Gość: gumi$ IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.09.02, 22:48 Hej lutki nie śpicie jeszcze ? Kto właściwie ubiega się o stołek burmistrzowski w Naszym miasteczku (MARKI) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: puti Re: Burmistrz IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.09.02, 11:45 Jerzy Krajewski! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jogi Re: Burmistrz IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 19.09.02, 22:56 to macie bardzo dużo kandydatów - tródny wybór hi hi hi Odpowiedz Link Zgłoś