broneknotgeld 10.02.07, 13:35 Cycuszek halany Mo Julia w Weronie cycuszek halany Kto pszaje tyn wierzy - tref lepszy chnet dany Ze kerym mu lipsta dowo cołko siebie Dyć wtedy na ziymi jest lepi niż w Niebie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 13:40 Sie blyszczy! Blyszczy se ty Julii durś cycuszek prawy Ponoć i przi ślubny tyz wiyncy zabawy Możno do Werony latoś zarajzuja Z tym "roki miodowe" - dobrze forszteluja? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 13:44 Chce dać! Pohalołch Julia we prawy cycek Dyć lewom rynkom chce dać po tycie! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 13:46 Werona Dom Julki z balkonym ponoć tukej stoji Pod kerym Romeo pioł do freli swoji Źle sie to skończyło - przeca wiysz pieronie Lepi pszoć sie w łożku - dyć niy we Weronie. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:01 Na Moście Westchniyń w Wenecji Dosz frelce tukej kusiola I jeji już twoja wola. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:04 Kusiol na moście Na "Moście Westchniyń" kusiol mu dała Już sie wydowo chocioż niy chciała. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:09 Łodwiedzioł Chełmno kedyś Walynty Bajtli narobioł bo niy boł świynty Wszysko skiż frelek - gorke som tukej No i gryfniejszych ze świyczkom szukej. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:12 Świynty Walynty Biskupym rzymskim we czecim wieku Życie utracioł toz wiydz czowieku Co za cysorza Klaudiusza Gota Z krześcijanami tako "robota" Kościoł świyntego mo mynczynnika Nom zaś do Niego łopszonie rzykać Bo go Angliki patronym majom Tych co se richtig pierońsko pszajom Choć zdo sie co łon w reszcie Europy Chroni łod gowy ciynżki utropy Z kerom niyrichtig jest czowiek przeca No i padaczka tyż z Jego neca. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:13 Skleji Walynty serduszka dwa Dyć jak je potym łoderwać trza? Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 14:14 Co miyndzy nami? Nic - dyć my sami! Dlo sia jednościom jako bydymy? Kedy se richtig tego dowiymy? Czy nom i pszonio i życio styknie? Nic miyndzy nami - tako jest piyknie Że choć żeś blisko jak yno idzie Zdo sie co jutro wiyncy cie bydzie. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 10.02.07, 20:48 Hmm, możno ktoś kedyś przetuplikuje to na polski. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 14.02.07, 07:41 Czy to mie sie yno zdowo? Budzić trza - walyntynkowo! Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Cycuszek halany 14.02.07, 07:43 Ślubny wysłać walyntynka Serce tyż we jeji rynkach Gorke, zocne i na długo Jakby rołzom do mie mrugo. Odpowiedz Link Zgłoś