sloggi 26.09.03, 18:59 U mnie z radia leci Loona "latino lover" - ona Cię zna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amor_latino Re: Latino lover 29.09.03, 11:57 loona? nie przypominam sobie... shakire znam (nawet dwie) ale loony to chiba nie znam. moze po prostu o mnie slyszala? ludzie to jednak dlugie jezory maja... sloggi napisał: > U mnie z radia leci Loona "latino lover" - ona Cię zna? Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedziczka Re: Latino lover 01.10.03, 12:05 A u mnie w pracy jest właśnie na 2-miesięcznym stypendium autentyczny Brazylijczyk. I co, amorku, a jak Cię zdemaskuje jako podszywacza? Odpowiedz Link Zgłoś
amor_latino Re: Latino lover 01.10.03, 14:43 jakiego podszywacza misipisiu? latinoloverem sie zostaje nie przez miejsce urodzenia tylko przez geny tatusia:) a poza tym, cos takiego jak autentyczny brazylijczyk w ogole nie istnieje. tam sa sami wlosi, murzyni, portugalczycy, japonczycy, polacy itd. jest tez troche indian, ale niestety amazonek juz nima: (dzis prawdziwych amazonek juz nima tra lala lalala lalalaaaaaaaaaaaaa) niedzwiedziczka napisała: > A u mnie w pracy jest właśnie na 2-miesięcznym stypendium > autentyczny Brazylijczyk. I co, amorku, a jak Cię > zdemaskuje jako podszywacza? Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedziczka Re: Latino lover 01.10.03, 15:15 amor_latino napisał: > jakiego podszywacza misipisiu? latinoloverem sie zostaje nie przez miejsce > urodzenia tylko przez geny tatusia:) a poza tym, cos takiego jak autentyczny > brazylijczyk w ogole nie istnieje. tam sa sami wlosi, murzyni, portugalczycy, > japonczycy, polacy itd. jest tez troche indian, ale niestety amazonek juz nima: > (dzis prawdziwych amazonek juz nima tra lala lalala lalalaaaaaaaaaaaaa) Zaraz tam murzyn! On jest, jak to określił znajomy: Taki jaśniejszy, bo tam się często rozcieńczali. A tatuś to z tych terenów? Bo , jak mówisz, że w genach... Nie sprawdzałeś czasem, czy nie jesteś potomkiem niejakiego Casanovy? To byś był raczej amor_italiano, a raczej eros_latino, bo amorek to grecki bożek był, a eros, jak najbardziej latino :) Odpowiedz Link Zgłoś
amor_latino Re: Latino lover 01.10.03, 15:21 oj misiupisiu, przeciez wszystko jedno czy amor_italiano czy eros ramazzoti. tak czy siak, wiadomo, ze chodzi o amor. a tatusia sie nie czepiaj:) Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedziczka Re: Latino lover 01.10.03, 15:57 Eros Ramazotti to rozumiem! No chyba, żeby był Ravioli, mniam! Odpowiedz Link Zgłoś
amor_latino Re: Latino lover 01.10.03, 16:23 ravioli? dziwne... zawsze mi sie wydawalo, ze dziewczyny wola cannalloni:P niedzwiedziczka napisała: > Eros Ramazotti to rozumiem! No chyba, żeby był Ravioli, mniam! Odpowiedz Link Zgłoś
vika411 Re: Latino lover 05.10.03, 09:25 amor_latino napisał: > ravioli? dziwne... zawsze mi sie wydawalo, ze dziewczyny wola cannalloni:P > > niedzwiedziczka napisała: > > > Eros Ramazotti to rozumiem! No chyba, żeby był Ravioli, mniam! Nie dosc, ze Eros (cos mi tu po mojemu guma zalatuje) to jeszcze rozmazotti... a rawioli chetnie zjem ale w towarzystwie amorka-strazaka.Co, Amorku?Mam nadzieje: nie zmieniles zawodu? Odpowiedz Link Zgłoś