blizniaki14
11.06.07, 20:00
może juz słyszałyście, bo to ostatnio modne ;)
Płacze Kubuś Puchatek i za głowę się łapie i żali się:
"żeby Prosiaczek donosił... to jeszcze rozumiem, to świnia przecież,
żeby Kłapouchy donosił..., też zrozumiem jeszcze, w końcu to osioł,
ale żeby miodek ?! ..... "
;)