Gość: kakadoo
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
08.01.02, 11:43
papuga delikatne stworzenie jest
nie sprzyja jej klimat wyzwisk i słów które pomyślane były chyba jako wyzwiska,
a takze słów powszechnie uważanych za wulgarne ( spierdalać, wypierdek,
cholerny, jezuita, wiedźma... itp itd )
papuga woli miłe krajobrazy i czystą, miłą atmosferę
toteż papuga odlatuje z tego Forum, na którym same kłótnie, a w dodatku nie
wiadomo o co chodzi.
papuga idzie sobie na Romantice albo i gdzie indziej.
papuga pozdrawia serdecznie swoich znajomych.
jakby ktos tęsknił za nią, niech napisze @
kakadu79@poczta.gazeta.pl
papa