Gość: apapaej IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.01, 13:47 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adam3 Re: JAK SIE WALI KONIA??? 10.06.01, 17:18 I po co zakładasz taki durny wątek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mesco Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.01, 20:11 idz na forum mezczyzna albo kobieta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.*.*.* 15.06.01, 09:09 Najlepiej poloz go na twardym blacie wez mlotka i wal az sie z niego zrobi pedzel.A najwieksza przyjemnasc bedzesz mial jak....nie trafisz. dobrej zabawy alek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAFIA Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: 10.0.202.* / 212.191.188.* 16.06.01, 10:32 W leb sie walnij, a za konia nawet sie nie bierz. Nie dorastasz do tego aby korzystac z internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ........ Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.sympatico.ca 17.06.01, 09:30 Najpierw trzeba miec co walic. Z tym u kolegi jest kiepsko jezeli ZADNA sie nim nie zainteresowala!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolnik Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.proxy.aol.com 21.06.01, 06:28 zamiast walic konia ja wole dusic kurczaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebe Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.*.*.* 21.06.01, 07:48 zacznij od głowy, może Ci pomoże, ale i to chyba mało. Odpowiedz Link Zgłoś