Dodaj do ulubionych

Pora na...

26.10.07, 11:13
drugą kawę,

c\_/

Zapraszam:)
Obserwuj wątek
    • caryca111 Re: Pora na... 26.10.07, 11:18
      chętnie skorzystam;)) dziękuję
    • zewsi Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 11:32
      bo spać się chce baaardzo.
      Zewsi lubi spanko.
      Spanko lubi zewsi.
      • ewa.x Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 11:59
        Zewsi jeśli możesz sobie pozwolić teraz na spanie to w stu procentach popieram:)

        Maszeruj do wyrka:)))

        • skoropis Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 13:43
          Też bym chciał iść spać. A tu nici. :)
        • zewsi Re: Pora na... dobranoc 26.10.07, 14:24
          Nie, nie, nie, nie mogę.
          Od 7.15 do 15.15 jestem w pracy. Usilnie namawiam żeby kupili parę
          łóżek i przeznaczyli jeden pokój na gabinet regeneracyjny, ale na
          razie moje wysiłki spełzają na Nitchem.
    • nutopia Re: Pora na... telesfora!:) 26.10.07, 14:36
      • zewsi Re: Pora na... śledzie w śmietanie 26.10.07, 14:51

        • nutopia będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 15:21
          ja już prawie wszystkie sałatki w 66 spróbowałam
          • zewsi Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 16:29
            A co Ty tam tak często zaglądasz?
            • nekroskop88 Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 16:54
              Łoj Zewsi jaki Ty ciężko myślący, a kto mieszka w okolicy, hę? :-)
              • zewsi Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 20:02
                Proboszcz parafii św. Anny?
                • caryca111 Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 20:48
                  maleńki zapomniałam że masz neta;)
                  • zewsi Re: będziesz mi zazdrościł 26.10.07, 21:15
                    Przywieźli mi w środę :-)
                    • nekroskop88 Re: będziesz mi zazdrościł 28.10.07, 17:09
                      Ile kilogramów?;)
                      • nutopia Re: będziesz mi zazdrościł 28.10.07, 17:11
                        nekroskop88 napisał:

                        > Ile kilogramów?;)
                        >
                        3.25
            • nutopia Re: będziesz mi zazdrościł 28.10.07, 16:49
              zewsi napisał:

              > A co Ty tam tak często zaglądasz?


              a jakoś mi tam ta kanapa podpasowała

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka