novabossa Re: Peklo mi serce 15.08.07, 23:03 to chyba z pośpiechu wielkiego prędkości prawie kosmicznej przeciązeń zbyt dużych... a przeciez na "wyrebie" spokojnie pracuja, budują... wiele potrafia... może i serce skleją ;-))))) tylko nic w pospiechu nic! Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: Pocieszę Cię: 16.08.07, 08:43 hartuj się, hartuj, bo nie ostatni raz pęka Ci serce, a z kolejnymi razami podobno boli mniej;) Odpowiedz Link Zgłoś
you-zek Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 02:15 i sie rozlecialo:(( a taki piekny rzemyczek naszykowalem:(((( No i boli, serce. Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 09:33 Z czego bylo to serduszko? Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 09:59 hmmm....z checia zjadlabym takie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 11:42 taak, stare ,dobre,poczciwe piernikowe serce.. Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 19:16 hmmm.....stare? to lepiej nie...... Odpowiedz Link Zgłoś
you-zek Re: Dziurke chcialem zrobic 19.08.07, 23:51 Nie wiem. Wygladalo jak szary wypolerowany kamyczek z bialorozowymi kropeczkami. Piekne bylo... i ostal sie jeno sznur:(((( Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 09:50 nie smuc sie.... moze ktos Co podaruje nowe???? :) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 09:52 nie "Co" tylko "Ci" mialo byc.....ech te klawisze:( Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 10:32 z tym nowym tez nie prosta sprawa,kto odda tak za nic,no kto? teraz nie ma bezinteresownych a serce potrzebne od zaraz,oj bardzo.. Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 10:40 kto czeka ten marnuje swoj bezcenny czas.......milosc przychodzi sama kiedy chce.....i daruje serce..b e z i n t r e s o w n i e :))) Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 10:46 wiara podobno czyni cuda-niech się stanie.. Odpowiedz Link Zgłoś
a0921 Re: Dziurke chcialem zrobic 20.08.07, 15:49 też mam złamane serce... to jakas epidemia chyba ale to boli... okropne uczucie cierpiec z miłości Odpowiedz Link Zgłoś
iqmena Re: Dziurke chcialem zrobic 30.08.07, 15:40 ...mam ale nie w kropeczki ani w paseczki ani w krateczkę... i po co dziureczka? Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Dziurke chcialem zrobic 30.08.07, 15:48 zeby na sznurku zawiesic:) Odpowiedz Link Zgłoś
irmilka Re: Peklo mi serce 20.08.07, 17:42 Serca wymieniają na nowe,nie wiem czy sumienia też?? Odpowiedz Link Zgłoś
tkaa19 Re: Peklo mi serce 30.08.07, 17:40 porozmawiaj z kardiologiem Wszczepi ci nowe:)!! Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: Peklo mi serce 30.08.07, 21:06 Ludzie, co Wam się dzieje, ze Wam tak te serduszka trzaskają :))))))) chyba za bardzo je ekspolatujecie. Miejcie nad nimi litosći I bez tekstów że "serce nie sługa..." ma Wam na całe życie starczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
you-zek Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 00:10 bo rzemyczek moze przyniesc katastrofalne efekty:)) Odpowiedz Link Zgłoś
novabossa Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 00:13 Najlepiej żyłka??? hahaha Ta ż=y=ł=k=a to niejednoznaczne obok czesto jest... tętnica!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 16:01 wszelkim rzemyczkom i zyłkom mówimy stanowcze NIE :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: Najlepiej na zylke 31.08.07, 19:17 e tam ktoś tu się bawi w ogrodnika i przesadza :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ginger43 Re: Peklo mi serce 31.08.07, 00:16 Mnie też pękło... a przynajmniej zrobiła się na nim rysa :((( Odpowiedz Link Zgłoś
irmilka Re: Peklo mi serce 31.08.07, 07:37 Serce można poskładać. A co zrobić jak pęknie żyłka pierdząca?? Odpowiedz Link Zgłoś