IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.09.02, 22:48
Hej lutki nie śpicie jeszcze ?
Kto właściwie ubiega się o stołek burmistrzowski w Naszym miasteczku (MARKI)
Obserwuj wątek
    • Gość: puti Re: Burmistrz IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.09.02, 11:45
      Jerzy Krajewski!
      • Gość: jogi Re: Burmistrz IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 19.09.02, 22:56
        to macie bardzo dużo kandydatów - tródny wybór hi hi hi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka