daria13
01.03.08, 14:06
Moja wielka fascynacja i miłość muzyczna od 2 miesięcy: trio RGG,
płyta Unfinish story. Nie będę się rozpisywać, oto strona:
www.rggtrio.of.pl/
Płyta została też uznana za płytę roku w plebiscycie słuchaczy radia
jazz.
Gorąco polecam wszystkim wielbicielom dobrego, nastrojowego jazzu.
Zwłaszcza tym z daleka: dobre, bo polskie:)))
P:)