Dodaj do ulubionych

Kazik u Lisa

26.02.08, 13:49
Widzieliście wczoraj jak sie Marionetkiewicz wyrobił w tym Londynie?
przedtem sie wił byle tylko nie powiedziec czegoś kontrowersyjnego
a teraz potrafi kaczke otwarcie skrytykowac
wprawdzie teraz to nie sztuka,he he,ale jednak plastikowy Kaz mnie zaskoczył
Obserwuj wątek
    • romy_sznajder Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 14:03
      widzialam, Marcinkiewicza tak:)
      juz sie wystraszylam, ze PRAWDZIWY Kazik - "....na glowieee kwieetny ma
      wiaaaaaanek, w rece zielooonyy badyyyyleeeek, a przed nia biezy baraaaaaaaaanek,
      a nad nia lata motyyyyyyyyleeeeek...." - byl gosciem, ha.

      (nie ogladalam do konca, bo mnie ucho boli okrutnie i za duzo sluchac gadania
      nie moge)
      • romcia.p Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 14:11
        prawdziwy Kazik to akurat nigdy nie miał problemu z waleniem między oczy :)
    • romy_sznajder Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 14:19
      > plastikowy Kaz mnie zaskoczył

      chcialam Ci cos zalinkowac, ale kurtka, nie widze co tu jest.
      czy tu jest MAXI KAZ? nie mam w pracy dzwieku:((
      www.funner.pl/teledyski/t-raperzy-znad-wisly/
      bo tu jakos nie widze: www.youtube.com/watch?v=cXxxYCe1oYI&feature=related
      • romy_sznajder Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 14:39
        www.pardon.pl/artykul/4091/pierwszy_tomasz_lis_na_zywo_wyraznie_bez_zycia
        "Więc: gdyby nie realizatorskie wpadki i fajny Wajda, nie byłoby czego wczoraj
        oglądać."
        • romy_sznajder Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 14:41
          dzeci przepraszaja pana prezydenta:
          e.pardon.pl/pa577/09246e000003a8ea47c3e79d


          no to ja lece do larygologa, auc, aua.
        • romcia.p Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 15:07
          romy_sznajder napisała:

          > www.pardon.pl/artykul/4091/pierwszy_tomasz_lis_na_zywo_wyraznie_bez_zycia
          > "Więc: gdyby nie realizatorskie wpadki i fajny Wajda, nie byłoby czego wczoraj
          > oglądać."

          przesadzają zazdrośnicy,co nie umieją tak sie cenic jak Lis
          a Lis jak to Lis
          ani lepszy,ani gorszy niż przedtem
          co by o nim nie mówic Lis jest najlepszym dziennikarzem w swojej kategorii i to wczoraj było widac mimo wpadek typowych dla TVP
          (kłopoty techniczne)
      • romcia.p Re: Kazik u Lisa 26.02.08, 15:03
        romy_sznajder napisała:

        > > plastikowy Kaz mnie zaskoczył
        >
        > chcialam Ci cos zalinkowac, ale kurtka, nie widze co tu jest.
        > czy tu jest MAXI KAZ? nie mam w pracy dzwieku:((
        > www.funner.pl/teledyski/t-raperzy-znad-wisly/
        > bo tu jakos nie widze: www.youtube.com/watch?v=cXxxYCe1oYI&feature=related

        to nie jest ta piosenka
        ale Kaza pamiętam doskonale

        W Ciechocinku tam gdzie Dom Zdrojowy
        Maxi Kaz rusza na łowy
        na deptaku czai sie na panie
        każda szanse dziś dostanie
        :DDD

        pisałam z pamięci więc może coś pomyliłam,ale mniej więcej tak to szło

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka