666kat
21.01.08, 14:59
Według projektu trasy S-8 zamieszczonego na stronie
www.siskom.waw.pl/s8.htm
wynika, że połączy się ona węzłem z ul.Piłsudskiego i zanim
wybudowane zostanie przedłużenie "obwodnicy Marek" (co potrwa pewnie
z 10 - 15 lat) cały ruch północnej obwodnicy Warszawy przelewać się
będzie przez nasze miasto! Zgroza. Zapobiegliwi urzędnicy z GDDKiA
uruchomili sygnalizacje świetlne na przejściach dla pieszych, tam
gdzie ich do tej pory nie było. I w ten sposób mieszkańcy nie będą
mogli protestować blokując drogę przechodząc po pasach...