jolkaaa2 30.11.08, 16:51 Macie już??? Starutkie, wybieracie się na bal czy raczej w domku siedzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scrivo Re: Plany sylwestrowe 30.11.08, 21:01 Na balu byłam 2 razy i basta. Nie jestem ludziem balowym, wole kameralne imprezowanie w domach, własnym lub przyjaznym. A w tym roku może spełnimy marzenie czekające już ze 4 lata w kolejce, by pojechać, ponownie, w okolice Jeleniej Góry, jakieś bliższe Karkonosze, może Rudawy Janowickie. I w Nowy ROk po sniadanku powędrować na CHojnik, na samą górę. Bez względu na pogodę. A jest tu na Starutkich jakaś miłośniczka Karkonoszy? Bo ja uwielbiam, mniam:) Odpowiedz Link Zgłoś
hesia3 Re: Plany sylwestrowe 01.12.08, 00:14 Na Chojniku byłam ostatni raz trzydzieści parę lat temu i tkwi we mnie jako jedno z niezapomnianych miejsc. A zwłaszcza nocne ognisko i opowieści o duchach i harcerzach. A sylwestra pewnie spędzę bawiąc dzieci :) i to całkie cudze. Moi znajomi zostali obarczeni wnukami i dotrzymujemy im towarzystwa. Większość sylwestrów w życiu przeszalałam i myślę, że taki spokojny sylwester nie jest zły. Chyba się starzeję... Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: Plany sylwestrowe 04.12.08, 18:24 scrivo napisała: > A jest tu na Starutkich jakaś miłośniczka Karkonoszy? Jest:) nawet dwa sylwestry ostatnio w Karkonoszach zaliczyła:) W tym roku plany jeszcze nie do konca sprecyzowane, ale na wieksze szalenstwa sie nie zanosi.. :// Prywatek nie lubie, plenerow tez, jeśli w ogole to bal! :) Odpowiedz Link Zgłoś
jolkaaa2 Re: Plany sylwestrowe 05.12.08, 15:56 Ja też! Ja też! Uwielbiam wszelkie góry, ale akurat w Karkonosze mi najbliżej, więc je kocham w ramach patriotyzmu lokalnego. Kiedyś koniecznie musiałam być w Sylwestra na balu, ale ostatnimi czasy całkiem nam się zmieniło. Wolimy wyjechać w góry, a w Nowy Rok.... na stok. Odpowiedz Link Zgłoś
ada16 Re: Plany sylwestrowe 22.12.08, 13:45 a ja idę na bal :) w sobotę nabyłam kreację ( przymierzyłam chyba z 10), nie jest łatwo :( albo balkon za bardzo wystawiony :) albo kolor nie ten, wygnieciona , choć materiał niegniotący, za droga ( 1700 zł) ale udało się :) Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: Plany sylwestrowe 22.12.08, 16:19 super! a co kupilas?? ja lubie czarne kiecki, bez fiszbin i takich tam innych, Odpowiedz Link Zgłoś
pierwahrabini Re: Plany sylwestrowe 22.12.08, 18:43 W domu, w domu, w domu. Czasami mi się wydaje, że wyczerpałam jakiś limit zabaw. Starutka szalała w młodości, później też, aczkolwiek już bardziej statecznie, a teraz nie chce mi się i basta! Właśnie dostałam francuskiego szampana i wypijemy ze starutkim w Nowy Rok. Bal by mnie zabił Odpowiedz Link Zgłoś
ada16 Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 11:53 moje wymagania były takie : -nie długa -nie za bardzo goła -dobrze leżaca, znaczy gatunkowo niezła i trzymająca w ryzach moje fałdki -raczej nie czarna, bo ja bladolica jestem i w czarnym trupowato wyglądam -nie satynowa - bo zbyt oklepane miałam chęć na koronkę na kontrastowym spodzie , prostą Wyszła: czarno-coś , to coś to pomiędzy bordem a fioletem , dekold w łodkę - uwielbiam dół rozkloszowany lekko na kolano więc w sumie chyba trochę kiczowato wygląda :) , ale z tego co było w sklepach - nijak nic innego nie wyszło, a ja już ciśnienie miałam , ze w samych galotach pojdę ;) eee, nie będę przecież w niej do emerytury balować ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pierwahrabini Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 12:17 Można i do emerytury, tylko towarzystwo co roku zmieniać:) Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: Plany sylwestrowe 23.12.08, 13:35 ada, ale masz fajnie:) zycze Ci szampanskiej zabawy!! ja w tym roku niestety z kotem na wersalce :D Odpowiedz Link Zgłoś
scrivo Re: Plany sylwestrowe 24.12.08, 12:07 Buka, nie martw się że z kotem, my też, dzieki zmianie planów, z kotami i córką, nici z wyjazdu bo Starutki wrócił tak zmordowany ze nic tylko pragnie zażywać domowego ciepła a na samochody i samoloty patrzy z ogromnym wstrętem. Nie odmówię mu, w końcu to dzieki niemu te Święta wymiar swój materialny mają bardzo przyjemny a jego urlop to 20 dni więc niech ma. Teraz też z niego pociecha bo garnkami obraca w kuchni aż miło słuchać:) Odpowiedz Link Zgłoś
jolkaaa2 Re: Plany sylwestrowe 29.12.08, 18:29 Okazało się, że organizuję Sylwestra u siebie :) dla 8 osób. Odpowiedz Link Zgłoś
bei Re: Plany sylwestrowe 30.12.08, 14:59 Mieli przyjść znajomi- z dziećmi...miało byc Odpowiedz Link Zgłoś
bei Re: Plany sylwestrowe 30.12.08, 15:01 miało byc:) ale teraz pogrom wirow, gryp i innych chorobsk zimowych i oni oczywiście sie zalapali:( Proponowałam mojemu A, by zaprosic jego brata z rodzinką- bo w domu siedzą- ale A chce wypocząc, boi się dzieci brata:) Więc sami- tzn z dziećmi- musze szybko jakies atrakcje wymyślec- mzoe nową grę kupic? Odpowiedz Link Zgłoś
mysiulek08 Re: Plany sylwestrowe 05.01.09, 20:53 z uwagi na lokalny patriotyzm Karkonosze najblizsze memu sercu. Teraz Andy musza mi wystarczyc ;) Zwierzeciem stadnym ani przesadnie towarzyskim to ja nie jest, tlumu unikam jak moge, wiec bale i inne spedy sobie spokojnie odpuszczalam i odpuszczam. Powitanie Nowego Roku nastapilo na tarasie, w doborowym towarzystwie moich kuzynow i Kici, toast pod Krzyzem Poludnia (swieci nam nad chalupa) zupelnie mi wystarczyl :) Odpowiedz Link Zgłoś