30.12.01, 22:39
W obliczu glupoty prezentowanej tutaj przez osobnikow pt. Laura i Trojjajeczny,
pragne wszem i wobec oswiadczyc, ze od dzis Cie kocham i uwazam za
intektualiste wszechczasow rownemu Senece- oczywiscie w porownaniu z wyzej
wymieniona para cymbalow!
Obserwuj wątek
    • mam_ryj2 Re: Men... 30.12.01, 23:02
      TO mówię JA
      IDOL Mamryj2
      Wszystko wiem
      wątpliwości brak
      znam nawet madre słówko
      - synaps..o przepraszam, sznaps

      ...i .....i ..zapomniałem dodac, że jestem humanistą !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka