Dodaj do ulubionych

Peklo mi serce

15.08.07, 19:05
:(((((((((((
Obserwuj wątek
    • viviene Re: Peklo mi serce 15.08.07, 19:06
      Ach...mnie też...
      • achkobieta Re: Peklo mi serce 15.08.07, 20:51
        Jakie objawy? Krwotok?
    • novabossa Re: Peklo mi serce 15.08.07, 23:03
      to chyba z pośpiechu wielkiego prędkości prawie kosmicznej przeciązeń zbyt
      dużych... a przeciez na "wyrebie" spokojnie pracuja, budują... wiele potrafia...
      może i serce skleją ;-))))) tylko nic w pospiechu nic!
      • you-zek Re: Peklo mi serce 16.08.07, 01:08
        Proch zostal
        i bezsenne noce:(((
    • menk.a Re: Pocieszę Cię: 16.08.07, 08:43
      hartuj się, hartuj, bo nie ostatni raz pęka Ci serce, a z kolejnymi
      razami podobno boli mniej;)
      • you-zek Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 02:15
        i sie rozlecialo:((
        a taki piekny rzemyczek naszykowalem:((((
        No i boli, serce.
        • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 09:33
          Z czego bylo to serduszko?
          • viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 09:48
            z piernika...
            • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 09:59
              hmmm....z checia zjadlabym takie:)))
              • viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 11:42
                taak, stare ,dobre,poczciwe piernikowe serce..
                • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 19:16
                  hmmm.....stare? to lepiej nie......
          • you-zek Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 23:51
            Nie wiem.
            Wygladalo jak szary wypolerowany kamyczek z bialorozowymi kropeczkami.
            Piekne bylo...
            i ostal sie jeno sznur:((((
            • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 09:50
              nie smuc sie.... moze ktos Co podaruje nowe???? :)
              • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 09:52
                nie "Co" tylko "Ci" mialo byc.....ech te klawisze:(
                • viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 10:32
                  z tym nowym tez nie prosta sprawa,kto odda tak za nic,no kto? teraz nie ma
                  bezinteresownych a serce potrzebne od zaraz,oj bardzo..
                  • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 10:40
                    kto czeka ten marnuje swoj bezcenny czas.......milosc przychodzi sama kiedy
                    chce.....i daruje serce..b e z i n t r e s o w n i e :)))
                    • viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 10:46
                      wiara podobno czyni cuda-niech się stanie..
                      • a0921 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 15:49
                        też mam złamane serce...
                        to jakas epidemia chyba
                        ale to boli...
                        okropne uczucie cierpiec z miłości
            • iqmena Re: Dziurke chcialem zrobic 30.08.07, 15:40
              ...mam ale nie w kropeczki ani w paseczki ani w krateczkę... i po co dziureczka?
              • bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 30.08.07, 15:48
                zeby na sznurku zawiesic:)
    • irmilka Re: Peklo mi serce 20.08.07, 17:42
      Serca wymieniają na nowe,nie wiem czy sumienia też??
      • tkaa19 Re: Peklo mi serce 30.08.07, 17:40
        porozmawiaj z kardiologiem Wszczepi ci nowe:)!!
    • floo77 bez serca da się żyć.. tylko po co...? 30.08.07, 17:49
      ...
    • lacido Re: Peklo mi serce 30.08.07, 21:06
      Ludzie, co Wam się dzieje, ze Wam tak te serduszka trzaskają :))))))) chyba za
      bardzo je ekspolatujecie. Miejcie nad nimi litosći
      I bez tekstów że "serce nie sługa..." ma Wam na całe życie starczyć.
      • you-zek Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 00:10
        bo rzemyczek moze przyniesc katastrofalne efekty:))
        • novabossa Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 00:13
          Najlepiej żyłka??? hahaha Ta ż=y=ł=k=a to niejednoznaczne obok czesto jest...
          tętnica!!!
          • lacido Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 16:01
            wszelkim rzemyczkom i zyłkom mówimy stanowcze NIE :)))))
            • you-zek Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 18:25
              Zylka trwalsza niz milosc!!!!
              • lacido Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 19:17
                e tam
                ktoś tu się bawi w ogrodnika i przesadza :)))))))))))
    • ginger43 Re: Peklo mi serce 31.08.07, 00:16
      Mnie też pękło... a przynajmniej zrobiła się na nim rysa :(((
    • irmilka Re: Peklo mi serce 31.08.07, 07:37
      Serce można poskładać. A co zrobić jak pęknie żyłka pierdząca??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka