Dodaj do ulubionych

czy zagrać

23.02.08, 19:04
Witajcie,
po tym jak zostawił mnie chłopak-kolega, oskarżając mnie o chłód, obojętność
wobec niego, ja poczułam, że jednak go kocham albo przynajmniej się w nim
zadurzyłam. Przegrałam walkę o niego, co mnie boli. Miał jednak rację, nie
umiem okazywać swych uczuć, można powiedzieć, że boję się facetów, którzy
wykazują zainteresowanie mną. Dobrze nam się rozmawiało, ale jak stwierdził z
mojej strony nic nie zaostrzyło względem niego.
Bardzo mnie to boli. Mam okazję spróbować poćwiczyć swoją śmiałość, gdyż jest
taki jeden chłopak, któremu się podobam, jednak on mi fizycznie i psychicznie
w ogóle nie pasuje. Nie chciałabym go zranić, jednak dla mnie sporym problemem
jest nawet trzymanie faceta za rękę, niestety piszę poważnie. Boję się
bliskości. jeszcze z nikim nie byłam, choć mam 25 lat. Zawsze jestem samotna,
boję się że tak zostanie, dlatego rozważam sytuację wyżej wymienioną.
Psycholog mi nie pomoże, moim zdaniem. A może nie trafiłam na tego właściwego
chłopaka i dlatego boję się tej bliskości?- sama nie wiem. Może coś mi doradzicie.
Obserwuj wątek
    • talachai Re: czy zagrać 24.02.08, 13:17
      CZeść MAdziuka!
      Masz ten sam problem co ja. W zasadzie ja miałam taki problem.
      Dłuugo byłam sama i jakoś zwykle okazywałam chłód facetom, którzy
      się mną zainteresowali. Dlatego oni szybko rezygnowali. Zupełnie nie
      wiem czego się bałam. Może odrzucenia, braku akceptacji mnie takiej
      jaką jestem... nie wiem... Bałam się okazywać uczucia. A może nie
      byłam tego nauczona w domu, bo nigdy od rodziców nie usłyszałam
      słowa kocham. Aż pewnego razu spotkałam takiego jednego
      Uparciucha ;) Jest moją pierwszą prawdziwą miłością, także w senesie
      fizycznym. A muszę Ci powiedzieć, że miałam wtedy 27 lat. Więc nie
      martw się! Spotkasz kiedyś na swojej drodze kogoś kogo Ty pokochasz
      i kto pokocha Ciebie!
      Acha! I nie pogrywaj z uczuciami innych! to nie fair względem tego
      chłopaka! JAk byś się poczuła gdyby to on tak postąpił z Tobą?
      Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w szukaniu miłości!
      • k-asie-k81 Re: czy zagrać 27.02.08, 22:05
        Myślę,że talachai ma racje nie wolno pogrywać czyimiś uczuciami
        ludzie to nie zabawki my czujemy a nikt nie lubi odrzucenia po
        gorących słowach lub czynach...
        Postaraj się otworzyć wierze w to, że znajdziesz faceta w którym
        poczujesz ciepło i miłość. Daj sobie czasu...
        • fantka Re: czy zagrać 02.03.08, 10:16
          Witaj K-asie-k81 na forum.

          Obie z Talachai macie rację,
          nie wolno igrać z uczuciami drugiego człowieka,
          po prostu...
          nie rób drugiemu co tobie nie miło...
    • fantka Re: czy zagrać 02.03.08, 10:12
      Witaj Madziuka na forum.

      Chyba faktycznie nie kochałaś tego chłopaka,
      bo jak się zakochasz,
      to wtedy jakoś samo się wszystko układa...
      sama pragniesz bliskości...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka