netofil 01.03.08, 16:54 nas zrosił ale kto Emmę prosił? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
urszulka_ma senność 01.03.08, 23:48 Emma mnie uśpiła, długo jeszcze będzie wyła? jeżeli tu dłużej zostanie niedźwiedzicą senną się stanę Odpowiedz Link Zgłoś
nianiaa Re: senność 02.03.08, 17:09 Deszczyk zrobił wielkie błoto, jak noge wstawic w toto? Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: senność 06.03.08, 17:52 błoto całe wysuszone, poszło w ziemi stronę wczoraj działy się cuda świeciło słońce, padał śnieg urszulka się zastanawiała, czy na niebie lśnić będzie tęczy brzeg :) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Marzec... 06.03.08, 18:03 Emma urszulkę przewiała, przeziębieniem ją poczęstowała teraz urszulka zasmarkana, będzie znowu chodziła już tonę chusteczek zużyła Odpowiedz Link Zgłoś
nianiaa Goździk... 08.03.08, 10:01 ....ciągle kojarzony z komuna:))))Ale przecież to piękny kwiatek,prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: Goździk... 09.03.08, 10:09 Dziękuję netofilu:) Pewnie,że piękny nianiu.I, na szczęście obojętny na to,co mu ludzie przypisują:) Najpiękniej pachną te drobniutkie,dziko rosnące .Można je już też czsami spotkać w przydomowych ogródkach. Pogodniej niedzieli:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Marzec... 09.03.08, 22:39 ...zapisał się w moim tegorocznym kalendarzu źle! bardzo smutny miałam wczoraj dzień Bruno rozchorował się...:( i wczoraj niestety musiałam go na ogrodzie pochować.. ech;9 tak się do tej psiny przyzwyczaiłam, że nie wiem, jak teraz bez niej się będę obywać.. Odpowiedz Link Zgłoś
netofil Re: Marzec... 10.03.08, 16:40 Bardzo mi przykro urszulko. Kiedyś odszedł od nas kocurek, też nie było łatwo. Tylko czas zagoi tę ranę... Trzymaj się. :-*) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Marzec... 11.03.08, 00:24 Dziękuję, trzymam się Choć... teraz pusto jakoś i dziwnie... To niesamowite jak takie niepozorne stworzenie ma wpływ na nasze życie na rytm dnia, na cały rytuał ech... będzie mnie go bardzo, bardzo brakować tego przemiłego, wtulaka ogromnego z ciągle smutaskową minką Odpowiedz Link Zgłoś
nianiaa Re: Marzec... 11.03.08, 09:17 Urszulkooooo ,bardzo ci współczuję.....Ktos by powiedział ,że to "tylko"pies ,ale ja wiem ,że to "aż"pies.Kiedys jak byłam mała miałam pieska Bartusia,nie powiem w jakich okolicznościach zginął ,bo już mi łzy lecą ....Od tej pory powiedziałam ,że nie chcę miec psa ,bo tak się mozna przywiązac ,że gdy odchodzi to jest niesamowity ból.Ale cóż ,jednak teraz mamy pieska ,co ja mówię psa ,bo to duzy pies rasy amstaff.Jest kochany, grzeczny ,towarzyski ,łagodny i ma takie mądre oczyska.Znowu sie przywiązałam.....Urszulko ,serdeczne usciski dla Ciebie.. Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma listopad... 11.11.13, 10:13 przyniósł Haiyan, który zadał wiele ran... wątek do góry po kilku latach podrzucam, bo jest w nim zapisana moja bardzo osobista nuta kilka lat już minęło, gdy mojego zabrakło Bruna mówiłam, że już żaden pies nie będzie mieszkał u nas a dziś złapałam się na stron przeglądaniu,... kusi mnie bardzo,... znowu kusi...na psiaka zabraniu Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: listopad... 11.11.13, 19:43 Barta często bardzo serdecznie wspominamy. Też musiał odejść po szesnastu latach. Kilka dni temu odszedł Nero mojej sąsiadki.W nocy.Prawdopodobnie miał zawał.Dziesięciolatek. Taka była załamana aż mi było jej żal. Wczoraj widziałam u niej na podwórku maleńkiego szczeniaczka tej samej rasy.:) Nie mam psa co nie znaczy,że jestem tak całkiem bez" braci maluczkich":) Kuba,papuga nimfa ma już dwadzieścia dwa lata i ciągle czuje się jak młodzieniec no i kotka Dominika szacowna dwunastolatka:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: listopad... 11.11.13, 22:43 nie jest to dobry czas na szczeniaka... jesienne szarugi nie sprzyjają spacerowaniu a ja wiadomo blokowa istota bez ogrodu ale...ale... kusi mnie czekoladka - czekoladowy labladorek (zmieszany) lub beagle taki z wielkimi uszami na tablicy.pl mam ich zaznaczonych i śledze ich losy:) Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: listopad... 13.11.13, 08:20 Możliwe,że i one śledzą Twoje ruchy i czekają na decyzję:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: listopad... 14.11.13, 07:57 umówiłam się dziś z jednym właścicielem malca cudnego niby niezobowiązująco ale...:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: listopad... 14.11.13, 23:43 spotkałam się, zobaczyłam małą, no i wpadłam jak śliwka w kompot!:) jest cudna, ma trzy miesiące i już jest moja!:) dziś miała wiele wrażeń dlatego nie męczyłam ją dodatkowo fotografowaniem ale może jutro fotkę Jej strzelę:) Jak ją nazwać? wołali na nią psotka bo podobno bardzo psoci ma ładne oczy jak wiewiórka - może Baśka?:) Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: listopad... 15.11.13, 08:01 Podziwiam Cię Urszulko. Toż to obowiązek taki piesek. Baśka? Może być tylko nie wołaj na nią głośno na spacerze bo Ci się wszystkie Baśki zlecą:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: listopad... 15.11.13, 20:32 oczy ma takie orzechowe... no śliczna jest ta nasza Baśka:) mowię dziś do mojej koleżanki w pracy - Barbary wiesz już mam "dziecko" w domu i się zastanawiam nad imieniem - Baśka a Ona - mnie nie przeszkadza ja mam też suczkę o imieniu żeńskim - Sonię:) Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: listopad... 17.11.13, 11:43 Pamiętam,że kiedyś na wsi czarne psiaki to były Kruczki. Często były też Azory,Puszki,Kuse(te bez ogona). Reks,to też było częste imię dla psa. Jak zwał tak zwał.Kocha się tych czworonożnych przyjaciół i już:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: listopad... 17.11.13, 12:13 ja miałam już w swoim zyciu kilka psów w domu rodzinnym był Grymas, póżniej Diana, Miki i Żabka a i jeszcze Pućka:) u siebie miałam Freda, którego oddałam znajomym na podwórko, bo urósło z niego niezwykle duże psisko:) Później miałam Pikiego, niezwykłego psa, który nosił liściki do mojej mamy pod obrożą, łajza był okropny, wędrowiec, niestety pod samochód wpadł:( No i ostatnio Bruno przytulak adoptowany ze schroniska, bardzo dobry pies, kochany, był u mnie ponad 10 lat...ale się pochorował i niestety nadszedł jego czas. To było pięć lat temu, mówiłam, że już nie wezmę żadnego a tu proszę,... w serce sie moje wkradła śmieszka, mała baśka:) będzie z niej chyba wielki "gagatek", już mi ściereczki w kuchni do zabawy podkradła:) Odpowiedz Link Zgłoś
halina501 Re: listopad... 18.11.13, 08:29 Zaraz tam gagatek. Po prostu chce Ci pomagać:) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma listopad... 27.11.13, 07:28 poznawała wczoraj pierwszy śnieg - przezabawinie to wyglądało:) Odpowiedz Link Zgłoś