i1guana
17.06.09, 09:41
Podglądałam Was już od dłuższego czasu i wydawało mi się że
jesteście fajne babki.
Zaczęłam kilka wątków ale każda Wasza odpowiedź miała w sobie nutke
złośliwości i biło od niej zarozumialstwem.
Cóż, rozczarowałam się, myslałam że znajdę tutaj możliwość pogadania
o tematach różnych, z osobami które maja podobne pasje nie tylko -
motocykle.
Ale odniosłam wrażenie że jesteście zamkniętnym kręgiem i z nie
chęcią wpuszczacie nowych.
No dobra ulżyłam sobie...