Dodaj do ulubionych

gotujecie?

08.02.07, 14:36
właśnie zastanawiam się dziś zrobić na łobiadek;)))
Obserwuj wątek
    • shameeka Re: gotujecie? 08.02.07, 14:53
      ja dzisiaj jetsem u rodzicow wiec nie musze :)
      napisz koniecznie co tam wymyslilas wkoncu.. :)
      • prabucianka Re: gotujecie? 08.02.07, 15:07
        ja dzisiaj jem na miescie, ale wczoraj zachecona entuzjastycznymi recenzjami na
        fforum kupilam jedna z potraw Kamis World- zupe z cukinii.
        Wlasciwie, trzeba bylo dodac cukinie, wiec nie jest to chamskie danie z
        proszku, a pyszna byla;)

        mroofka co w koncu gotujesz?
    • nowika21 Re: gotujecie? 08.02.07, 15:14
      ja zrobiłm pomidorową:-)
    • alice1984 Re: gotujecie? 08.02.07, 15:18
      ja raczej zadko gotuje. nie to zebym nie lubila ale zazwyczaj mama gotuje. uwielbiea natomiast piec :)
    • mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 15:23
      zrobie tylko drugie;)
      kotleciki drobiowe z pieczarkami zasmażane
      serem żółtym i surówka z pekińskiej;)

      zaraz zmykam pichcić;)
      • nerri Re: gotujecie? 08.02.07, 16:07
        Ja zawsze mam albo drugie albo zupe:D Dziś placek po węgiersku:D
        • mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 16:25
          moje się kuz robi;)

          kocham placki po węgiersku;)
    • mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 17:16
      ale sie objadłam;P

      teraz mam ochotę na herbatkę;)
      • sanyu Re: gotujecie? 08.02.07, 18:09
        a ja dziś sosik Smak Maroka po raz drugi:) czyli kurczak i ryż, dla mnie są
        dobre wszystkie dania które mają sos sojowy w sobie :-)
        • mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 19:04
          lub czosnkowy;)
    • trocineczka Re: gotujecie? 08.02.07, 19:35
      Zartujesz? Ja nawet wode na herbate przypalam ;) Wszystkim, ktorym zycie mile,
      z dobrego serca radze nie jesc niczego, co ugotowalam :D
      • mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 21:18
        hehe;)
        nie może być aż tak źle;)
        • 8warzyw leniwe!!! :) 08.02.07, 21:41
          ja dzisiaj zrobiłam leniwe ale tak od podstaw (z tarciem serka i w ogóle) :))
          pychota! :)
          • karioka1985 Re: leniwe!!! :) 08.02.07, 22:55
            a ja dziś kopytka robiłam, a wczoraj barszczyk biały i kotlety z kurczaka z
            ziemniakami i surówką z białej kapusty. ogólnie jak mam czas (a teraz to mam go
            dużo, sesja zaliczona) to gotuję. trochę z konieczności (mama wraca przed 18 z
            pracy), ale przede wszystkim dlatego, że lubię. odstresowuje mnie to, uwielbiam
            kombinować w kuchni, wymyślać, urozmaicać różne dania. i podobno nieźle mi to
            wychodzi.
    • kruszynka_85 Re: gotujecie? 08.02.07, 21:39
      Hm.. ustawiłam się. Z nas dwóch (ja i moj J.) potrafi gotowac tylko Luby i robi
      to calkiem niezle wiec mysle ze nie bedziemy zmieniac tego stanu rzeczy :P
      • mroofka2 Re: gotujecie? 09.02.07, 00:56
        gotujący mężczyzna..... pragnienie każdej kobiety;)
        • trocineczka Re: gotujecie? 09.02.07, 22:00
          No wlasnie... ja tez posiadam gotujacego Mezczyzne :) I w dodatku wstaje duzo
          wczesniej ode mnie..., wiec znaim ja sie zwloke, to sniadanko zazwyczaj juz
          jest :)
          • kruszynka_85 Re: gotujecie? 10.02.07, 10:23
            Ha, no to jest nas dwie szczęściary :)
    • ewelina23-20 Re: gotujecie? 09.02.07, 06:49
      mroofka2 napisała:

      > właśnie zastanawiam się dziś zrobić na łobiadek;)))
      • lutea Re: gotujecie? 09.02.07, 21:01
        ja natomiast jestem kompletnym antytalentem kucharskim :P ostatnio robiłam
        naleśniki, no i nawet wyszły tylko jakby to powiedziec gumowe
    • katikot Re: gotujecie? 09.02.07, 21:37
      Ano zdaża się, chociaż częściej smażę albo piekę.
      • lutea Re: gotujecie? 10.02.07, 08:34
        moje popisowe danie to warzywa na patelnię :P
        • mroofka2 Re: gotujecie? 10.02.07, 14:34
          lubię gotować ale gdyby robił to też
          mój E. ....byłoby siper;)
          chociaż nie powiem, ziemniaki obiera super! heheheh:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka