Dodaj do ulubionych

out of Forum

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.01.02, 11:43
papuga delikatne stworzenie jest
nie sprzyja jej klimat wyzwisk i słów które pomyślane były chyba jako wyzwiska,
a takze słów powszechnie uważanych za wulgarne ( spierdalać, wypierdek,
cholerny, jezuita, wiedźma... itp itd )
papuga woli miłe krajobrazy i czystą, miłą atmosferę
toteż papuga odlatuje z tego Forum, na którym same kłótnie, a w dodatku nie
wiadomo o co chodzi.
papuga idzie sobie na Romantice albo i gdzie indziej.
papuga pozdrawia serdecznie swoich znajomych.
jakby ktos tęsknił za nią, niech napisze @
kakadu79@poczta.gazeta.pl

papa
Obserwuj wątek
    • anka1 Re: out of Forum 08.01.02, 11:50
      meska decyzja Papuzko. wyrazy podziwu.i dzieki wiesz za co.
      wezme z Ciebie przyklad.
      • o-o+o Re: out of Forum 10.01.02, 11:35
        to won z tego forum! nie podoba sie???
        Przeciez tu nie ma miejsca dla dupkow zolednych takich jak Trapszo.
        Zostanie miejsce na marzenia i poezeje!
    • rayoff Re: out of Forum 08.01.02, 12:52
      wrrrróć! wrrrrrróć! wrrrrróć!
      Jedna i druga!
      • motor Re: out of Forum 08.01.02, 13:00
        A Ty co taki napalony?
        Do roboty fruń za Nią!
        • rayoff Re: out of Forum 08.01.02, 13:06
          Ja zabłądzę po drodze. Problemy z błęnikiem mam. :)
    • kitek1 mięczaki, nie wymiękajcie............. 08.01.02, 13:09
      hartujcie się jak radziecka stal,
      • Gość: trapszo Re: mięczaki, nie wymiękajcie............. IP: 62.144.186.* 08.01.02, 13:20
        To jest typowe. Jak nie mozna sobie poradzic do ucieczka. Ale dlaczego, po to
        zeby mety forumowe mialy wiecej miejsca. A porzadnych ludzi bylo mniej.
        To oni maja wgrac, chamstwo NIE!!!!!!

        Pozdrawiam
    • czort Re: out of Forum - corcia!!!! 08.01.02, 15:45
      moje ty kociatko, jak odejdziesz, to ci wszystkie piora z ogona powyrywam!!!!
      czytaj i ucz sie.
      mamusia czort
    • woland? Re: out of Forum 10.01.02, 11:03
      "[...] nazajutrz obudzi się milczacy, ale zupelnie spokojny i zdrow. Przygasnie zmaltretowana pamiec i az do nastepnej pelni nikt nie bedzie niepokoic - ani [...], ani okrutny piaty procurator Judei, eques Romanus, Poncjusz Piłat".
    • Gość: Dude Re: out of Forum IP: *.rsk.pl 10.01.02, 11:42
      O w morde!!!:( kto wypłoszył ptaszysko???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka