tusiagnom Re: motofotoblog 05.09.07, 14:06 Witam.Proszę o dostęp do zdjęć.Ja jestem w trakcie montowania nagrania wideo.Może coś mi wyjdzie.Pozdrawiam Martula Odpowiedz Link Zgłoś
4joannag Re: motofotoblog 05.09.07, 16:55 bardzo proszę o dostęp do oglądania fotek, niestety nie byłam na zlocie (jeszcze brak papierka- ale usilnie nad nim pracuje :D ), może na następny się z wami wybiore... pliss, pliss, dajcie popatrzeć jak było.. Odpowiedz Link Zgłoś
carrymoon 4joanng 05.09.07, 19:11 juz raz pisalam nie moge dac Ci wejscia na motoblog z prostego powodu: niemasz konta na gazecie. aby tam móc wejsc musisz je miec to po pierwsze Po drugie wybacz nie kojarze Cie a nie moge sprawdzic wyszukiwarka Twojej aktywnosci na forum wlasnie dlatego ze nie masz konta na gazecie. Odpowiedz Link Zgłoś
arwen2 Re: motofotoblog 05.09.07, 18:39 to ja tez poprosze - mam kilkadziesiat wlasnych zdjec do dorzucenia! Odpowiedz Link Zgłoś
m0jo :/ 05.09.07, 19:49 ..przeszperalam swoje archiwum zdjec i zastanawiam sie co sensownego podrzucic na fotobloga, aby nie stracic mozliwosci uczestniczenia w podglądactwie. Szczerze mowiac, nie znalazlam nic co mogloby sie nadawac.. Jak nic strace dostep.. Jak nic.. ! Ide posmarczec z rozpaczy, heh.. Odpowiedz Link Zgłoś
carrymoon M0jo 05.09.07, 19:53 dawaj fotke nie marudz :) nasze facjaty na fotkach imprezowych tez nie do konca sa reprezentatywne szczegolnie na nocnych zdjeciach nie przejmuj sie tylko wysylaj Odpowiedz Link Zgłoś
m0jo Re: M0jo 05.09.07, 19:57 carrymoon napisała: > dawaj fotke nie marudz :) > nasze facjaty na fotkach imprezowych tez nie do konca sa > reprezentatywne szczegolnie na nocnych zdjeciach > > nie przejmuj sie tylko wysylaj carrymoon, no wlasnie jeszcze zeby ta facjate bylo widac ;) a nie sam kask ;) OK ide szukac dalej.. Odpowiedz Link Zgłoś
megi847 Re: M0jo 05.09.07, 22:32 Więc i ja zgłaszam się po dostęp..jestem zawsze z Wami.a szczególnie podczas zlotu łączyłam sie duchowo...i motocyklowo:) a foteczke prześle...;) Odpowiedz Link Zgłoś
szepa11 Re: motofotoblog 06.09.07, 05:54 To ja też ładnie proszę. Bo przynajmniej popatrzę na zdjęcia jak mnie nie było na zlocie Odpowiedz Link Zgłoś
giencia Re: motofotoblog 06.09.07, 08:34 Dla mnie też prosze o dostęp do fotobloga. Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: motofotoblog 06.09.07, 08:59 Łe łe ja też ja też chce :):):) na zlocie nie byłam,ale z częścią osób znam się ze styczniowego babozlotu:) Odpowiedz Link Zgłoś
carrymoon Re: motofotoblog 06.09.07, 09:00 łełe Reggie sprawdz poczte :P i pamietaj o fotce do dzialu "Tak wygladamy" Odpowiedz Link Zgłoś
reggie85 Re: motofotoblog 06.09.07, 10:56 Hehehehe ok prześle coś :) PiEs. Po obejrzeniu zdjęć chyba pokocham policje....:) Odpowiedz Link Zgłoś
lukasskawasaki Re: motofotoblog 06.09.07, 18:01 Pięknie proszę o pozwolenie na odwiedzenie Twojego Carrymoon Fotobloga. Niestety nie byłem na babozlocie, nie mogłem, pisanie i obrona pracy magisterskiej, ale za to dziś obroniłem sie (obrona instytutowa), za tydzień państwowa i... mgr inż. :) Zdjecie mojej facjaty dostaniesz niedługo, obiecuję! Odpowiedz Link Zgłoś