Dodaj do ulubionych

Plany sylwestrowe

30.11.08, 16:51
Macie już???
Starutkie, wybieracie się na bal czy raczej w domku siedzicie?
Obserwuj wątek
    • scrivo Re: Plany sylwestrowe 30.11.08, 21:01
      Na balu byłam 2 razy i basta. Nie jestem ludziem balowym, wole kameralne imprezowanie w domach, własnym lub przyjaznym. A w tym roku może spełnimy marzenie czekające już ze 4 lata w kolejce, by pojechać, ponownie, w okolice Jeleniej Góry, jakieś bliższe Karkonosze, może Rudawy Janowickie. I w Nowy ROk po sniadanku powędrować na CHojnik, na samą górę. Bez względu na pogodę.
      A jest tu na Starutkich jakaś miłośniczka Karkonoszy? Bo ja uwielbiam, mniam:)
      • hesia3 Re: Plany sylwestrowe 01.12.08, 00:14
        Na Chojniku byłam ostatni raz trzydzieści parę lat temu i tkwi we
        mnie jako jedno z niezapomnianych miejsc. A zwłaszcza nocne ognisko
        i opowieści o duchach i harcerzach. A sylwestra pewnie spędzę bawiąc
        dzieci :) i to całkie cudze. Moi znajomi zostali obarczeni wnukami i
        dotrzymujemy im towarzystwa. Większość sylwestrów w życiu
        przeszalałam i myślę, że taki spokojny sylwester nie jest zły. Chyba
        się starzeję...
      • buka007 Re: Plany sylwestrowe 04.12.08, 18:24
        scrivo napisała:
        > A jest tu na Starutkich jakaś miłośniczka Karkonoszy?

        Jest:) nawet dwa sylwestry ostatnio w Karkonoszach zaliczyła:)
        W tym roku plany jeszcze nie do konca sprecyzowane, ale na wieksze
        szalenstwa sie nie zanosi.. ://
        Prywatek nie lubie, plenerow tez, jeśli w ogole to bal!
        :)
        • jolkaaa2 Re: Plany sylwestrowe 05.12.08, 15:56
          Ja też! Ja też! Uwielbiam wszelkie góry, ale akurat w Karkonosze mi najbliżej,
          więc je kocham w ramach patriotyzmu lokalnego. Kiedyś koniecznie musiałam być w
          Sylwestra na balu, ale ostatnimi czasy całkiem nam się zmieniło. Wolimy wyjechać
          w góry, a w Nowy Rok.... na stok.
          • ada16 Re: Plany sylwestrowe 22.12.08, 13:45
            a ja idę na bal :)
            w sobotę nabyłam kreację ( przymierzyłam chyba z 10), nie jest łatwo
            :(
            albo balkon za bardzo wystawiony :)
            albo kolor nie ten,
            wygnieciona , choć materiał niegniotący,
            za droga ( 1700 zł)
            ale udało się :)
            • buka007 Re: Plany sylwestrowe 22.12.08, 16:19
              super! a co kupilas??
              ja lubie czarne kiecki, bez fiszbin i takich tam innych,
    • pierwahrabini Re: Plany sylwestrowe 22.12.08, 18:43
      W domu, w domu, w domu. Czasami mi się wydaje, że wyczerpałam jakiś
      limit zabaw. Starutka szalała w młodości, później też, aczkolwiek
      już bardziej statecznie, a teraz nie chce mi się i basta! Właśnie
      dostałam francuskiego szampana i wypijemy ze starutkim w Nowy Rok.
      Bal by mnie zabił
      • ada16 Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 11:53
        moje wymagania były takie :
        -nie długa
        -nie za bardzo goła
        -dobrze leżaca, znaczy gatunkowo niezła i trzymająca w ryzach moje
        fałdki
        -raczej nie czarna, bo ja bladolica jestem i w czarnym trupowato
        wyglądam
        -nie satynowa - bo zbyt oklepane
        miałam chęć na koronkę na kontrastowym spodzie , prostą

        Wyszła:
        czarno-coś , to coś to pomiędzy bordem a fioletem ,
        dekold w łodkę - uwielbiam
        dół rozkloszowany
        lekko na kolano


        więc w sumie chyba trochę kiczowato wygląda :) , ale z tego co było
        w sklepach - nijak nic innego nie wyszło, a ja już ciśnienie
        miałam , ze w samych galotach pojdę ;)

        eee, nie będę przecież w niej do emerytury balować ;)
        • pierwahrabini Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 12:17
          Można i do emerytury, tylko towarzystwo co roku zmieniać:)
          • ada16 Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 12:44
            też rozwiązanie , ot co !
            :)
            • buka007 Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 13:35
              ada, ale masz fajnie:) zycze Ci szampanskiej zabawy!!
              ja w tym roku niestety z kotem na wersalce :D
              • scrivo Re: Plany sylwestrowe 24.12.08, 12:07
                Buka, nie martw się że z kotem, my też, dzieki zmianie planów, z kotami i córką, nici z wyjazdu bo Starutki wrócił tak zmordowany ze nic tylko pragnie zażywać domowego ciepła a na samochody i samoloty patrzy z ogromnym wstrętem. Nie odmówię mu, w końcu to dzieki niemu te Święta wymiar swój materialny mają bardzo przyjemny a jego urlop to 20 dni więc niech ma. Teraz też z niego pociecha bo garnkami obraca w kuchni aż miło słuchać:)
                • jolkaaa2 Re: Plany sylwestrowe 29.12.08, 18:29
                  Okazało się, że organizuję Sylwestra u siebie :) dla 8 osób.
    • bei Re: Plany sylwestrowe 30.12.08, 14:59
      Mieli przyjść znajomi- z dziećmi...miało byc
      • bei Re: Plany sylwestrowe 30.12.08, 15:01
        miało byc:)



        ale teraz pogrom wirow, gryp i innych chorobsk zimowych i oni
        oczywiście sie zalapali:(

        Proponowałam mojemu A, by zaprosic jego brata z rodzinką- bo w domu
        siedzą- ale A chce wypocząc, boi się dzieci brata:)

        Więc sami- tzn z dziećmi- musze szybko jakies atrakcje wymyślec-
        mzoe nową grę kupic?
    • mysiulek08 Re: Plany sylwestrowe 05.01.09, 20:53
      z uwagi na lokalny patriotyzm Karkonosze najblizsze memu sercu. Teraz Andy musza mi wystarczyc ;)

      Zwierzeciem stadnym ani przesadnie towarzyskim to ja nie jest, tlumu unikam jak moge, wiec bale i inne spedy sobie spokojnie odpuszczalam i odpuszczam.

      Powitanie Nowego Roku nastapilo na tarasie, w doborowym towarzystwie moich kuzynow i Kici, toast pod Krzyzem Poludnia (swieci nam nad chalupa) zupelnie mi wystarczyl :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka