07.01.08, 10:05
Szybko wiec LEPSZEGO NOWEGO ROKU NIZ 2007...i wszystko co tam sobie
wymyslicie kochani forumowicze:)
Wiem ze to mocno po terminie ale jakos nie za bardzo sie skladalo mi
jakos...
U mnie jak na razie gra wszystko...choc juz mi teskno do
wiosny!!!!!!!!mam jakas depresje cholera...
zaniedbuje troszku to forum ale sie poprawie:)
aaa od tyg nie pale fajek...musze rzucic juz na dobre to
cholerstwo...pozdrawiam serdecznie wszystkich pa!
Obserwuj wątek
    • boo-boo Re: hej! 07.01.08, 10:27
      Dzięki i wzajemnie. My ostatnio przeżywamy atak mało inteligentnego trolla-znowu
      się dopierdolił zaczynając ode mnie.
      • yvona73pol Re: hej! 07.01.08, 20:01
        he, he, widze ze real wciaga :)))
        rzucenie palenia, super sprawa :) kup sobie cos fajnego w nagrode ;)

        no, wlasnie troll sie pojawil i o dziwo, zasluzylam sobie tez na
        jego uwage, heh, slawna sie zaczynam robic, nie ma co....

        na jednym pracowym watku gdzie pisze juz od 2003 (wow, ale czasu!!!)
        tez kiedys ktos mi dowalal, piszac analizy charakterologiczne jaka
        to sucz jestem, w dodatku z pretensjonalnym nickiem i w zwiazku z
        tym kompleksem poleczki ;)))) heh, zeby wiedzial, jakie sa poczatki
        mojego logina toby sie zdziwil....

        tyle na razie, lece do roboty....
        • boo-boo Re: hej! 07.01.08, 22:15
          No bo widzisz Ivona-trolle to takie osóbki co to wyżej srają niż głowę mają. W
          realu zero uwagi otoczenia to chociaż w necie próbują,żeby się w jaki-kolwiek
          sposób dowartościować. Jutro Wam kochani napiszę jakie wrażenia z poszukiwania
          lokum i co dalej-niezła sytuacja-tylko kamizelkę kuloodporną muszę sobie
          załatwić bo troll mnie chyba rozstrzela wirtualnie he he....
          • joanna784 Re: hej! 08.01.08, 07:55
            boo-trollik/trollica cię polubił/a :D
      • maja167 Re: hej! 10.01.08, 14:08
        a to sucz:)...łe,szkoda ze nie moglam sledzic potyczki slownej z
        trollem:)ale od dzis daje slowo ze bede czestym gosciem.
        Zmieniam mieszkanie,no i wnerwilam sie,nie powiem,facet dal mi
        miesiac na znalezienie sobie nowego,wczoraj jak przyszedl po kase
        wlasnie to oswiadczyl....wiec zabralam sie dziarsko do roboty i
        zaczelam szukac..i mam cos na oku...YEJUUUUUUUUU za mala kase 3
        pokoje!!!!!trzymajcie kciuki bym je dostala!!!!jeden plus przemawia
        za tym ze je moge dostac..bo jest wolne od zaraz....czuje sie jak na
        szpilkach a o 15 jestem umowiona z kobita od nieruchomosci...
        musze ja ZMUSIC jakos..albo zaczarowac...rozplakac sie czy jak?
        eh...ciezko tak ciagle dostawac w dupe od zycia...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka