, na parafiach itd. Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 09.02.07, 15:48 a co powiecie na dystrybucje plakatow poprzez WMC ? Odpowiedz Link Zgłoś
pszczola35 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 14.02.07, 12:20 Witajcie, w tym tygodniu mam troszkę więcej czasu, tak więc mogę dokładniej poprzeglądać tematy:D I w deseczkę:D:D Bardzo się cieszę, że jest nowe, hm...czasopismo, tylko go dostać nie mogę! Chociażby wczoraj będąc w EMPIKU. Laryska napisała, że można by było zamieszczać relacje dot. tras w Anglii. Hm... Można byłoby namówić kolegów z sąsiedniego forum, którzy ostro udzielają się w tym temacie, oczywiście tam mieszkając.:D jeśli chodzi o plakat...Swietna sprawa:D popieram, jestem do usług:D Pozdrawiam serdecznie. Aga Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Targi MOTORBIKESHOW ? 14.02.07, 18:51 hmm w Empiku nie bylo? a w ktorym?...czesto pisza do nas ludzie, ze gazety nie ma a de facto lezy, tylko na nizszych polkach niz miesieczniki. Roznie z tym bywa. Daj prosze znac gdzie bylas to sprawdze co jest grane :) a w piatek juz kolejny, 5 numer, fajny, grubszy no i super konkurs. Glowna nagroda skuter - mam nadzieje, ze sie Wam pomysl spodoba:) Wybieracie sie na MOTORBIKESHOW na Torwar w lutym ? Bedziemy tam na pewno i nasze numery archiwalne wystawimy na sprzedaż:) Odpowiedz Link Zgłoś
pszczola35 Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 14.02.07, 19:43 Larysko, w EMPiKU przy Marszałkowskiej:( Kurczka blady, chyba że oczka mi bielmem zaszły, od intensywnego wypatrywania MW. :) Apropo`s MBS - tak jest! Idzie silna grupa pod wezwaniem:)) Niektóre z nas również dołączają do tej grupy:) O Rety, powiedz gdzie będziecie mieć swoje stoisko? Hm...chętnie Was oblookam i nabędę archiwalne egzemplarze:D:D Uwazaj na siebie i dzidzię:D serdeczne pozdróweczka:D Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 15.02.07, 17:01 Kurcze tam zawsze bylo najwiecej....ale to w sumie ostatni dzien sprzedazy - jutro wchodzi nowy numer - moze dlatego juz nie bylo poprzedniego ? Hmm, w takim razie na Targach sie spotkamy :) Stoisko bedziemy miec przy wejsciu na glowna halę (z lewej strony) - postaramy sie byc widoczni :))) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 15.02.07, 06:24 laryska napisała: Wybieracie sie na MOTORBIKESHOW na Torwar w lutym ? > Bedziemy tam na pewno i nasze numery archiwalne wystawimy na sprzedaż:) ... a WMC będzie na MBS w Zabrzu?? razem z archiwalnymi numerami?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 15.02.07, 17:03 Goha, w MBS w Zabrzu dopiero w kwietniu! Powinnismy tam byc, tylko nie wiem czy zostana nam numery archiwalne po Targach w Wawie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 16.02.07, 06:30 :) wiem jak "załatwić" sobie brakujące mi, archiwalne WMC nr 1 ... Aga bądź (nadal) aniołem dobroci i zakup mi proszę taki egzemplarz :D ....no ... chyba załatwione ;) Odpowiedz Link Zgłoś
laryska Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 16.02.07, 11:07 wyslalam Ci maila na adres gazetowy :) Odpowiedz Link Zgłoś
pszczola35 Re: Targi MOTORBIKESHOW ? 16.02.07, 22:10 Gosiaczku, możesz na mnie liczyć, of course:D;D:D masz załatwione!!! buźka. Aga:D Odpowiedz Link Zgłoś
laryska troche z innej beczki:) 15.02.07, 17:10 Namowilam kolegow z redakcji na rubryke "babską":)Stalo sie to pod wplywem impulsu i dzisiejszego zakupu koszulki AlpineStars, w ktorą ledwo sie wbilam (oj kg mi przybywa dosc raptownie);) W kazdym badz razie, wybor ubran dla kobiet byl kieeeepski. Porownujac oferte na rynku polskim z tymi zagranicznymi to naprawde mamy braki. Chcialabym jakos zmobilizowac importerow do myslenia rowniez o nas! Moze pomozecie mi w tym temacie? Fajnie byloby gdybyscie napisaly, w czym lubicie jezdzic, czego Wam brakuje...gadzety, ubrania, malowania kasków... Musze pomyslec nad ksztaltem tej rubryki i mam nadzieje, ze mi w tym pomozecie:) Jezeli wolicie pisac na priv to na tego maila: laryska@gazeta.pl pozdrawiam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
szepa11 Re: tak! to WMC Wiadomości Motocyklowe 09.02.07, 17:14 Może spróbować namówić TVN Turbo . Jest tam programn który nazywa się jednoślad. Wiec taka akcja uświadamoająca ludzi może by ich zainteresowała / Odpowiedz Link Zgłoś
cruk Re: nowa gazeta motocyklowa 07.02.07, 12:43 a tak tak.. kolega Pejser :-)) juz sobie posledzilam watek na ogolnym w tym temacie :-) fajnie, ze sie chlopaki odwazyly i znow dzialaja:-) polski rynek jest jednak tak uboi w tytuly :-( Odpowiedz Link Zgłoś