Dodaj do ulubionych

motofotoblog

    • kinderek Re: motofotoblog 05.09.07, 13:42
      ja tez poproszę :-)
    • tusiagnom Re: motofotoblog 05.09.07, 14:06
      Witam.Proszę o dostęp do zdjęć.Ja jestem w trakcie montowania nagrania
      wideo.Może coś mi wyjdzie.Pozdrawiam Martula
    • 4joannag Re: motofotoblog 05.09.07, 16:55
      bardzo proszę o dostęp do oglądania fotek, niestety nie byłam na zlocie (jeszcze brak papierka- ale usilnie nad nim pracuje :D ), może na następny się z wami wybiore...
      pliss, pliss, dajcie popatrzeć jak było..
      • carrymoon 4joanng 05.09.07, 19:11
        juz raz pisalam
        nie moge dac Ci wejscia na motoblog z prostego powodu: niemasz konta
        na gazecie. aby tam móc wejsc musisz je miec
        to po pierwsze
        Po drugie wybacz nie kojarze Cie a nie moge sprawdzic wyszukiwarka
        Twojej aktywnosci na forum wlasnie dlatego ze nie masz konta na
        gazecie.
    • arwen2 Re: motofotoblog 05.09.07, 18:39
      to ja tez poprosze - mam kilkadziesiat wlasnych zdjec do dorzucenia!
    • m0jo :/ 05.09.07, 19:49
      ..przeszperalam swoje archiwum zdjec i zastanawiam sie co sensownego podrzucic
      na fotobloga, aby nie stracic mozliwosci uczestniczenia w podglądactwie.
      Szczerze mowiac, nie znalazlam nic co mogloby sie nadawac.. Jak nic strace
      dostep.. Jak nic.. !
      Ide posmarczec z rozpaczy, heh..
      • carrymoon M0jo 05.09.07, 19:53
        dawaj fotke nie marudz :)
        nasze facjaty na fotkach imprezowych tez nie do konca sa
        reprezentatywne szczegolnie na nocnych zdjeciach

        nie przejmuj sie tylko wysylaj
        • m0jo Re: M0jo 05.09.07, 19:57
          carrymoon napisała:

          > dawaj fotke nie marudz :)
          > nasze facjaty na fotkach imprezowych tez nie do konca sa
          > reprezentatywne szczegolnie na nocnych zdjeciach
          >
          > nie przejmuj sie tylko wysylaj

          carrymoon, no wlasnie jeszcze zeby ta facjate bylo widac ;) a nie sam kask ;)
          OK ide szukac dalej..
          • megi847 Re: M0jo 05.09.07, 22:32
            Więc i ja zgłaszam się po dostęp..jestem zawsze z Wami.a szczególnie podczas
            zlotu łączyłam sie duchowo...i motocyklowo:) a foteczke prześle...;)
    • szepa11 Re: motofotoblog 06.09.07, 05:54
      To ja też ładnie proszę. Bo przynajmniej popatrzę na zdjęcia jak mnie nie było
      na zlocie
    • gosiasv Re: motofotoblog 06.09.07, 07:20
      i ja, i ja też proszę pliiiisssss
    • visha Re: motofotoblog 06.09.07, 07:21
      dziękuję za dostęp :-)
    • giencia Re: motofotoblog 06.09.07, 08:34
      Dla mnie też prosze o dostęp do fotobloga.
      • reggie85 Re: motofotoblog 06.09.07, 08:59
        Łe łe ja też ja też chce :):):) na zlocie nie byłam,ale z częścią osób znam się
        ze styczniowego babozlotu:)
        • carrymoon Re: motofotoblog 06.09.07, 09:00
          łełe Reggie sprawdz poczte :P
          i pamietaj o fotce do dzialu "Tak wygladamy"
    • olaah Re: motofotoblog 06.09.07, 09:53
      Bardzo proszę o dostęp do bloga
      • reggie85 Re: motofotoblog 06.09.07, 10:56
        Hehehehe ok prześle coś :)
        PiEs. Po obejrzeniu zdjęć chyba pokocham policje....:)
    • carrymoon Przypominam 06.09.07, 12:48
      sprawdzajcie poczte :)
    • lukasskawasaki Re: motofotoblog 06.09.07, 18:01
      Pięknie proszę o pozwolenie na odwiedzenie Twojego Carrymoon
      Fotobloga.
      Niestety nie byłem na babozlocie, nie mogłem, pisanie i obrona pracy
      magisterskiej, ale za to dziś obroniłem sie (obrona instytutowa), za
      tydzień państwowa i... mgr inż. :)

      Zdjecie mojej facjaty dostaniesz niedługo, obiecuję!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka