Dodaj do ulubionych

dobry kawał

11.06.07, 20:00
może juz słyszałyście, bo to ostatnio modne ;)

Płacze Kubuś Puchatek i za głowę się łapie i żali się:
"żeby Prosiaczek donosił... to jeszcze rozumiem, to świnia przecież,
żeby Kłapouchy donosił..., też zrozumiem jeszcze, w końcu to osioł,
ale żeby miodek ?! ..... "

;)
Obserwuj wątek
    • witaminka29 hihihihihihi biedny Kubuś :)) 12.06.07, 13:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka