ewa.x 26.10.07, 11:13 drugą kawę, c\_/ Zapraszam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zewsi Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 11:32 bo spać się chce baaardzo. Zewsi lubi spanko. Spanko lubi zewsi. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa.x Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 11:59 Zewsi jeśli możesz sobie pozwolić teraz na spanie to w stu procentach popieram:) Maszeruj do wyrka:))) Odpowiedz Link Zgłoś
skoropis Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 13:43 Też bym chciał iść spać. A tu nici. :) Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 14:24 Nie, nie, nie, nie mogę. Od 7.15 do 15.15 jestem w pracy. Usilnie namawiam żeby kupili parę łóżek i przeznaczyli jeden pokój na gabinet regeneracyjny, ale na razie moje wysiłki spełzają na Nitchem. Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 15:21 ja już prawie wszystkie sałatki w 66 spróbowałam Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 16:29 A co Ty tam tak często zaglądasz? Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 16:54 Łoj Zewsi jaki Ty ciężko myślący, a kto mieszka w okolicy, hę? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
caryca111 Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 20:48 maleńki zapomniałam że masz neta;) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: będziesz mi zazdrościł 28.10.07, 17:11 nekroskop88 napisał: > Ile kilogramów?;) > 3.25 Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: będziesz mi zazdrościł 28.10.07, 16:49 zewsi napisał: > A co Ty tam tak często zaglądasz? a jakoś mi tam ta kanapa podpasowała Odpowiedz Link Zgłoś