Dodaj do ulubionych

Jakiego mydełka używacie ?

21.08.07, 20:41

Obserwuj wątek
    • nutopia Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 20:48
      morfeusz_1 napisał:

      >
      magnolia z limonką
      • caryca111 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 21:16
        używam żelu pod prysznic;) adidas women"s ;) nie wiem czy to ma być z apostrofem
        czy nie;) ulka a Ty pamiętasz?
    • mmagi Fa:) 21.08.07, 21:21

      • caryca111 Re: Fa:) 21.08.07, 21:24
        mydełko faaaaaaa ty i ja (oczywiście nie kocham inaczej) :)))
        • skoropis Re: Fa:) 21.08.07, 22:34
          pl.youtube.com/watch?v=mTSMrt_Cue8
          • mmagi boskie:))))))))) w wersji oryg Marek Konrad:D 21.08.07, 22:43

          • morfeusz_1 Re: Fa:) 21.08.07, 22:47
            Fajnie że przypomniałeś piosenkę
            Mariusz chodził do mojego ogólniaka przy Woronicza X L.0. Królowej
            Jadwigi
            Już wtedy wiedzieliśmy że niezły jajcarz z nniego wyrośnie.
            Później zadebiutował ze swoim rokiem w Złym Zachowaniu,na którym
            byłem z 6 razy i kaseta mi się nawet ostała
            Ciekawe co sie teraz z nim dzieje
            • mmagi Re: Fa:) 21.08.07, 22:49
              pewnie tęgo chleje:D
            • skoropis Re: Fa:) 21.08.07, 22:51
              Ty mi tu o Mariuszu, a niedawno przyjechał do mnie funfel. Nastawiłem
              E.Mielczarek, a on - oooooooooo, znałem ją w tym czasie, gdy nagrywała swoje
              najpopularniejsze bluesy. I tu nastąpiła opowieść. :)
              • morfeusz_1 Re: Fa:) 21.08.07, 22:55
                O kurcze niby wątek o mydełku ale ja kochałem się w głosie Eli
                Ta jej płyta i piosenka o dworcowej poczekalni pkp po prostu zwaliła
                mnie z nóg
                kurcze gdzie szukać teraz takiego bluesowego głosu,nie wiem...
                • skoropis Re: Fa:) 21.08.07, 23:19
                  Ja ten głos mam na płycie cd. :)
                  • morfeusz_1 Re: Fa:) 21.08.07, 23:44
                    skoropis napisał:

                    > Ja ten głos mam na płycie cd. :)

                    A ja na wiinylu,tylko patefonu nie mam :(




                    W DWORCOWEJ POCZEKALNI
                    ( Muz. sł. Elżbieta Mielczarek )

                    W dworcowej poczekalni na stacji PKP
                    Lubię posiedzieć czasem, bo gdzie lepiej siedzi się.
                    Kobiety z tobołami, faceci pijani w sztok
                    I jak to na takiej stacji, trochę smrodu, czasami tłok.

                    Czasem skręta zapalę
                    I wtedy wspaniale czuję się
                    Wtedy czekać nie trzeba
                    Bo pociąg do nieba wiezie mnie.

                    Tak siedzę godzinami, nigdzie nie śpieszę się
                    Czasami facet jakiś tak jak ty zaczepi mnie.
                    Nie pytaj dokąd jadę, czy na pewno na bilet mam
                    Siedzenie i czekanie to jest naturalny stan.

                    Tak siedzę godzinami, nigdzie nie spieszę się
                    Czasami facet jakiś tak jak ty zaczepi mnie.
                    Więc siadaj razem ze mną na stacji PKP
                    Tak podróż się zaczyna, a kto wie jak skończy się.

    • nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 22:55
      nie słuchaj ich, tu nikt się nie myje:P
      • mmagi Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 22:56
        wez wywal tę geriatrię:)))
        • nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 22:57
          Ciebię?:P
          • morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:13



            Nekro jesteś brakującym ogniwem w teorii higieny zachowania tudzież
            dezynfekcji,naślę na Ciebie SANEPID hm...w mojej Karczmie
            łazieneczka bez mydełka to kompromitacja,teraz już wiem skąd u
            Ciebie tyle muchów na zapleczu ;)
            • nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:16
              muchi to od trupów (Mak i jego durne pomysły - "schowajmy trupy do
              zamrażalki, przecież pizza jest w opakowaniu, nic się nie stanie")

              a mydełko widziałem, ale masz nieaktualne dane, już jest w naszej
              łazience ;-)
              • morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:19
                nekroskop88 napisał:


                >
                > a mydełko widziałem, ale masz nieaktualne dane, już jest w naszej
                > łazience ;-)
                >


                czyli jednak makbrajd miał rację,podwędziłeś z hotelu gołębiewski
                te cztery małe mydełka i ćwiczebny szampon he he he
                to byłeś Ty,a tu pół policji i Trusko i laski Ciebie szukali na
                mieście za ten kiczowaty włam ;)
                • nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:20
                  wziąłem też prześcierdała, nocną lampkę i ręczniki :-)
                  • morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:40


                    Ale niepotrzebnie nastraszyłeś panie pokjowe uciekając korytarzami
                    i rozchylając poły szlafroka co chwila, który nota bene też
                    zakosiłeś...

                    Dziewczyny do dziś odmawiają pokutę co im ksiądz zadał i na pagera
                    dzwoni sprawdzając po której są zdrowaśce
                    • nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:41
                      to pomówienia, one same mnie chciały rozebrać
                      • morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:46


                        jakoś ci nie wierzę
                        • nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:48
                          naprawdę! to pewnie przez te butelki szampanów, które miałem pod
                          szlafrokiem
                          • i.nes Re: Jakiego mydełka używacie ? 22.08.07, 09:55
                            Nekro, oddaj mój dowód osobisty, bo będę mieć na sumieniu Twój alkoholizm!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka