maja167
07.01.08, 10:05
Szybko wiec LEPSZEGO NOWEGO ROKU NIZ 2007...i wszystko co tam sobie
wymyslicie kochani forumowicze:)
Wiem ze to mocno po terminie ale jakos nie za bardzo sie skladalo mi
jakos...
U mnie jak na razie gra wszystko...choc juz mi teskno do
wiosny!!!!!!!!mam jakas depresje cholera...
zaniedbuje troszku to forum ale sie poprawie:)
aaa od tyg nie pale fajek...musze rzucic juz na dobre to
cholerstwo...pozdrawiam serdecznie wszystkich pa!