Dodaj do ulubionych

Cycuszek halany

10.02.07, 13:35
Cycuszek halany

Mo Julia w Weronie cycuszek halany
Kto pszaje tyn wierzy - tref lepszy chnet dany
Ze kerym mu lipsta dowo cołko siebie
Dyć wtedy na ziymi jest lepi niż w Niebie!
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 13:40
      Sie blyszczy!

      Blyszczy se ty Julii durś cycuszek prawy
      Ponoć i przi ślubny tyz wiyncy zabawy
      Możno do Werony latoś zarajzuja
      Z tym "roki miodowe" - dobrze forszteluja?
      • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 13:44
        Chce dać!

        Pohalołch Julia we prawy cycek
        Dyć lewom rynkom chce dać po tycie!
        • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 13:46
          Werona

          Dom Julki z balkonym ponoć tukej stoji
          Pod kerym Romeo pioł do freli swoji
          Źle sie to skończyło - przeca wiysz pieronie
          Lepi pszoć sie w łożku - dyć niy we Weronie.
    • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:01
      Na Moście Westchniyń w Wenecji

      Dosz frelce tukej kusiola
      I jeji już twoja wola.
      • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:04
        Kusiol na moście

        Na "Moście Westchniyń" kusiol mu dała
        Już sie wydowo chocioż niy chciała.
    • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:09
      Łodwiedzioł Chełmno kedyś Walynty
      Bajtli narobioł bo niy boł świynty
      Wszysko skiż frelek - gorke som tukej
      No i gryfniejszych ze świyczkom szukej.
      • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:12
        Świynty Walynty

        Biskupym rzymskim we czecim wieku
        Życie utracioł toz wiydz czowieku
        Co za cysorza Klaudiusza Gota
        Z krześcijanami tako "robota"

        Kościoł świyntego mo mynczynnika
        Nom zaś do Niego łopszonie rzykać
        Bo go Angliki patronym majom
        Tych co se richtig pierońsko pszajom

        Choć zdo sie co łon w reszcie Europy
        Chroni łod gowy ciynżki utropy
        Z kerom niyrichtig jest czowiek przeca
        No i padaczka tyż z Jego neca.
        • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:13
          Skleji Walynty serduszka dwa
          Dyć jak je potym łoderwać trza?
          • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:14
            Co miyndzy nami?
            Nic - dyć my sami!
            Dlo sia jednościom jako bydymy?
            Kedy se richtig tego dowiymy?
            Czy nom i pszonio i życio styknie?
            Nic miyndzy nami - tako jest piyknie
            Że choć żeś blisko jak yno idzie
            Zdo sie co jutro wiyncy cie bydzie.
            • fantka Re: Cycuszek halany 10.02.07, 18:40
              żałuję że nie rozumiem większości ;(
              • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 20:48
                Hmm, możno ktoś kedyś przetuplikuje to na polski.
    • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 14.02.07, 07:41
      Czy to mie sie yno zdowo?
      Budzić trza - walyntynkowo!
      • broneknotgeld Re: Cycuszek halany 14.02.07, 07:43
        Ślubny wysłać walyntynka
        Serce tyż we jeji rynkach
        Gorke, zocne i na długo
        Jakby rołzom do mie mrugo.
        • fantka Re: Cycuszek halany 14.02.07, 18:50
          serduszko walentynkowe :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka