Dodaj do ulubionych

Audio ileśtam

01.03.08, 14:06
Moja wielka fascynacja i miłość muzyczna od 2 miesięcy: trio RGG,
płyta Unfinish story. Nie będę się rozpisywać, oto strona:
www.rggtrio.of.pl/
Płyta została też uznana za płytę roku w plebiscycie słuchaczy radia
jazz.
Gorąco polecam wszystkim wielbicielom dobrego, nastrojowego jazzu.
Zwłaszcza tym z daleka: dobre, bo polskie:)))
P:)
Obserwuj wątek
    • itek1 Re: Audio ileśtam 01.03.08, 15:40
      A ja sobie dzis od rana slucham staroci, ktore doskonale znam (ta pogoda tak mne nastraja)- The The- jednej z najbardziej przeze mnie lubianych grup lat 80. Zyczylbym sobie, by Matt Johnson wzial przyklad z Morrisseya i jeszcze powrocil w formie sprzed lat.
      • stella25b Re: Audio ileśtam 01.03.08, 15:47
        Ja z kolei natrafilam na Musik Delux i nie dosc ze slucham to
        jeszcze ogladam te stare teledyski.
        • kwiecienka1 Re: Audio ileśtam 01.03.08, 16:25
          heh, ja też mam dziś Dzień z Klasyką...
          postanowiłam gruntownie posprzątać przed przeprowadzką (czyt.:
          bezlitośnie powyrzucać/porozdawać to czego już nie będę
          potrzebować/nosić/słuchać/czytać itp.)

          na razie mam chwilkę przerwy na kawkę, a z głośników radośnie
          pobrzmiewa zapomniana ABBA (tej nie oddam)
          pozdrawiam
          Kwiecienka Pośród Pudeł i Pudełek
          • stella25b Re: Audio ileśtam 01.03.08, 17:11
            dojechalas bez problemow?? Emma Cie nie porwala?
          • kubissimo Re: Audio ileśtam 01.03.08, 18:56
            a nie wyrzucisz aby mojego pana Ripley'a, hę?
            • kwiecienka1 Re: Audio ileśtam 01.03.08, 19:18
              anienienie, na pewno nie :)
              Ripley czeka na wycieczkę do Warszawy (mam nadzieję, że już wkrótce
              się doczeka)

              pozdrawiam
              Kwiecienka & Folia Bąbelkowa

              Ps Emma szalała ile wlezie, bałam się, że nie wystartujemy, ale na
              szczęście tym razem się udało, i to nawet, o dziwo, bez opóźnień
              • kwiecienka1 Re: Audio ileśtam 02.03.08, 01:54
                ojacie,
                znalazłam Czerwone Gitary... skąd u mnie - nie wiem :)
                ale słucha się miło

                pozdrawiam
                Kwiecienka & Bezsenna Noc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka