nutopia Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 20:48 morfeusz_1 napisał: > magnolia z limonką Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 21:16 używam żelu pod prysznic;) adidas women"s ;) nie wiem czy to ma być z apostrofem czy nie;) ulka a Ty pamiętasz? Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: Fa:) 21.08.07, 21:24 mydełko faaaaaaa ty i ja (oczywiście nie kocham inaczej) :))) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Fa:) 21.08.07, 22:47 Fajnie że przypomniałeś piosenkę Mariusz chodził do mojego ogólniaka przy Woronicza X L.0. Królowej Jadwigi Już wtedy wiedzieliśmy że niezły jajcarz z nniego wyrośnie. Później zadebiutował ze swoim rokiem w Złym Zachowaniu,na którym byłem z 6 razy i kaseta mi się nawet ostała Ciekawe co sie teraz z nim dzieje Odpowiedz Link Zgłoś
skoropis Re: Fa:) 21.08.07, 22:51 Ty mi tu o Mariuszu, a niedawno przyjechał do mnie funfel. Nastawiłem E.Mielczarek, a on - oooooooooo, znałem ją w tym czasie, gdy nagrywała swoje najpopularniejsze bluesy. I tu nastąpiła opowieść. :) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Fa:) 21.08.07, 22:55 O kurcze niby wątek o mydełku ale ja kochałem się w głosie Eli Ta jej płyta i piosenka o dworcowej poczekalni pkp po prostu zwaliła mnie z nóg kurcze gdzie szukać teraz takiego bluesowego głosu,nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Fa:) 21.08.07, 23:44 skoropis napisał: > Ja ten głos mam na płycie cd. :) A ja na wiinylu,tylko patefonu nie mam :( W DWORCOWEJ POCZEKALNI ( Muz. sł. Elżbieta Mielczarek ) W dworcowej poczekalni na stacji PKP Lubię posiedzieć czasem, bo gdzie lepiej siedzi się. Kobiety z tobołami, faceci pijani w sztok I jak to na takiej stacji, trochę smrodu, czasami tłok. Czasem skręta zapalę I wtedy wspaniale czuję się Wtedy czekać nie trzeba Bo pociąg do nieba wiezie mnie. Tak siedzę godzinami, nigdzie nie śpieszę się Czasami facet jakiś tak jak ty zaczepi mnie. Nie pytaj dokąd jadę, czy na pewno na bilet mam Siedzenie i czekanie to jest naturalny stan. Tak siedzę godzinami, nigdzie nie spieszę się Czasami facet jakiś tak jak ty zaczepi mnie. Więc siadaj razem ze mną na stacji PKP Tak podróż się zaczyna, a kto wie jak skończy się. Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 22:55 nie słuchaj ich, tu nikt się nie myje:P Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:13 Nekro jesteś brakującym ogniwem w teorii higieny zachowania tudzież dezynfekcji,naślę na Ciebie SANEPID hm...w mojej Karczmie łazieneczka bez mydełka to kompromitacja,teraz już wiem skąd u Ciebie tyle muchów na zapleczu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:16 muchi to od trupów (Mak i jego durne pomysły - "schowajmy trupy do zamrażalki, przecież pizza jest w opakowaniu, nic się nie stanie") a mydełko widziałem, ale masz nieaktualne dane, już jest w naszej łazience ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:19 nekroskop88 napisał: > > a mydełko widziałem, ale masz nieaktualne dane, już jest w naszej > łazience ;-) > czyli jednak makbrajd miał rację,podwędziłeś z hotelu gołębiewski te cztery małe mydełka i ćwiczebny szampon he he he to byłeś Ty,a tu pół policji i Trusko i laski Ciebie szukali na mieście za ten kiczowaty włam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:20 wziąłem też prześcierdała, nocną lampkę i ręczniki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:40 Ale niepotrzebnie nastraszyłeś panie pokjowe uciekając korytarzami i rozchylając poły szlafroka co chwila, który nota bene też zakosiłeś... Dziewczyny do dziś odmawiają pokutę co im ksiądz zadał i na pagera dzwoni sprawdzając po której są zdrowaśce Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:41 to pomówienia, one same mnie chciały rozebrać Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Jakiego mydełka używacie ? 21.08.07, 23:48 naprawdę! to pewnie przez te butelki szampanów, które miałem pod szlafrokiem Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Jakiego mydełka używacie ? 22.08.07, 09:55 Nekro, oddaj mój dowód osobisty, bo będę mieć na sumieniu Twój alkoholizm! Odpowiedz Link Zgłoś