mag_nolia
18.12.01, 16:05
...dostałam od kogoś katkę, której portal GW...nie potrafi otworzyć do
końca...i nawet nie wiem..., czy jest ładna...i czego mi zyczą
I po co GW w ogóle oferuje swoje kartki...???!!!
...ale nadawcy, którego może poznam..(jak otworzę).bardzo dziękuję!