Dodaj do ulubionych

JAK SIE WALI KONIA???

IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.01, 13:47
Obserwuj wątek
    • adam3 Re: JAK SIE WALI KONIA??? 10.06.01, 17:18
      I po co zakładasz taki durny wątek?
      • Gość: mesco Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.dip.t-dialin.net 10.06.01, 20:11
        idz na forum mezczyzna
        albo kobieta
    • Gość: alek Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.*.*.* 15.06.01, 09:09
      Najlepiej poloz go na twardym blacie wez mlotka i wal az sie z niego zrobi
      pedzel.A najwieksza przyjemnasc bedzesz mial jak....nie trafisz.
      dobrej zabawy
      alek
      • Gość: MAFIA Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: 10.0.202.* / 212.191.188.* 16.06.01, 10:32
        W leb sie walnij, a za konia nawet sie nie bierz. Nie dorastasz do tego aby
        korzystac z internetu.
        • Gość: ........ Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.sympatico.ca 17.06.01, 09:30
          Najpierw trzeba miec co walic. Z tym u kolegi jest
          kiepsko jezeli ZADNA sie nim nie zainteresowala!!!
          • Gość: rolnik Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.proxy.aol.com 21.06.01, 06:28
            zamiast walic konia ja wole dusic kurczaka
    • Gość: bebe Re: JAK SIE WALI KONIA??? IP: *.*.*.* 21.06.01, 07:48

      zacznij od głowy, może Ci pomoże, ale i to chyba mało.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka