Gość: maryjo2 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 06:37 zrobić za mnie? Chętnie sceduję. Dzień dobry. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Adam_Słodowy _ IP: 217.7.150.* 17.07.03, 06:48 Niestety i tym razem musisz...."zrob to sam" :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:02 Nie mam młotka, ani imadła, to jak mam to zrobić? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:09 Jeśli natychmiast nie przestaniesz dogryzać, to...naprawdę zrobię Ci to sama! :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:33 Ugotuję Ci jaja na parze. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: _ 17.07.03, 07:35 Przeciez to nie wielkanoc :o) A poza tym po co Ci takie zaparowane? :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:37 Bo jestem na diecie, a Ty z nich i tak robisz często niewłaściwy użytek. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: _ 17.07.03, 07:38 po pierwsze- w diete nie wierze, po drugi- jaki uzytek w/g Ciebie jest niewlasciwy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:44 Taki z 4 postu od góry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:52 To już Twoja opinia. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: _ 17.07.03, 07:53 pewnie- tak samo jak moja jest opinia z 4 postu od gory :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:56 Pewnie, to sobie ją miej, a ja zostanę przy swojej, bo od tej Twojej serwowanej przy każdej okazji i bez okazji zbiera mi się na mdłości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:59 Powiedział, co wiedział, bo się dowiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:06 Moj stan jaki jest, taki jest, czasem też bywa odmienny, zależy co kto przez to rozumie :P Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: _ 17.07.03, 08:07 No wlasnie, ale wizualne doznania niestety sa niezmienne. Oka nie da sie oszukac :o) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: _ 17.07.03, 08:09 Na pewno, tak samo jak nie sfalszujesz zaswiadczenia lekarskiego ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:11 Naprawdę?? Chyba sie ździebko mylisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: _ IP: 217.7.150.* 17.07.03, 09:40 ja sie nie myle i Artus sie nie myl, przeciez wie co robil :o) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko........ 17.07.03, 07:28 i cwaj kitka nauczyla, walic w klawiaturke, to on, to bedzie robil za ciebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko... 17.07.03, 07:31 iiii tam, moze Cwajkitek nauczylby sie szyc ? :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:34 Kitek, dlaczego sam go tego nie nauczysz? Mielibyśmy obydwoje jak znalazł :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 my sie, za bardzo kochamy..................... 17.07.03, 07:38 i nie jestem, dla niego, autorytetem pedagogiczym:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: my sie, za bardzo kochamy.................... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:43 Ja też jestem antytalent jeśli chodzi o nauczanie innych. Wystarczy spojrzeć na Maria :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 no dobra, to wpadnij bez specjalnej misji........ 17.07.03, 07:58 w koncu jakis, rewanzyk nalezy mi sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: no dobra, to wpadnij bez specjalnej misji.... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:05 Cholercia, nie chcę nic obiecywać, bo juz w tyle miejsc wybieram się jak sójka za morze i ciągle coś nie pozwala :( Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 to byl taki experyment graficzny.................. 17.07.03, 08:10 ale zdziebko, nie wyszedl:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: to byl taki experyment graficzny............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:12 Właśnie, za diabła nie mogłam sie dopatrzeć cycusiów :) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 nad cycusiami, musimy jeszcze................... 17.07.03, 08:16 popracowac:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 za to cipka IP: 217.7.150.* 17.07.03, 09:42 wyszla Ci genialnie :o) Robisz specjalizacje z ginekologii Kitus? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 to tak, jak ja...................... 17.07.03, 08:09 spokjonie, ale czuj sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjo2 Re: Niech no się powącham :) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:13 Czuję się ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
ka_27 jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko... 17.07.03, 07:40 Zrób to sama :-) Tak chyba jest najlepiej i najprościej, ponieważ sama wiesz, na co Cię stać i wiesz, do czego dążysz, zatem w pewien sposób kształtujesz tzw. efekt finalny :- ) Miłego dnia, pełnego :-) nie tylko na licu Dzieńdobry Maryjko:) Odpowiedz Link Zgłoś