Dodaj do ulubionych

dziwna miłość..

22.09.07, 16:33
Hmm nie wiem jak tu zaczać, moze tak poprostu powiem co mnie gryzie..
mieszkajac w internacie wpadlam ww oko pewnemu przystojniakowi, nie bylo by w
tym nic dziwnego gdybym ja byla jakas super laska pasujaca do niego, a ja ot
taka sobie zwyczajana kobietka, ani ladna ani brzydka, w oczy sie nei rzucam,
pare kilo za duzo choc a ztak tega to nie ejstem ;p , no a on naprawde super
facet, niczym jakis model :D, nie znalismy sie osobiscie czasem widzac sie na
korzytarzu tylko, gdy sie w maju wyprowadzilam po maturze, widac mial jakies
rozterki szukal kontaktu do mnie, w dziwny sposob bo nie mamy nawet wspolnych
znajomych ni nic, az tu nagle po pol roku na gg mi pisze i mowi ze sie we mnie
podkochuje od dluzszego czasu. To w jaki sposob zdobyl moje gg powala mnie,
bardzo malo ludzi je mialo,itd
dziwna sprawa przystrojniak i szara myszka..
nie wiem w poniedzialek mamy sie spotkac, nie wiem wierzyc mu w to co mowi czy
ma mi to jakos udowodnic ;p...blade....dziwna sprawa nie mialam jeszcze takiej
sytuacji...:D az sie zawstydzilam;p

ehh rozpisalam sie nie ma co ...ale moze ktos mial cos podobnego w zyciu i cos
napisze...bo ja slow mi brak..
Obserwuj wątek
    • more.words Re: dziwna miłość.. 23.09.07, 11:43
      ;)
    • katja_24 Re: dziwna miłość.. 23.09.07, 11:51
      Boisz sie, ze ktos go podpuscil, ze z kim sie załozyl czy co?
      Za duzo filmow ogladasz ;)
      Ciesz sie chwila, a wszystko wyjasni sie z czasem. Powodzenia :)
      • skorpionica11 Re: dziwna miłość.. 23.09.07, 13:32
        ;)) tasha czekamy na dalsze info ,jak sie udalo spotkanie
      • tasha88 Re: dziwna miłość.. 23.09.07, 16:06
        katja_24 napisała:

        > Boisz sie, ze ktos go podpuscil, ze z kim sie załozyl czy co?
        tak dokładnie, to podejrzewam ze mogl sie z kims zalozyc lub to jakis
        niesmaczny zarcik, bo dziwnie to troche :)
        a pozatym wydaje sie mówić wszystko poważnie.

        Jutro planujemy spotkanie pod "naszym" internatem;p
        jak bedzie i czy dojdzie doskutku napisze napewno ;)

        Pozdrawiam :))
        • fantka Re: dziwna miłość.. 23.09.07, 17:26
          Witaj Tasha88 na forum.
          Idź na to spotkanie,
          ale sama nie przedstawiaj żadnych wątpliwości,
          że niby on przystojniak a Ty szara myszka.
          Im bardziej będziesz się cenić
          tym Twoje szanse będą rosły.
          Koniecznie napisz co dalej.
    • tasha88 Re: dziwna miłość.. 24.09.07, 20:27
      noo tak jak myslałam tu coś nie gra i jak zwykle moja babska niezawodna intuicja ;P
      na gg sie mijaliśmy wiec zucilam haslo o 10 przed interem, rano cos mi wypadlo
      inie moglam pojehcac wiec kolejne info na gg z enie bedzi emnie, jakos widac
      nie doszlo to do niego i sie stawil po 10, no a ze mnie nie bylo coz jakas inna
      laska "podobna" do mnie tam byla yhh

      a men szkoda gadac skozystal z okazji ...jak potem po poludniu przyznał mi na gg
      ze zaiskrzyło miedzy nim a tamta laska...
      cooooo?? tak słucham co mowi oniemialam...jak mozna? isc na spotkanie z kims a
      wyjsc z tego z kims innym banał ..

      powiedzialam z ei tak na nic nie liczylam w zwiazku z nim i tym spotkaniem no
      ale coz, najpierw za mna sie ugania a potem poznaje inna babke i juz po 1
      przypadkowym spotkaniu miedzy nimi :iskrzy: jak to powiedział hahaha smieszne w
      ryj bym sie mu usmiala z tego..
      no ja juz nie wiem co sie dzieje z dzisiejszymi menami...szkoda słow na to..
      chyba stara panna bede i tyle..
      no ale mowilam ze nie lece na pieknisi ;p ;p
      i taka oto historia tak pieknie zapowiadajacego sie niewiadomo czego ;))

      yhhh pozdrawiam was drogie panie ..:))
      • fantka Re: dziwna miłość.. 26.09.07, 14:17
        Mała strata, krótki żal...
        Ten men nie był Ci pisany,
        wygląda na to,
        że udało Ci się nie wplątać
        w jakieś niewiadomo co,
        ale na pewno
        nic specjalnie wartościowego ;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka