mroofka2 08.02.07, 14:36 właśnie zastanawiam się dziś zrobić na łobiadek;))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shameeka Re: gotujecie? 08.02.07, 14:53 ja dzisiaj jetsem u rodzicow wiec nie musze :) napisz koniecznie co tam wymyslilas wkoncu.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
prabucianka Re: gotujecie? 08.02.07, 15:07 ja dzisiaj jem na miescie, ale wczoraj zachecona entuzjastycznymi recenzjami na fforum kupilam jedna z potraw Kamis World- zupe z cukinii. Wlasciwie, trzeba bylo dodac cukinie, wiec nie jest to chamskie danie z proszku, a pyszna byla;) mroofka co w koncu gotujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
alice1984 Re: gotujecie? 08.02.07, 15:18 ja raczej zadko gotuje. nie to zebym nie lubila ale zazwyczaj mama gotuje. uwielbiea natomiast piec :) Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 15:23 zrobie tylko drugie;) kotleciki drobiowe z pieczarkami zasmażane serem żółtym i surówka z pekińskiej;) zaraz zmykam pichcić;) Odpowiedz Link Zgłoś
nerri Re: gotujecie? 08.02.07, 16:07 Ja zawsze mam albo drugie albo zupe:D Dziś placek po węgiersku:D Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 16:25 moje się kuz robi;) kocham placki po węgiersku;) Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: gotujecie? 08.02.07, 17:16 ale sie objadłam;P teraz mam ochotę na herbatkę;) Odpowiedz Link Zgłoś
sanyu Re: gotujecie? 08.02.07, 18:09 a ja dziś sosik Smak Maroka po raz drugi:) czyli kurczak i ryż, dla mnie są dobre wszystkie dania które mają sos sojowy w sobie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: gotujecie? 08.02.07, 19:35 Zartujesz? Ja nawet wode na herbate przypalam ;) Wszystkim, ktorym zycie mile, z dobrego serca radze nie jesc niczego, co ugotowalam :D Odpowiedz Link Zgłoś
8warzyw leniwe!!! :) 08.02.07, 21:41 ja dzisiaj zrobiłam leniwe ale tak od podstaw (z tarciem serka i w ogóle) :)) pychota! :) Odpowiedz Link Zgłoś
karioka1985 Re: leniwe!!! :) 08.02.07, 22:55 a ja dziś kopytka robiłam, a wczoraj barszczyk biały i kotlety z kurczaka z ziemniakami i surówką z białej kapusty. ogólnie jak mam czas (a teraz to mam go dużo, sesja zaliczona) to gotuję. trochę z konieczności (mama wraca przed 18 z pracy), ale przede wszystkim dlatego, że lubię. odstresowuje mnie to, uwielbiam kombinować w kuchni, wymyślać, urozmaicać różne dania. i podobno nieźle mi to wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kruszynka_85 Re: gotujecie? 08.02.07, 21:39 Hm.. ustawiłam się. Z nas dwóch (ja i moj J.) potrafi gotowac tylko Luby i robi to calkiem niezle wiec mysle ze nie bedziemy zmieniac tego stanu rzeczy :P Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: gotujecie? 09.02.07, 00:56 gotujący mężczyzna..... pragnienie każdej kobiety;) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: gotujecie? 09.02.07, 22:00 No wlasnie... ja tez posiadam gotujacego Mezczyzne :) I w dodatku wstaje duzo wczesniej ode mnie..., wiec znaim ja sie zwloke, to sniadanko zazwyczaj juz jest :) Odpowiedz Link Zgłoś
kruszynka_85 Re: gotujecie? 10.02.07, 10:23 Ha, no to jest nas dwie szczęściary :) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina23-20 Re: gotujecie? 09.02.07, 06:49 mroofka2 napisała: > właśnie zastanawiam się dziś zrobić na łobiadek;))) Odpowiedz Link Zgłoś
lutea Re: gotujecie? 09.02.07, 21:01 ja natomiast jestem kompletnym antytalentem kucharskim :P ostatnio robiłam naleśniki, no i nawet wyszły tylko jakby to powiedziec gumowe Odpowiedz Link Zgłoś
katikot Re: gotujecie? 09.02.07, 21:37 Ano zdaża się, chociaż częściej smażę albo piekę. Odpowiedz Link Zgłoś
lutea Re: gotujecie? 10.02.07, 08:34 moje popisowe danie to warzywa na patelnię :P Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: gotujecie? 10.02.07, 14:34 lubię gotować ale gdyby robił to też mój E. ....byłoby siper;) chociaż nie powiem, ziemniaki obiera super! heheheh:D Odpowiedz Link Zgłoś