miab
29.10.03, 11:35
Cześć, fajne forum, mam pytanie: jakich gazet czytacie, co oglądacie w tv i
słuchace wradiu? Cierpię na brak mediów dla 20-30-latków, a wy? Kiedyś
miałem ulubione tytuły ( o grach komputerowych np. pisane w młodzieżowym
stylu).
Pozdawiam