Dodaj do ulubionych

Latino lover

26.09.03, 18:59
U mnie z radia leci Loona "latino lover" - ona Cię zna?
Obserwuj wątek
    • amor_latino Re: Latino lover 29.09.03, 11:57
      loona? nie przypominam sobie... shakire znam (nawet dwie) ale loony to chiba
      nie znam. moze po prostu o mnie slyszala? ludzie to jednak dlugie jezory maja...

      sloggi napisał:

      > U mnie z radia leci Loona "latino lover" - ona Cię zna?
    • niedzwiedziczka Re: Latino lover 01.10.03, 12:05
      A u mnie w pracy jest właśnie na 2-miesięcznym stypendium
      autentyczny Brazylijczyk. I co, amorku, a jak Cię
      zdemaskuje jako podszywacza?
      • amor_latino Re: Latino lover 01.10.03, 14:43
        jakiego podszywacza misipisiu? latinoloverem sie zostaje nie przez miejsce
        urodzenia tylko przez geny tatusia:) a poza tym, cos takiego jak autentyczny
        brazylijczyk w ogole nie istnieje. tam sa sami wlosi, murzyni, portugalczycy,
        japonczycy, polacy itd. jest tez troche indian, ale niestety amazonek juz nima:
        (dzis prawdziwych amazonek juz nima tra lala lalala lalalaaaaaaaaaaaaa)

        niedzwiedziczka napisała:

        > A u mnie w pracy jest właśnie na 2-miesięcznym stypendium
        > autentyczny Brazylijczyk. I co, amorku, a jak Cię
        > zdemaskuje jako podszywacza?
        • niedzwiedziczka Re: Latino lover 01.10.03, 15:15
          amor_latino napisał:

          > jakiego podszywacza misipisiu? latinoloverem sie
          zostaje nie przez miejsce
          > urodzenia tylko przez geny tatusia:) a poza tym, cos
          takiego jak autentyczny
          > brazylijczyk w ogole nie istnieje. tam sa sami wlosi,
          murzyni, portugalczycy,
          > japonczycy, polacy itd. jest tez troche indian, ale
          niestety amazonek juz nima:
          > (dzis prawdziwych amazonek juz nima tra lala lalala
          lalalaaaaaaaaaaaaa)

          Zaraz tam murzyn! On jest, jak to określił znajomy: Taki
          jaśniejszy, bo tam się często rozcieńczali.
          A tatuś to z tych terenów? Bo , jak mówisz, że w genach...
          Nie sprawdzałeś czasem, czy nie jesteś potomkiem
          niejakiego Casanovy? To byś był raczej amor_italiano, a
          raczej eros_latino, bo amorek to grecki bożek był, a
          eros, jak najbardziej latino :)
          • amor_latino Re: Latino lover 01.10.03, 15:21
            oj misiupisiu, przeciez wszystko jedno czy amor_italiano czy eros ramazzoti.
            tak czy siak, wiadomo, ze chodzi o amor. a tatusia sie nie czepiaj:)
            • niedzwiedziczka Re: Latino lover 01.10.03, 15:57
              Eros Ramazotti to rozumiem! No chyba, żeby był Ravioli, mniam!
              • amor_latino Re: Latino lover 01.10.03, 16:23
                ravioli? dziwne... zawsze mi sie wydawalo, ze dziewczyny wola cannalloni:P

                niedzwiedziczka napisała:

                > Eros Ramazotti to rozumiem! No chyba, żeby był Ravioli, mniam!
                • vika411 Re: Latino lover 05.10.03, 09:25
                  amor_latino napisał:

                  > ravioli? dziwne... zawsze mi sie wydawalo, ze dziewczyny wola cannalloni:P
                  >
                  > niedzwiedziczka napisała:
                  >
                  > > Eros Ramazotti to rozumiem! No chyba, żeby był Ravioli, mniam!
                  Nie dosc, ze Eros (cos mi tu po mojemu guma zalatuje) to jeszcze rozmazotti...
                  a rawioli chetnie zjem ale w towarzystwie amorka-strazaka.Co, Amorku?Mam
                  nadzieje: nie zmieniles zawodu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka