anna_sla
10.08.07, 13:03
chyba jakiś nagły spadek ciśnienia bo momentalnie spadły i moje siły witalne..
no umieram dosłownie, a tu pędraki szaleją na balkonie w basenie, męża niet, a
nawet jakby był to on zawsze silniej reaguje na te spadki niż ja, więc byłby
dętka (i pewnie jest).. Już mi się parzy czerwona herbatka i podnoszę sobie
poziom cukru we krwi ;P