Dodaj do ulubionych

Czy ktoś mógłby to w końcu

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 06:37
zrobić za mnie?
Chętnie sceduję.
Dzień dobry.
:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Adam_Słodowy _ IP: 217.7.150.* 17.07.03, 06:48
      Niestety i tym razem musisz...."zrob to sam" :o)
      • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:02
        Nie mam młotka, ani imadła, to jak mam to zrobić?
        :(
        • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:03
          Młotek zaraz przyjdzie, nazywa sie Ka :o)
          • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:09
            Jeśli natychmiast nie przestaniesz dogryzać, to...naprawdę zrobię Ci to sama!
            :((((
            • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:25
              Co mi zrobisz sama? I czy bedzie to przyjemne? :o)
              • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:33
                Ugotuję Ci jaja na parze.
                • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:35
                  Przeciez to nie wielkanoc :o)
                  A poza tym po co Ci takie zaparowane? :o)
                  • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:37
                    Bo jestem na diecie, a Ty z nich i tak robisz często niewłaściwy użytek.
                    • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:38
                      po pierwsze- w diete nie wierze,
                      po drugi- jaki uzytek w/g Ciebie jest niewlasciwy?
                      • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:44
                        Taki z 4 postu od góry.
                        • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:46
                          toi nie ma nic wspolnego z jajami :o)
                          • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:52
                            To już Twoja opinia.
                            • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:53
                              pewnie- tak samo jak moja jest opinia z 4 postu od gory :o)
                              • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:56
                                Pewnie, to sobie ją miej, a ja zostanę przy swojej, bo od tej Twojej
                                serwowanej przy każdej okazji i bez okazji zbiera mi się na mdłości.
                                • mario2 Re: _ 17.07.03, 07:57
                                  Mdlosci sa czyms normalnym w twoim stanie...:o)
                                  • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:59
                                    Powiedział, co wiedział, bo się dowiedział.
                                    • mario2 Re: _ 17.07.03, 08:02
                                      hihi, a moze zaprzeczysz? ;o)
                                      • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:06
                                        Moj stan jaki jest, taki jest, czasem też bywa odmienny, zależy co kto przez
                                        to rozumie :P
                                        • mario2 Re: _ 17.07.03, 08:07
                                          No wlasnie, ale wizualne doznania niestety sa niezmienne. Oka nie da sie
                                          oszukac :o)
                                          • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:08
                                            Czyżby?
                                            • mario2 Re: _ 17.07.03, 08:09
                                              Na pewno, tak samo jak nie sfalszujesz zaswiadczenia lekarskiego ;o)
                                              • Gość: maryjo2 Re: _ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:11
                                                Naprawdę?? Chyba sie ździebko mylisz :)
                                              • Gość: mario2 Re: _ IP: 217.7.150.* 17.07.03, 09:40
                                                ja sie nie myle i Artus sie nie myl, przeciez wie co robil :o)
    • kitek1 jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko........ 17.07.03, 07:28
      i cwaj kitka nauczyla,
      walic w klawiaturke,
      to on,
      to bedzie robil za ciebie:)
      • mario2 Re: jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko... 17.07.03, 07:31
        iiii tam, moze Cwajkitek nauczylby sie szyc ? :o)
      • Gość: maryjo2 Re: jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:34
        Kitek, dlaczego sam go tego nie nauczysz? Mielibyśmy obydwoje jak znalazł :)
        • kitek1 my sie, za bardzo kochamy..................... 17.07.03, 07:38
          i nie jestem,
          dla niego,
          autorytetem pedagogiczym:(
          • Gość: maryjo2 Re: my sie, za bardzo kochamy.................... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 07:43
            Ja też jestem antytalent jeśli chodzi o nauczanie innych. Wystarczy spojrzeć
            na Maria :)
            • kitek1 no dobra, to wpadnij bez specjalnej misji........ 17.07.03, 07:58
              w koncu jakis,
              rewanzyk nalezy mi sie:)
              • Gość: maryjo2 Re: no dobra, to wpadnij bez specjalnej misji.... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:05
                Cholercia, nie chcę nic obiecywać, bo juz w tyle miejsc wybieram się jak sójka
                za morze i ciągle coś nie pozwala :(
                • mario2 Kitek ale fajna kobiete 17.07.03, 08:06
                  namalowales na kobiecie :o)
                  • kitek1 to byl taki experyment graficzny.................. 17.07.03, 08:10
                    ale zdziebko,
                    nie wyszedl:(
                    • Gość: maryjo2 Re: to byl taki experyment graficzny............. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:12
                      Właśnie, za diabła nie mogłam sie dopatrzeć cycusiów :)
                      • kitek1 nad cycusiami, musimy jeszcze................... 17.07.03, 08:16
                        popracowac:)
                        • Gość: mario2 za to cipka IP: 217.7.150.* 17.07.03, 09:42
                          wyszla Ci genialnie :o)
                          Robisz specjalizacje z ginekologii Kitus?
                • kitek1 to tak, jak ja...................... 17.07.03, 08:09
                  spokjonie,
                  ale czuj sie:)
                  • Gość: maryjo2 Re: Niech no się powącham :) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.07.03, 08:13
                    Czuję się !
                    :)
        • ka_27 jakbys kiedys do mnie przyjechala, maryjko... 17.07.03, 07:40
          Zrób to sama :-)

          Tak chyba jest najlepiej i najprościej, ponieważ sama wiesz, na co Cię stać i
          wiesz, do czego dążysz, zatem w pewien sposób kształtujesz tzw. efekt finalny :-
          )

          Miłego dnia,
          pełnego :-)
          nie tylko na licu

          Dzieńdobry Maryjko:)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka