Dodaj do ulubionych

ratuuuunku spaaać

10.08.07, 13:03
chyba jakiś nagły spadek ciśnienia bo momentalnie spadły i moje siły witalne..
no umieram dosłownie, a tu pędraki szaleją na balkonie w basenie, męża niet, a
nawet jakby był to on zawsze silniej reaguje na te spadki niż ja, więc byłby
dętka (i pewnie jest).. Już mi się parzy czerwona herbatka i podnoszę sobie
poziom cukru we krwi ;P
Obserwuj wątek
    • papuzka_gda Re: ratuuuunku spaaać 10.08.07, 13:10
      A ja jakos dzisiaj z powerem,az sie dziwie. jestem ostatni dzien na
      zwolnieniu,wiec od poniedzialku raczej bede zagladala tu tylko po 17
      albo z wieczora dopiero.
      Dzisiaj wyzywam sie kulinarnie;)
    • anna_sla Re: ratuuuunku spaaać 10.08.07, 14:41
      jestem taka dętka, mimo herbatki, że kiepsko dziś kontroluję dzieci i właśnie
      Bartek obsrał nam pościel, rodzicom i Madzi.. Biegali na golasa, bo chlapali się
      w baseniku z wodą a ja znów zapomniałam podnieść wersalkę by na nią nie weszli.
      Przy okazji strącili lampkę, niepotłukła się, ale klosz z lekka się wykruszył :/
      idę sprawdzić jeszcze czy zegarek żyje i kładę się spaaaaaaaaaaććććććććććć!!!!!!
      • papuzka_gda Re: ratuuuunku spaaać 10.08.07, 16:26
        Jesuuuu...zrobilam 2 gary kartaczy z mięsem (bo sie mojemu
        osobistemu M zachcialo) + kopytka (bo sie szwagrowi, ktory jest na
        wakacjach przypomnialo przedszkole)...zjadlam pol pierwszego + z 5
        szt drugiego i ledwo zyje;) Przerobione 8 kg ziemniakow, szkoda ze
        to mlode,bo inne proporcje skrobii sa w ziemniaku
        Dobrze,ze pomagala mi szwagierka (bo chciala sie nauczyc)- inaczej
        skonczyloby sie na kartaczach (czy jak kto woli pyzach,zeppelinach)
        • loko1977 Re: ratuuuunku spaaać 10.08.07, 16:56
          Anka ja też nie do życia.Położyłam spać Patrycję a przy okazji sama
          się pospałam.
          • agatelek2 Re: ratuuuunku spaaać 10.08.07, 21:37
            A ja taka zryta dziś z pracy wróciłam ale zajrzeć na forumek musiałam a jak ;))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka